Kurz plávania pre deti a dospelých (60 min.)

plávanie NEMO (Kramáre), Bratislava – Petržalka, Rača, Kramáre

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

4,99 €

Bežná cena
4,99 €
Ušetríte
0,00 €

Kurz plávania pre deti a dospelých (60 min.)

  plávanie NEMO (Kramáre), Bratislava – Petržalka, Rača, Kramáre (mapa)
  Platnosť kupónu je od 22.11.2018 do 31.3.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Voda je fajn – je mokrá, špliecha a je v nej kopec zábavy. A dokonca aj vaše deti sa jej môžu prestať báť. Vďaka kurzu plávania pre drobcov od 5 rokov si deti vytvoria pozitívny vzťah k vode. A kto vie, možno ich to začne baviť až natoľko, že z nich raz budú profesionálni plavci! V ponuke aj kurzy pre dospelých.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pre deti od 5 do 12 rokov aj dospelých
 • 10 minút rozcvička + 50 minút plávanie a hry
 • Kurz zahŕňa 1 lekciu v trvaní 60 minút
 • Dlhoročná prax trénerov plávania
 • Hravá forma výučby plávania

V cene je zahrnuté

 • Kurz plávania pre deti a dospelých

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 22.11.2018 do 31.3.2019.
 • Počas sviatkov a prázdnin neprebiehajú tréningy
 • Počet kupónov na osobu je obmedzený na 1 ks
 • V prípade záujmu o pokračovanie v kurze je potrebné si ďalšie hodiny zakúpiť priamo na mieste
 • Dohodnutý termín nie je možné zrušiť, v prípade nedostavenia sa na dohodnutý termín a čas, kupón prepadá

Ako využiť kupón

 1. Nutná rezervácia vopred na nemo@plavanienemo.sk
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť meno, rok narodenia, telefonický kontakt, preferovaný deň a miesto kurzu, úroveň plávania a číslo kupónu
 3. Termín kurzu vám poskytovateľ potvrdí, príp. navrhne iný v závislosti od dostupnosti
 4. Na prvú hodinu je potrebné priniesť kupón vo vytlačenej forme

Doplňujúce informácie

 • Deti sa sprchujú po rozcvičke, rodičia nie sú prítomní na bazéne, len poslednú hodinu plaveckého kurzu
 • Každé dieťa musí mať plaveckú čiapku

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 545 156 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  plávanie NEMO (Kramáre)

Klenová 1 (Národný onkologický ústav)
83310 Bratislava
+421 949 435 878

nemo@plavanienemo.sk
http://www.plavanienemo.sk

Zobraziť na mape

  plávanie NEMO (Rača)

SOŠ Na pántoch 9
83106 Bratislava
+421 949 435 878

nemo@plavanienemo.sk
http://www.plavanienemo.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Lanoland

Lanoland (1 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (1 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (2 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (2 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Železná studnička

Železná studnička (2 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (3 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.