Zapečené hranolky so slaninkou, cheddarom a jarnou cibuľkou alebo celá pizza vo Filip's Bistro & Coffee na Obchodnej

Filip's Bistro&Coffee, Bratislava - Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

4,50 €

Bežná cena
6,50 €
Ušetríte
2,00 €

Zapečené hranolky so slaninkou, cheddarom a jarnou cibuľkou alebo celá pizza vo Filip's Bistro & Coffee na Obchodnej

  Filip's Bistro&Coffee, Bratislava - Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od 27.9.2018 do 30.11.2018 podľa dostupnosti.

8,8

Veľmi dobré hodnotenie
(53 hodnotení)

Nový koncept a s ním nové recepty od skupiny streetfoodových nadšencov okolo Filipa Valentína. Ich hot-dogy sú legendárne. Ale prečo nevyskúšať ako robia napríklad pizzu či neodolateľne vyzerajúce Poutine Bacon - zapečené hranolky s originálnou gravy omáčkou? Mňam. Skúste to jednoduchšie - chutnejšie vo Filip's Bistro & Coffee!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

  • Celá pizza s priemerom 36cm
  • Na výber zo 4 obľúbených druhov
  • Zapečené hranolky s originál gravy omáčkou
  • Kuchyňa streetfoodových nadšencov
  • Na Obchodnej hneď vedľa Martinusu

V cene je zahrnuté

  • Celá pizza (priemer 36 cm) alebo zapečené hranolky so slaninkou a cheddarom 

Neprehliadnite

  • Platnosť kupónu je od 27.9.2018 do 30.11.2018.

Ako využiť kupón

  1. Rezervácia nie je potrebná
  2. Stačí sa preukázať číslom a heslom kupónu priamo na prevádzke

Doplňujúce informácie

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,8

Veľmi dobré hodnotenie

53 hodnotení

39 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)32x
Veľmi dobré (7-8)15x
Dobré (5-6)5x
Podpriemerné (3-4)1x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,2
Kvalita jedla8,8
Priestory prevádzky8,5
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,3
Okolie prevádzky8,9
Kvalita nápojov9,2

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Uplatnenie kupónu

Kvalita nápojov:

Chuť a prevedenie nápoja

Spokojnosť s personálom:

Ochota a prístup

10

Vynikajúce hodnotenie

Oľga, 12. októbra 2018

Hodnotenie ponuky:
Celá pizza (priemer 36 cm)

+veľké sýte chutné porcie (mali sme aj pizzu, aj poutine, aj wafle), usmiaty personál, bodaj by si zachovali rovnaký štandard ako majú teraz, určite sa sem vrátime :-) odporúčam viac stolov, aj keď to asi z priestorových dôvodov nebude možné

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

9,8

Vynikajúce hodnotenie

Martina, 3. decembra 2018

Hodnotenie ponuky:
Poutine Bacon s originál gravy omáčkou

milý personál, jedlo chutné najedli sme sa dve z jednej porcie

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

Prezidentský palác

Prezidentský palác (300 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Michalská brána

Michalská brána (300 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (300 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (400 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (700 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (800 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (900 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Slavín

Slavín (900 m)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1000 m)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.