Adrenalínová súťaž – zdolaj 110 m komín a vyhraj rafting výlet v Rakúsku

Action zážitky (ACTION TOWER), Pezinok

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,90 €

Bežná cena
10,00 €
Ušetríte
1,10 €

Adrenalínová súťaž – zdolaj 110 m komín a vyhraj rafting výlet v Rakúsku

  Action zážitky (ACTION TOWER), Pezinok (mapa)
  Platnosť kupónu je od 1.1.2019 do 31.8.2019 podľa dostupnosti.

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(7 hodnotení)

Hecni sa a vylez na najvyšší priemyselný komín v Pezinku. Ukáž, na čo máš! Z vyhliadkovej plošiny s kapacitou až 10 osôb sa môžeš kochať krásou okolia, ktoré sa ti bude rozprestierať na dlani. Stretneš sa s rovnakými bláznami ako si ty, vystúpiš po 330 stupienkoch v horolezeckom istení a konečne prekonáš svoje hranice. Najrýchlejší vyhráva a odmena sa naozaj vyplatí!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jedinečný adrenalínový zážitok
  Jedinečný adrenalínový zážitok
 • Lezie sa až do výšky 110 m
  Lezie sa až do výšky 110 m
 • Lezenie je možné aj pre mládež od 15 rokov
  Lezenie je možné aj pre mládež od 15 rokov
 • Parádny panoramatický výhľad zhora
  Parádny panoramatický výhľad zhora
 • Hlavná výhra: adrenalínový víkend v Alpách pre dvoch
  Hlavná výhra: adrenalínový víkend v Alpách pre dvoch

V cene je zahrnuté

 • Adrenalínová súťaž – lezenie na 110 m vysoký priemyselný komín
 • Hlavné ceny:
  1. miesto z každej kategórie – dobrodružný zájazd pre 2 osoby, plný Raftingu a Canyoningu v prekrásnych Rakúskych Alpách, viac informácii nájdeš na: http://bit.ly/2qab7cW
  2. miesto z každej kategórie – poukážka v hodnote 50 € na aktivity podľa vlastného výberu do ACTION PARK Čunovo alebo ACTION TOWER Pezinok
  3. miesto z každej kategórie – Originálne a štýlové tričko, ktoré sa stane super pamiatkou na výstup

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 1.1.2019 do 31.8.2019.

Doplňujúce informácie

 • Súťažiť je možné v kategóriách: dospelí (muži/ženy) alebo juniori od 15 do 18 rokov (chlapci/dievčatá)
 • Každý úspešný "lozič" získa diplom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

7 hodnotení

7 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)5x
Veľmi dobré (7-8)1x
Dobré (5-6)1x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Splnené očakávania9,4
Vybavenosť organizátora8,6
Spokojnosť s personálom9,1
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,7

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostupnosť termínov

Splnené očakávania

Splnené očakávania:

Zaujímavá myšlienka?

Spokojnosť s personálom

Spokojnosť s personálom:

Poskytnutie jasných inštrukcií

10

Vynikajúce hodnotenie

Michal, 26. augusta 2019

Hodnotenie ponuky:
Adrenalínová súťaž – lezenie na 110 m vysoký...

Personál podporoval a motivoval mal vtipné pripomienky výborne

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Iveta, 13. augusta 2019

Hodnotenie ponuky:
Adrenalínová súťaž – lezenie na 110 m vysoký...

Ďakujem za šancu vyliezť na komín. Nie som nijak obzvlášť výkonný športovec, bola to pre mňa drina, aj som sa dosť bála. Zvládla som to však, a ten výhľad na Karpaty z výškovej plošiny stál za to. Chcem sa teda poďakovať personálu, že mali som mnou trpezlivosť. Veľmi dobre ma inštruovali, a...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Aktivity v okolí

Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň (5 km)

Zrúcaniny tohoto gotického hradu nájdete nad mestom Svätý Jur. Pôvodné hradisko vzniklo v 9. storočí, ktoré bolo neskôr prestavané do opevneného sídla. Hrad sa prvý raz spomína v... Viac roku 1271 v súvislosti s nájazdmi českého kráľa Přemysla Otakara II. do uhorského pohraničia, predpokladaný zánik sa datuje do 17. storočia v súvislosti s tureckým vyplienením Svätého Jura.

