Rozprávkový oddych na termálnom kúpalisku Goracy Potok s celodennými vstupmi podľa vášho výberu

Goracy Potok, Poľsko - Szaflary

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Rozprávkový oddych na termálnom kúpalisku Goracy Potok s celodennými vstupmi podľa vášho výberu

LokalitaGoracy Potok, Poľsko - Szaflary (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 16.6.2018 do 15.9.2018 podľa dostupnosti.

Kúpalisko Goracy Potok je miesto ako vystrihnuté z rozprávky. Veď jeho termálne vody liečia, 22 bazénov uvoľní a saunárium očarí každého, kto ho vyskúša. Ideálne miesto pre celú rodinu. Kúpať sa tu môžete od rána až do 22.00 a keď vyhladnete, doprajte si vynikajúci steak v reštaurácii BEEF Master. Skočiť môžete aj na výlet do Zakopaného, ktoré je len 14 km odtiaľto.

Lokalita

Obec Szaflary sa nachádza vo veľmi známej lokalite medzi Nowym Targom a Zakopanom. Goralský štýl stavby s prírodnou krásou použitých materiálov (hlavne drevo a kameň) tvoria unikátnu atmosféru tohto miesta. Doplnením je prírodná sírová termálna voda bez pridávania chemických látok. Bazény sú vybudované na štýl japonského onsenu.

Bazény

V komplexe nájdete 22 bazénov s liečivou termálnou vodou, suché a parné sauny aj bahenné kúpele. Každý si vie vybrať niečo pre seba. Fontány, vodotrysky, vodné masáže a gejzíry zaručujú skvelú zábavu pre deti i dospelých. Deti si to v aquaparku maximálne užijú, je pre nich pripravených množstvo atrakcií. 

Voda v bazénoch je ošetrovaná pomocou UV lampy, takže sa do nej nepridávajú žiadne chemické látky a zmesi, ktoré môžu mať nepriaznivý vplyv na komfort kúpania. Okrem toho sa v akreditovanom laboratóriu vykonáva pravidelný a systematický dohľad nad kvalitou vody v bazénoch. Teplota vody: 28 - 40 °C.

Sauny

V ponuke nájdete aj suché a parné sauny. Pravá suchá sauna má niekoľko výhod pre každého, kto si cení oddych a zdravie. Vzhľadom na vysokú teplotu, ktorá zvyšuje potenie tela, pomáha detoxikácii kože a posilňuje orgány v celom tele. Pravidelné využívanie parnej sauny má veľmi pozitívny vplyv na procesy adaptácie a reakcie tela na vysoké teploty.

Zóna Hriešna Príjemnosť - Grzysno Przyjemność je pre dospelé osoby = od 18 rokov.

Zahŕňa vstup do:

 • suchej sauny
 • parnej sauny
 • vírivky
 • kúpeľa "parno chata"
 • kúpeľa "kawalersko"
 • kúpeľa "rozwodovo"
 • Kapiele borowinowe (borowinový kúpeľ) - za doplatok

Borowina je nerafinovaná rašelina dodávaná z Čierneho Dunajca. Borowinový kúpeľ prebieha v špeciálne pripravených kadiach. Voda je raj pre všetky deti, radi sa v nej hrajú a zabávajú. Poskytuje im nové podnety a to je dôvod, prečo v zariadení nájdete veľa aktivít pre rodiny s deťmi vrátane špeciálneho detského bazéna. V jeho strede je veľká guľa s priemerom 12 m a výškou 2,20 m, odkiaľ sa najmenší hostia môžu šmýkať dole. Na deti čakajú dva pekné sloníky, z ktorých sa môžu deti spustiť rovno do vody.

Lanový park a pláž

Ak hľadáte zážitok pre celú vašu rodinu alebo chcete zažiť skutočné vzrušenie a adrenalín, máme pre vás niečo špeciálne! Lanový park Hot Brook je pripravený poskytnúť zábavu pre najmenších aj ich rodičov. Okrem adrenalínu, strachu a poriadnej dávky zábavy si užijete nádherné výhľady, ktoré nemožno opísať slovami. 

