Ľutujeme, ponuka je ukončená.

8,90 €

Bežná cena
19,90 €
Ušetríte
11 €

Hovädzí strip steak s omáčkou zo zeleného korenia a panoramatický výhľad na Bratislavu

  Restaurant Parlament, Bratislava – Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od 15.3.2018 do 30.6.2018 podľa dostupnosti.

9,0

Vynikajúce hodnotenie
(117 hodnotení)

Nákupom získate
minimálne 8 bodov

Ukončené

Strip steak si vďaka tukovému mramorovaniu zachováva maximálnu šťavnatosť. A steak neomrzí snáď nikdy. Ale ten v Restaurant Parlament je oproti všetkým na svete predsa len niečím výnimočnejší! Vychutnať si ho môžete pri najkrajšom výhľade na Dunaj a Bratislavu...

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Zo slovenskej hovädziny
 • Krásny výhľad na Dunaj a mesto
 • Vhodné aj pre rodiny s deťmi
 • Hneď vedľa hradných záhrad
 • Reštaurácia na hradnom vrchu

V cene je zahrnuté

 • 180 g hovädzí strip steak z nízkej hovädzej roštenky
 • 200 g príloha – pečené zemiačky alebo grilovaná zelenina
 • Omáčka zo zeleného korenia

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 15.3.2018 do 30.6.2018.
 • Rezervácie počas týždňa od 16:00 hod., počas víkendov neobmedzene podľa dostupných kapacít

Ako využiť kupón

 1. Pri rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu, heslo kupónu a do poznámky uveďte, že ide o "Steak" (v prípade, že heslo nebude uvedené, daná rezervácia nebude akceptovaná)
 2. Rezervácia najneskôr deň vopred 
 3. Telefonické rezervácie nie sú možné

Doplňujúce informácie

 • Parkovanie je zabezpečené oproti hradu v garáži firmy IPP Service - parkovisko je platené, ale po preukázaní sa kartičkou priamo v reštaurácii vám bude aktivovaná 50 % zľava na celé parkovné

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

117 hodnotení

82 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)75x
Veľmi dobré (7-8)34x
Dobré (5-6)7x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)1x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom8,9
Kvalita jedla8,9
Priestory prevádzky9,2
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,2
Kvalita nápojov9,0
Okolie prevádzky9,5

Zákazníkom sa najviac páčilo

Okolie prevádzky:

Lokalita prevádzky

Priestory prevádzky:

Dizajn prevádzky

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostatočný popis jedál

10

Vynikajúce hodnotenie

Martina, 15. októbra 2018

Hodnotenie ponuky:
Pečené kačacie stehno pre 1 osobu

Výborné jedlo, ochotný personál, pekné prostredie. Odporúčame

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Terezia, 15. októbra 2018

Hodnotenie ponuky:
Pečené kačacie stehno pre 1 osobu

Nemám žiadne výhrady voči tejto prevádzke. personál milý a ochotný. Horšie je to s parkovaním v okolí. Našťastie postavili podzemné garáže, škoda však, že počas víkendu nie je parkovanie zľavnené. Ešte šťastie, že to vykompenzuje práve táto reštaurácia. Vďaka

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (100 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (500 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (800 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Michalská brána

Michalská brána (800 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (800 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (900 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (1 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (1 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.