Oddych v rodinnom penzióne s raňajkami spojený s návštevou Bratislavy

Rusovský penzión, Bratislava – Rusovce

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Oddych v rodinnom penzióne s raňajkami spojený s návštevou Bratislavy

Rusovský penzión, okres Bratislava V, Bratislava – Rusovce Rusovský penzión, okres Bratislava V, Bratislava – Rusovce (mapa)

Ukončené od 34,99 €

od 34,99 €

Bežná cena: 34,99 - 119,00 €

Ubytovanie pre dvoch s raňajkami a s množstvom atrakcií vo voľnom čase. Okolie Rusovského penziónu ponúka možnosť oddýchnuť si v tichom parku alebo môžete navštíviť historické centrum Bratislavy a spraviť si príjemné nákupy či kultúrne sa vyžiť.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 623 765 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Rodinná atmosféra Rodinná atmosféra

Len 12 km od Bratislavy Len 12 km od Bratislavy

V blízkosti galéria Danubia V blízkosti galéria Danubia

Raňajky v cene Raňajky v cene

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Rusovský penzión

  • baby friendly baby friendly
  • pet friendly pet friendly
  • dostupnosť bez auta dostupnosť bez auta
  • raňajky raňajky

Ubytovanie pre dvoch s raňajkami a s množstvom atrakcií vo voľnom čase. Okolie Rusovského penziónu ponúka možnosť oddýchnuť si v tichom parku alebo môžete navštíviť historické centrum Bratislavy a spraviť si príjemné nákupy či kultúrne sa vyžiť.

Okolie Rusovského penziónu ponúka možnosť oddýchnuť si v tichom a peknom parku, po stopách náučného chodníka, alebo sa nechať viesť lesnými cestami popri rybníku. Historické centrum Bratislavy je vzdialené od penziónu len 12 km, pričom môžete využiť aj mestskú hromadnú dopravu. V predvianočnom období si môžete užiť nákupy vo viacerých nákupných centrách alebo sa potešiť na vianočný trhoch v Starom Meste.

Penzión sa nachádza v jednej z mestských častí hlavného mesta SR - v Rusovciach. Od centra Bratislavy je vzdialený asi 12 km (cca 15 min. autom) juhovýchodne a tiež iba niekoľko kilometrov od Rakúska a Maďarska.

Súčasťou penziónu je reštaurácia a bar. Poskytuje služby a priestory na svadby - svadobná sála, oslavy, hostiny, maturitné večierky, rodinné večierky alebo stretávky po rokoch a iné. Niekoľko stálych hostí a pravidelných zákazníkov si tu rado príde oddýchnuť (do pre nich už známych priestorov penziónu a okolia) práve pre tradične výbornú kuchyňu či kvôli príjemnému posedeniu a prostrediu.

V prípade svadby sa o štandardnú výzdobu postará personál reštaurácie. Zákazníci si môžu priniesť aj svoje torty či zákusky a víno. Možná dohoda výberu jedál aj mimo jedálneho lístka. Nie je problém pripraviť teplé či studené misy.

Na prízemí sa nachádza reštaurácia a bar. Pred reštauráciou je krb a ohnisko. Pred barom je tiež terasa aj s detským ihriskom. Na poschodí sa nachádza penzión - vchod je z pravej strany budovy. V penzióne je 12 izieb, kde polovica je orientovaná do ulice a druhá polovica je orientovaná do dvora. Povolený vstup pre domáce zvieratá na izbách (pes, mačka a pod.).

Penzión má kapacitu 30 lôžok:

  • 3 jednoposteľové izby
  • 7 dvojposteľových izieb
  • 2 apartmány

Na každej izbe sa nachádza samostatná sprcha+WC, televízor a niektoré izby majú aj prístelky. Súčasťou penziónu je aj recepcia, ktorá sa nachádza na prízemí. Vstup do penziónu je z bočnej strany budovy a za budovou je veľký dvor s parkoviskom. V celom penzióne je zakázané fajčiť.

Okolie Rusovského penziónu vám ponúka možnosť oddýchnuť si v tichom a peknom parku po stopách náučného chodníka alebo sa nechať vniesť lesnými cestami pri rybníku až k zveri, ktorej je tu dostatok, čo je znakom čistej prírody a súžitia ľudí a zvierat. Na jar, keď kvitnú stromy a kvety, sa máte na čo pozerať alebo sa započúvate do spevu vtákov. Na svoje si prídu hubári, rybári a poľovníci. Organizované ale aj voľné jarné prechádzky poskytnú priestor aj pre rodičov s deťmi. Zároveň máte možnosť aj kultúrneho vyžitia v Danubia – Galéria moderného umenia.

