Pravé talianske spaghetti s predjedlom a vínom od sicílskeho šéfkuchára

Reštaurácia Don Saro Cucina Siciliana, Bratislava – Rača

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(9 hodnotení)

Pravé talianske spaghetti s predjedlom a vínom od sicílskeho šéfkuchára

LokalitaReštaurácia Don Saro Cucina Siciliana, Bratislava – Rača (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 18.9.2018 do 16.12.2018 podľa dostupnosti.

Je to taká klasická talianska pochúťka. No s tým rozdielom, že tentokrát vám ju pripraví šéfkuchár podľa tradičnej receptúry, ktorú si priniesol z ďalekej Sicílie. Je to síce malá rodinná reštaurácia, ale o jej kvalite vás presvedčia nielen pozitívne hodnotenia od zákazníkov, ale aj vlastná skúsenosť.

Sicílska reštaurácia s atmosférou

Len čerstvé a kvalitné suroviny

Reštaurácia si zakladá na kvalite a čerstvosti potravín. Ingrediencie dováža od lokálných predajcov zo Slovenska, Talianska a Sicílie.

Sicílsky šéfkuchár

Šéfkuchár a majiteľ v jednej osobe je rodený Sicílčan. Neváhajte si precvičiť taliančinu. Je vždy rád, keď si môže pohovoriť v rodnom jazyku ;)

Autentická sicílska kuchyňa

Ak navštívite túto malú rodinnú reštauráciu s priateľskou atmosférou, v ktorej sa budete od prvej chvíle cítiť ako na návšteve u dobrých známych, určite to nebude posledná vec, ktorá vás nadchne. Autentická sicílska kuchyňa a výber lokálnych talianskych vín ocenia aj tí najväčší fajnšmekri.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Šéfkuchár priamo zo Sicílie
  Šéfkuchár priamo zo Sicílie
 • Vždy čerstvé suroviny zo Sicílie, Talianska aj Slovenska
  Vždy čerstvé suroviny zo Sicílie, Talianska aj Slovenska
 • Rodinná atmosféra a priateľský personál
  Rodinná atmosféra a priateľský personál
 • Lokálne sicílske a talianske vína
  Lokálne sicílske a talianske vína
 • Autentická sicílska kuchyňa
  Autentická sicílska kuchyňa

Ukončené
od 13,50 €

Bežná cena: 16,80 - 33,60 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

9 hodnotení

7 zákazníkov odporúča

Kontakt

Reštaurácia Don Saro Cucina Siciliana

Reštaurácia Don Saro Cucina Siciliana

Rostovská 22
83106 Bratislava - Rača

pondelok 11–15, 17–21
utorok 11–15, 17–21
streda 11–15, 17–21
štvrtok 11–15, 17–21
piatok 11–15, 17–22
sobota 12–22
nedeľa Zatvorené

donsaro.cucinasiciliana@gmail.
http://donsaro.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

4
km
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

4
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

5
km
Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

5
km
Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

5
km
Lanoland

Lanoland

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

6
km
Železná studnička

Železná studnička

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

6
km
Dračí hrádok

Dračí hrádok

Zrúcanina hrádku sa nachádza 2 km východne od obce Borinka v najjužnejšej časti pohoria Malé Karpaty. Pravdepodobne bol postavený v 13. storočí. Hrádok zanikol pri požiari... Viac pravdepodobne počas husitských vpádov v prvej polovici 15. storočia.

7
km
Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň

Zrúcaniny tohoto gotického hradu nájdete nad mestom Svätý Jur. Pôvodné hradisko vzniklo v 9. storočí, ktoré bolo neskôr prestavané do opevneného sídla. Hrad sa prvý raz spomína v... Viac roku 1271 v súvislosti s nájazdmi českého kráľa Přemysla Otakara II. do uhorského pohraničia, predpokladaný zánik sa datuje do 17. storočia v súvislosti s tureckým vyplienením Svätého Jura.

7
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

7
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

7
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Mohlo by sa vám páčiť