Modra

Modra (7 km)

Vinohradnícke mesto Modra je jednou z dominánt Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Nachádza sa tu množstvo turistických rekreačných trás a pamiatok. Mesto je typické aj svojou... Viac vinohradníckou tradíciou. Nájdete tu aj dve známe rekreačné oblasti - Harmónia, Piesky a Zochova chata.

Limbašská vyvieračka

Limbašská vyvieračka (8 km)

Vyvieračka nad obcou Limbach pri Pezinku. Priamo z námestia vedie zelená turistická značka na hrebeň Karpát - na vrchol Kozí chrbát.

Pezinská baba

Pezinská baba (10 km)

Lyžiarske stredisko na hrebeni Malých Karpát. Nájdete tu 3 lyžiarske trate s dĺžkou 500, 700 a 1 000 m a 5 vlekov. Sú tu tiež trate na bežecké lyžovanie s dĺžkami 1, 2 a 5 km a... Viac dráha na sánkovanie.

Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách (11 km)

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

Dračí hrádok

Dračí hrádok (12 km)

Zrúcanina hrádku sa nachádza 2 km východne od obce Borinka v najjužnejšej časti pohoria Malé Karpaty. Pravdepodobne bol postavený v 13. storočí. Hrádok zanikol pri požiari... Viac pravdepodobne počas husitských vpádov v prvej polovici 15. storočia.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (12 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Aquapark Senec

Aquapark Senec (13 km)

V seneckom aquaparku si môžete celoročne užiť skvelú vodu s teplotou 28-38°C. Čaká vás 6 rôznych bazénov (počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov) a vodné... Viac atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. V bazénovej hale je pre všetkých odvážlivcov pripravený vnútorný oranžovo-modrý tobogán dlhý 76 m s vlastným dojazdovým bazénom.

Senec - Senecké jazerá

Senec - Senecké jazerá (13 km)

Slnečné jazerá v Senci sú jedným z najznámejších a najviac navštevovaných letných rekreačných stredísk na Slovensku. Priamo v areáli je možnosť ubytovanie, nachádzajú sa tu detské... Viac ihriská, plážové ihriská. teniskové kurty, požičovne bicyklov, tobogany. Počas leta sa tu koná množstvo kultúrnych podujatí.

Kaštieľ v Budmericiach

Kaštieľ v Budmericiach (14 km)

Budmerický kaštieľ, tiež známy ako Pálffyovský kaštieľ, je obklopený anglickým parkom z druhej polovice 19. storočia. Pôvodne bol postavený ako poľovnícky kaštieľ v roku 1889. V... Viac minulosti slúžil ako Dom slovenských spisovateľov, dnes v ňom nájdete niektoré historické expozície.

Hrad Červený kameň

Hrad Červený kameň (14 km)

Hrad Červený Kameň leží pomerne neďaleko Bratislavy a patrí medzi najzachovalejšie zámky na Slovensku. Pochádza z 13. storočia a v 16. storočí bol prestavaný na mohutnú pevnosť s... Viac fortifikačným systémom patriacim k vrcholom vtedajšej vojensko-obrannej stratégie. Jeho hrad sa od roku 1583 do druhej svetovej vojny spája s Pálfiovcami. Tento významný uhorský rod ho postupne prebudoval na reprezentačné sídlo s bohatou štukovou a freskovou výzdobou interiérov. V hrade sa v súčasnosti nachádza múzeum, prezentujúce historické bývanie šľachty.

Hrad Pajštún

Hrad Pajštún (14 km)

Zrúcanina gotického hradu pri obci Borinka, pôvodne z 13. storočia. Patril do sústavy pohraničných hradov, ktoré v Malých Karpatoch chránili hranice uhorského štátu. V rokoch... Viac 1592 až 1867 patril Pálfiovcom, neskôr Károliovcom. hrad vyhorel v polovici 18. storočia.