V areáli sa nachádza umelá pláž, kde môžete zažiť trošku nadmorskej atmosféry s výhľadom na Tatry (lehátko je spoplatnené 5 zl za kus a pobyt - približne 1,20 €). Volejbalové plážové ihrisko je hosťom sprístupnené zdarma.

Gastronómia

V Goracym Potoku nájdete Bistro bar i samoobslužnú reštauráciu, kde je pre vás pripravených niekoľko druhov jedál. Vybrať si môžte z viacerých z nich, jedlo je na váhu. Na konci sa konzumné načítava na "hodinky", úhrada je realizovaná pri východe z parku. Odporúčame vyskúšať reštauráciu BEEF Master s vynikajúcimi steakmi z celého sveta za super ceny (už od 11 € za steak menu!)
Súkromná cesta ku Goracy Potok vyznačená na mapke je spoplatnená sumou 20 zl. V prípade, že sa poplatku chcete vyhnúť, odporúčame použiť inú príjazdovú cestu.

Ďalšie aktivity

Zakopané (14 km)

Zakopané je mesto v južnom Poľsku s približne 28-tisíc obyvateľmi. Leží na úpätí Tatier. Pozrieť si tu môžete viaceré cirkevné stavby, cintorín na Peksovym Bryzku alebo múzeum. Taxíkmi alebo konskými povozmi sa dostanete k lanovke, z ktorej je úžasný výhľad na okolité hory. Ten budete mať aj z vrcholu známej Gubalowky. Ak chcete skúsiť aj vodný živel, vyberte sa do miestneho aquaparku.

Pešia zóna Krupowki

Ulica Krupowki v Zakopanom je považovaná za najslávnejšiu pešiu zónu v Poľsku. Je plná obchodíkov s rozličným tovarom, večer na nej počuť živú hudbu. Turisti, ktorí sa ňou prešli, jednohlasne hovoria o úžasnej atmosfére a pôsobivej tradičnej architektúre.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 22 km od hraníc, 14 km od Zakopaného
  22 km od hraníc, 14 km od Zakopaného
 • 22 bazénov, sauny, kúpele
  22 bazénov, sauny, kúpele
 • Termálna voda s teplotou od 28 - 40 °C
  Termálna voda s teplotou od 28 - 40 °C
 • Otvorené od 9.00 až do 22.00 hod.
  Otvorené od 9.00 až do 22.00 hod.
 • Reštaurácia BEEF Master s vynikajúcimi steakmi
  Reštaurácia BEEF Master s vynikajúcimi steakmi

Ukončené
od 12,50 €

Bežná cena: 16,20 - 61,10 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 600 713 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Goracy Potok

Goracy Potok

os. Nowe 45
34424 Szaflary
+48 727 52 52 52

Od septembra je otvorené od 9.00 do 22.00 hod.

info@goracypotok.pl
www.goracypotok.pl

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

9
km
Trhy v Nowom Targu

Trhy v Nowom Targu

Prvá písomná zmienka pochadza z roku 1326 a mestské práva získal Nowy Targ v roku 1346, čo malo za následok jeho rýchly rozvoj. Nowy Targ je však známy predovšetkým svojimi... Viac legendárnymi trhmi. Nájdete tu množstvo produktov ako oblečenie, kožuchy, potraviny, ale aj rôzny tovar, ktorý sa u nás bežne nevyskytuje. Neviete po poľsky? Nevadí, na trhoch sa bez problémov dohovoríte po slovensky a navyše tu nie je problém platiť eurami.

11
km
Termy Bukovina

Termy Bukovina

Termy Bukowina Tatrzańska je obľúbené miesto na vodný relax a zábavu. Jedná sa o jeden z najmodernejších komplexov termálnych bazénov v Európe. Nachádza sa neďaleko poľskej obce... Viac Tatranská Bukovina, menej než 30 min. autom zo Ždiaru. Nájdete tu celoročne otvorené termálne bazény (spolu až 20 vonkajších aj vnútorných bazénov s teplotou vody 30-38 °C) a až 8 druhov sáun. Potešia vás aj ďalšie vodné atrakcie ako tobogany, gejzíre, perličkové kúpele a mnohé ďalšie atrakcie. Poľsko má niekoľko skvelých aquaparkov a Termy Bukovina patrí rozhodne medzi vynikajúcu voľbu ak plánujete výlet s rodinou. Otvorené majú denne od 9:00 do 22:00 hod.

