Zážitok pre 2 osoby - pilotovanie lietadla Boeing 737 na realistickom simulátore s možnosťou vymeniť sa

Simulator centrum, Bratislava - Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

129,00 €

Bežná cena
169,00 €
Ušetríte
40,00 €

Zážitok pre 2 osoby - pilotovanie lietadla Boeing 737 na realistickom simulátore s možnosťou vymeniť sa

  Simulator centrum, Bratislava - Ružinov (mapa)
  Platnosť kupónu je od 4.12.2018 do 31.3.2019 podľa dostupnosti.

9,7

Vynikajúce hodnotenie
(57 hodnotení)

Radi by ste sa o zážitok sedieť v pilotnej kabíne a vzlietnuť či pristáť s ohromným Boeing 737 s niekym podelili? Ako jeden z mála leteckých simulátorov v Európe Simulator centrum prináša možnosť výmeny osoby za riadením lietadla. Jedinečný zážitok pre vás a skvelý darček pre vašeho blízkeho v jednom! Už viete, koho by ste zobrali so sebou...?

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vašu posádku tvorí kvalifikovaný personál
 • Zážitok pre začiatočníkov aj pokročilých
 • Oboznámite sa so základnými princípmi ovládania lietadla
 • Môžete si vziať dvoch pasažierov so sebou a s jedným sa aj vystriedať
 • Skvelé hodnotenia zákazníkov

V cene je zahrnuté

 • Pilotovanie lietadla Boeing 737 na realistickom leteckom simulátore 
 • Zážitok pre 2 osoby s možnosťou vystriedania sa po čase, ktorý si určíte
 • Trasa, dĺžka alebo situácia podľa výberu
 • Absolvujete základnú inštruktáž a let podľa vašich požiadaviek a počas zážitku trvajúceho 60 minút sa môžete za riadením jedenkrát vystriedať s niekým z vášho doprovodu
 • Čas, kedy príde k výmene/prestriedaniu (či po 15 min., 20 min., 30 min. alebo inak, si určujete sami, od okamihu prestriedania absolvuje celý zvyšok zážitku druhá – vopred určená osoba)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 4.12.2018 do 31.3.2019.
 • Rezerváciu je potrebné zrealizovať čo najskôr (ideálne min. 2-3 týždne pred koncom platnosti kupónu), v opačnom prípade riskujete nedostupnosť vami želaného termínu. Kupón nie je možné využiť po skončení platnosti kupónu.
 • Nedostavením sa na záväzne rezervovaný termín kupón automaticky prepadá bez nároku na náhradný termín (možnosť poskytnúť ďalší termín za poplatok 12 € - možné len v rámci platnosti kupónu).
 • Zákazník aj doprovod sú od novembra do apríla (alebo v prípade nepriaznivého počasia - sneh, dážď) povinní priniesť si so sebou náhradnú suchú obuv (športová obuv - tenisky, poltopánky; neprípustná je voľná obuv - šľapky, žabky a obuv na vysokých podpätkoch - lodičky) v prípade neprinesenia si náhradnej obuvy si poskytovateľ vyhradzuje právo účtovať poplatok 12 €.
 • Minimálny vek pre absolvovanie zážitku je 12 rokov

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia termínu prebieha výlučne cez on-line rezervačný systém (pred odoslaním záväznej rezervácie si skontrolujte správnosť všetkých vyplnených údajov). Pozor, treba zvoliť správny simulátor.
 2. Pred začiatkom zážitku (priamo na mieste) sa treba preukázať platným kupónom a heslom (kupón môže byť v elektronickej alebo papierovej podobe).
 3. Zrušenie/zmenu rezervovaného termínu je možné len písomne na info@simulatorcentrum.sk, a to najneskôr 1 pracovný deň pred rezervovaným termínom do 18.00 hod., pričom treba uviesť meno a rezervovaný termín (dátum a čas).
 4. Nedodržaním uvedenej časovej lehoty alebo nedostavením sa na záväzne rezervovaný termín kupón automaticky prepadá bez nároku na náhradný termín (možnosť poskytnúť ďalší termín za poplatok 12 € - možné len v rámci platnosti kupónu).

Doplňujúce informácie

 • Zákazník môže prísť v sprievode max. 2 osôb (diváci sa môžu pozerať, filmovať a fotografovať z vyhradeného miesta) – z priestorových dôvodov do simulátora viac osôb nemôže byť a nebude vpustených
 • Po dohode môže simulácia prebiehať aj v anglickom alebo nemeckom jazyku (nutné nahlásiť pri rezervácii)
 • Držiteľ kupónu (ako i diváci) sú povinní dodržiavať prevádzkový poriadok simulatorcentra a riadiť sa pokynmi inštruktora
 • V prípade rezervácie 2 a viac kupónov vám negarantujeme termíny nasledujúce bezprostredne po sebe ani v rovnaký deň
 • Všetka komunikácia prebieha výhradne e-mailom
 • Meškanie:
 • V prípade meškania 15 a viac minút, čas trvania zážitku sa o čas meškania skracuje
  • Zobraziť viac
  • V prípade meškania 30 a viac minút, termín automaticky prepadá bez nároku na náhradný termín
  • Na zážitok sa treba dostaviť v časovom predstihu (cca. 5 minút pred začiatkom zážitku si vás príde vyzdvihnúť inštruktor)
  • Obmedzenia:
  • Zážitok je určený výlučne pre držiteľa kupónu (počas trvania zážitku sa diváci nesmú striedať na sedadle pilota)
  • Minimálny vek pre absolvovanie zážitku je 12 rokov, min. výška 150 cm a hmotnosť 40 kg
  • Max. prípustná výška účastníka je 200 cm a hmotnosť 120 kg (rozhodujúci je obvod pása, ktorý nesmie presiahnuť 115 cm)
  • Zážitok nie je vhodný pre tehotné ženy (najmä vo vyššom štádiu tehotenstva), epiletikov a osoby s poruchami vedomia
  • Zážitok nemôžu absolvovať osoby s obmedzenou, príp. žiadnou pohyblivosťou (invalidný vozíček a pod.)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,7

Vynikajúce hodnotenie

57 hodnotení

37 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)47x
Veľmi dobré (7-8)10x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Splnené očakávania9,5
Spokojnosť s personálom10
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,8
Vybavenosť organizátora9,7

Zákazníkom sa najviac páčilo

Spokojnosť s personálom:

Odbornosť personálu

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Ochota personálu

Vybavenosť organizátora:

Stav priestorov/prostredia

10

Vynikajúce hodnotenie

Karol, 30. marca 2019

Hodnotenie ponuky:
Pilotom na skúšku - Funny Flying pre 2 osoby...

Super zážitok

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Marta, 19. februára 2020

Hodnotenie ponuky:
Pilotom na skúšku - Nebezpečné letiská (70...

super zazitok nielen pre pilota ale aj pre spolucestujucich :)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Simulator centrum

Gruzínska ul.
82105 Bratislava

Otváracie hodiny pre verejnosť (prevádzková doba simulátora):
Streda– Piatok: od 16.00 do 20.00 hod.
Sobota – Nedeľa: 11.00 do 18.00 hod.
(zmena otváracích hodín vyhradená)

info@simulatorcentrum.sk
http://www.simulatorcentrum.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (3 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (4 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (4 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (4 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (4 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Michalská brána

Michalská brána (4 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (4 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (5 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (5 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (5 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (5 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (5 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.