od 17,90 €

Bežná cena
24 - 120,00 €
Ušetríte
až 55,00 €

Beach volejbal v krytej hale pre skupinu hráčov - aj ako vianočný darčekový poukaz

  Beach volejbal, Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 6.5.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 17 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

11 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Beach volejbal

Tričko, kraťasy, pod nohami piesok a zima je hneď oveľa príjemnejšia! V krytej beach volejbalovej hale vám nebude prekážať žiaden rozmar počasia. Kašlite aj na novoročné priania, príďte si zahrať s priateľmi len tak pre zábavu. Kupón môžete využiť cez týždeň i cez víkend a je len na vás, koľkí sa na kurte vystriedate. Vďaka vianočným poukazom máte postarané aj o darček pre športuchtivého známeho.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Využiteľné cez týždeň aj cez víkend
 • Vnútorné pieskové ihrisko
 • Jeden kupón pre celú skupinu
 • Parkovanie zdarma
 • Skvelý tip na vianočný darček

V cene je zahrnuté

 • Prenájom jedného beach volejbalového kurtu v krytej hale na 1 alebo 2 hodiny (podľa zvoleného variantu)
 • Pieskové ihrisko
 • Šatňa so skrinkami a sprchami
 • Parkovanie 

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 6.5.2019.
 • Možnosti využitia:
 • PO - ŠTV: 7.00 - 17.00 hod.
 • PIA - NE: 7.00 - 22.00 hod.

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

 • 60 minút
 • bezplatné parkovanie

17,90 €
- 25 % / 24 € 6,1 €

0,00 €

 • 120 minút
 • bezplatné parkovanie

28,00 €
- 42 % / 48 € 20 €

0,00 €

 • 60 minút
 • bezplatné parkovanie

65,00 €
- 46 % / 120 € 55 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Po zakúpení kupónu je nutná rezervácia e-mailom na info@sportpatronka.sk alebo telefonicky na tel.č. +421 905 774 090 (ak je voľné ihrisko, stačí aj hodinu vopred)
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo aj heslo kupónu.

Doplňujúce informácie

 • Zrušenie rezervácie je možné len 24 hodín dopredu
 • Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny termínu rezervácie po vzájomnej dohode s klientom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 532 877 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Beach volejbal

Lovinského 43
811 05 Bratislava
0905 774 090


http://www.sportpatronka.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (900 m)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Horský park

Horský park (1 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (2 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Lanoland

Lanoland (3 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (3 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (3 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Železná studnička

Železná studnička (3 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.