13
km
Zakopané

Zakopané

Zakopané je najväčším mestom v bezprostrednej blízkosti Tatier. Poliaci ho nazývajú aj hlavným zimným mestom Poľska. Je to stredisko turistického ruchu s množstvom atrakcií,... Viac odkiaľ si môžete dokonale vychutnať Poľské Tatry.

13
km
Gubałówka

Gubałówka

Gubałówka je vrch nad mestom Zakopane. Je obľúbeným miestom turistov, pretože ponúka výhľad nielen na mesto, ale aj na Tatry. Na vrchol sa môžete nechať vyviesť sedačkovou... Viac lanovkou.

14
km
Ulica Krupówki

Ulica Krupówki

Najznámejšia ulica v Zakopanom. Nájdete tu pešiu zónu s množstvom obchodíkov, reštaurácií či suvenírov. Táto ulica je neoficiálnym tatranským bulvárom.

14
km
Múzeum Karola Szymanowskiego

Múzeum Karola Szymanowskiego

Karol Szymanowski bol známy poľský skladateľ, ktorý prežil celý život v Tatrách. Jeho múzeum sídli v historickej budove Villa Atma priamo v Zakopanom. Táto historická budova bola... Viac postavená na konci 19. storčia a je krásnym príkladom Tatranskej architektúry.

15
km
Snowlandia - Ľadové bludisko

Snowlandia - Ľadové bludisko

Vedeli ste, že najväčší snežný labyrint na svete nájdete v Zakopanom? Po prvýkrát ho postavili v roku 2016 a hneď sa zapísal do Guinessovej knihy rekordov :) Nachádza sa v areály... Viac Snowlandia, kde nájdete aj ďalšie super atrakcie ako Snežný zámok a Mini ZOO. Otváracia doba je od 10:00 do 18:00.

17
km
Sarnia Skała

Sarnia Skała

Sarnia Skala je vrchol v Západných Tatrách vo výške 1377 m. Na vrchole si vychutnáte výhľad na hrebeň Giewontu, domčeky v okolí Zakopaného a v diaľke je možné vidieť aj Belianske... Viac Tatry.

17
km
Lovecký zámoček Hohenlohe

Lovecký zámoček Hohenlohe

Tento zámoček je jednou z najkrajších historických stavieb na území TANAP-u. Je dokonca vyhlásaný za národnú kultúrnu pamiatku. V minulosti bol dejiskom niekoľkých poľovníckych... Viac udalostí, na ktorých sa zúčastňovala šľachta z celej Európy. Dnes slúži štátu na reprezentačné účely a niekedy je prístupný aj verejnosti.

17
km
Osturňa

Osturňa

Rázovitá zamagurská obec na severe Slovenska. Leží na hranici s Poľskom. Domy sú tu zväčša zrubové, trojpriestorové so štvorcovou uzavretou zástavbou dvora. Ešte stále sa tu nosí... Viac goralský odev. V niektorých dreveniciach a domčekoch je možné prespať.

17
km
Tatranský národný park

Tatranský národný park

Tatrzański Park Narodowy je národný park v južnom Poľsku o rozlohe 211,97 km². Ide o poľskú časť našich Vysokých Tatier. Patrí medzi najväčšie národné parky v krajine. Asi 70%... Viac rozlohy tvoria lesy a kosodrevina, zvyšných 30% tvoria vysokohorské lúky, vodné plochy a skalné terény. Prísne chránenú rezerváciu tvorí asi 11500 hektárov.

18
km
Vodopád Siklawica

Vodopád Siklawica

Tento vodopád patrí k navyšším v Západných Tatrách. Je vysoký asi 23 metrov s priemerným sklonom asi 80°. Vedie k nemu turistický chodník. Nachádza sa neďaleko vyznačenej cesty na... Viac vrchol Giewont - takže ak sa chytaté zdolať tento vrchol, vodopád Siklawica by ste nemali vynechať.

Mohlo by sa vám páčiť