Zamilovaný zoskok z mosta Lafranconi pre pár aj s videom

Jairo Outdoor, Bratislava - Most Lafranconi

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Zamilovaný zoskok z mosta Lafranconi pre pár aj s videom

LokalitaJairo Outdoor, Bratislava - Most Lafranconi (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 31.1.2018 do 25.2.2018 podľa dostupnosti.

Skákať? Z Lafranconi? A prečo nie! Symbolicky spolu z mosta do prosta a rovno na Valentína - tomu sa hovorí zamilovaný adrenalín, ktorým budete svoj vzťah zásobiť ešte dllllho po zoskoku.

Valentínsky zážitok na celý život

Skočte si so svojou láskou na deň zamilovaných z mosta. Nie, nejde o tragický príbeh. Zažite neobyčajného valentína plného adrenalínu.  Najlepšia dávka adrenalínu na odbúranie pracovného stresu - skok na lane z mosta Lafranconi.

Môžete sa tešiť na 20 metrov vysokú hojdačku nad hladinou Dunaja a nával endorfínov po návrate späť na most. Vzhľadom na použitú techniku je pád mäkký a bez nárazov, samozrejme, istený dvojitým lanom.

Bezpečnosť

Používajú certifikovaný horolezecký materiál, vďaka ktorému vedia zaručiť maximálnu bezpečnosť. V tíme nájdete skúsených inštruktorov, ktorí vás správne vystroja a povedia vám, ako si skok čo najviac užiť. Kyvadlo sa realizuje pri minimálnom počte 10 prihlásených ľudí, spravidla v nedeľu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 20 m vysoká hojdačka nad Dunajom
  20 m vysoká hojdačka nad Dunajom
 • Skok pre 2 osoby súčasne
  Skok pre 2 osoby súčasne
 • Kamerový záznam zoskoku
  Kamerový záznam zoskoku
 • Kompletná výstroj a inštruktáž
  Kompletná výstroj a inštruktáž
 • Vek od 12 rokov, váha do 110 kg
  Vek od 12 rokov, váha do 110 kg

Ukončené
29,90 €

Bežná cena: 76,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 586 670 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Jairo Outdoor

Jairo Outdoor

Pifflova 4
85101 Bratislava
0948491006, 0948 491 006

jump@jairo.sk
http://www.jairo.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

900
m
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

1
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

1
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

2
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

2
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

2
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

2
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

2
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

2
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

3
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

3
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

3
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Mohlo by sa vám páčiť