Množstvo podujatí počas celého roka, napríklad Fašiangový sprievod, Majáles, Stretnutie veteránov troch hraníc (Slovensko, Maďarsko, Rakúsko), divadelné predstavenia alebo návštevu múzea - Antická Gerulata, Dni Rusoviec, Súťaž s historickou hasičskou technikou, Rusovský ples a iné.

Tipy na vychádzky, výlety a piknik v okolí penziónu

Vychádzky je možné absolvovať v Rusovskom parku a lesoparku, popri jazerách v chránenej krajinnej oblasti Dunajské luhy. V lese sa nachádza aj veľká lúka, kde je možné absolvovať rôzne pikniky, deti si tu môžu zahrať loptové hry a dospelí si tu môžu oddýchnuť od každodenných starostí.

Rusovce sú známe vďaka niektorým kultúrnym pamiatkam ako sú Rusovský kaštieľ, múzeum Antická Gerulata ale aj folklóru, ktorý tu zastupuje SĽUK – Slovenský Ľudový a Umelecký Kolektív.

Pre nadšených športovcov sú v blízkosti Rusovského penziónu pripravené rôzne športové aktivity, ako napríklad cyklistické a in-line korčuliarske trate - cyklistická trasa – ktorá vedie cez Čunovo až do Gabčíkova, dunajská hrádza, Areál vodných športov Čunovo - usporadúvanie majstrovstiev sveta a Európy vo vodnom slalome, Jazda na koni, kúpanie, posilňovňa, fitnescentrum, solárium, beauty salón, aerobic, sú tu možnosti zahrať si biliard, bowling, Squash alebo aj možnosť rybolovu.

Viac aktivít nájdete na:

 

Kontakt

Rusovský penzión

Balkánska 114
85110 Bratislava - Rusovce
Slovensko
+421 (2) 628 59 572

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

info@rusovskypenzion.sk
www.rusovskypenzion.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Kaštieľ Rusovce približne 500 m Rusovský park približne 600 m Petržalská hrádza približne 3 km Múzeum moderného umenia Danubiana približne 7 km Sad Janka Kráľa približne 9 km

Bunker B-S 4 Lány približne 9 km UFO Bratislava približne 10 km Slovenská národná galéria približne 10 km Dóm sv. Martina približne 10 km Maximiliánova fontána približne 10 km Galéria Nedbalka približne 10 km Bratislavský Hrad približne 10 km Michalská brána približne 10 km Prezidentský palác približne 11 km Slavín približne 11 km Múzeum dopravy približne 12 km Botanická záhrada Bratislava približne 12 km Horský park približne 12 km X-BIONIC SPHERE približne 12 km Bratislavská ZOO približne 12 km Kuchajda približne 13 km Lanoland približne 15 km Bobová dráha - Koliba približne 15 km Zlaté Piesky približne 15 km Lanovka na Kamzík približne 15 km Železná studnička približne 16 km Hrad Devín približne 18 km Zjazd na horských trojkolkách približne 18 km Sandberg približne 21 km Dračí hrádok približne 22 km Hrad Biely Kameň približne 23 km Hrad Pajštún približne 25 km Oáza Sibírskeho Tigra približne 26 km Senec - Senecké jazerá približne 26 km Limbašská vyvieračka približne 27 km Aquapark Senec približne 27 km Vodný mlyn Jelka približne 28 km Biofarma Príroda Salaš Stupava približne 29 km Kráľová pri Senci (Sky Taxi) približne 29 km Abeland - gazdovská dedinka približne 30 km Vodná nádrž Lozorno približne 31 km Orechová potôň (SLOVAKIA RING) približne 31 km Múzeum včelárstva približne 31 km Pezinská baba približne 33 km Modra približne 33 km Thermalpark Dunajská Streda približne 35 km Bobria hrádza / Náučný chodník približne 39 km Kaštieľ v Budmericiach približne 39 km Hrad Červený kameň približne 40 km Dunajské mlyny približne 42 km Termálne kúpalisko Vincov les približne 43 km Kúpalisko Kamenný mlyn približne 46 km Vlastivedné múzeum Galanta približne 46 km Renesančný kaštieľ v Galante približne 46 km Relaxačné centrum Horné Saliby približne 48 km Kostol sv. Heleny približne 48 km Kúpalisko Retro Thermal približne 49 km Malá synagóga v Trnave približne 49 km Relax Aqua & Spa približne 49 km Plavecký hrad približne 50 km Plavecká jaskyňa približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať