Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 9,90 €

Bežná cena
20 €

Celodenný skipass do strediska Skalka arena, Kremnica

  Lyžiarske stredisko Skalka arena, Kremnica (mapa)
  Platnosť kupónu je od 8.1.2018 do 1.2.2018 podľa dostupnosti.

9,1

Vynikajúce hodnotenie
(326 hodnotení)

Ukončené

1116 x kúpené

Zbaľte lyže, snowbordy a priateľov. Čaká vás fantastická lyžovačka za pár eur v ľahko dostupnom lyžiarskom stredisku Skalka aréna vo vysokej nadmorskej výške 1 252 m n.m.. Výborná dopravná dostupnosť, rýchle zaparkovanie v blízkosti hlavnej lanovky, trate všetkých náročností a raj pre snowboardových nadšencov. Nasadiť helmy a ide sa nato!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 1 lanovka a 3 vleky
 • 3 ľahké a 2 stredne náročné trate
 • Pre začínajúcich lyžiarov baby vlek a detský vlek
 • Vynikajúca poloha a dostupnosť zo západného Slovenska
 • Nový bufet so sedením a toaletami priamo v budove na Peknej vyhliadke

V cene je zahrnuté

 • Celodenný skipass do lyžiarskeho strediska Skalka arena pre 1 osobu 

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 8.1.2018 do 1.2.2018.
 • Počet kupónov je obmedzený na 5 ks pre 1 osobu
 • Začiatok a koniec zimnej sezóny závisí od snehových podmienok
 • Kupón nie je možné vymeniť za iný druh skipassu
 • Nový bufet so sedením a toaletami priamo v budove na Peknej vyhliadke, len pár metrov od výstupnej stanice lanovky

Ako využiť kupón

 1. Kupón je potrebné zameniť v pokladni lyžiarskeho strediska za lístok – čipovú kartu. Vratná ZÁLOHA za čipovú kartu je 2 €. Pokladňa v prevádzke od 8.45 do 16.15 hod.

Doplňujúce informácie

 • Skipass je neprenosný
 • Prevádzková doba strediska od 9.00 do 16.00 hod.
 • Žiadne čakanie na príjazdovej ceste - semafor za Kremnicou je už odstránený
 • Kamera live TU

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

326 hodnotení

187 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)199x
Veľmi dobré (7-8)109x
Dobré (5-6)15x
Podpriemerné (3-4)2x
Zlé (1-2)1x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť so službou8,9
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,7
Spokojnosť s personálom9,0
Okolie prevádzky9,0
Spokojnosť s priestormi8,6
Čistota zariadenia9,3
Prostredie zariadenia9,3
Kvalita wellness8,8
Kvalita ubytovania8,8

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Prostredie zariadenia

Čistota zariadenia

10

Vynikajúce hodnotenie

Jan, 5. marca 2018

Hodnotenie ponuky:
Celodenný skipass pre 1 osobu (pracovné dni:...

Vsetko fajn az na hlavne parkovisko kde na vjazde boli obrovske vymoly s moznostou poskodenia auta...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Adriana, 6. februára 2018

Hodnotenie ponuky:
Celodenný skipass pre 1 osobu (víkend:...

Super, ďakujeme za služby.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

Skalka arena

Skalka arena (100 m)

Neďaleko kráľovskej Kremnice, v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch, nájdete toto známe lyžiarske a rekreačné stredisko. Obľubujú ho predovšetkým bežkári. Dĺžka bežeckých... Viac tratí tu predsatvuje fantastických 138,3 km. Práve tu si preto užijete zábavu na bežkách naplno a objavíte krásu okolitej krajiny. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 252 metrov. Čaká vás tu jedna lanovka, 5 vlekov a 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5,51 km. Ľahké trate sú 2, stredne ťažké 4 a náročné 2. Každoročne v posledný januárový víkend sa tu koná známy bežecký pretek Biela stopa.

stredisko Skalka

stredisko Skalka (100 m)

Stredisko Skalka je známe najmä vďaka lyžiarskemu stredisku a bežkárskym tratiam. V lete ale poskytuje mnohé možnosti na turistiku alebo cyklistiku. Dostanete sa sem z Kremnice... Viac alebo z Banskej Bystrice po rôznych značených trasách.

Králiky

Králiky (2 km)

Stredisko Králiky leží v pohorí Kremnických vrchov a ponúka 4 zjazdovky ľahkej obtiažnosti s dĺžkou 2,3 km. Prepravná kapacita strediska je 3650 os./hod Otváracie hodiny, kedy si... Viac môžete v stredisku neďaleko Banskej Bystrice užiť lyžovanie sú 09:00 - 16:00, večerné lyžovanie je k potom k dispozícií od 17:30 do 20:30.

Krahule

Krahule (4 km)

Poďte si zalyžovať priamo v geografickom strede Európy! Práve tu sa totiž nachádza stredisko v obci Krahule. Nájdete tu 5 vlekov, dĺžka zjazdovky je 900 m. Vleky sú k dispozícií... Viac od 9:00 do 16:00 hod. a každý deň je možné využiť aj večerné lyžovanie (17:30 - 20:30). Nájdete tu tiež novú bežeckú trať zdravia - okruh v dĺžke 5 km.

Ski Kordíky

Ski Kordíky (4 km)

Lyžiarske stredisko SKI Kordíky nájdete 12 km západne od Banskej Bystrice. Skvelú lyžovačku si tu užijú hlavne rodiny s deťmi a začínajúci lyžiari. Prepravu zabezpečuje vlek s... Viac dĺžkou 400 m a prevýšením 70 m. Neďaleko sa nachádza chata s občerstvením a možnosťou posedieť si pri krbe.

Rozhľadňa na Krahulskom vrchu

Rozhľadňa na Krahulskom vrchu (5 km)

Táto drevená rozhľadňa sa nachádza medzi Kremnicou a obcou Krahule. Z jej najvyššieho poschodia možno pozorovať nielen blízke Kremnické a Štiavnické vrchy, ale – za dobrej... Viac viditeľnosti – napríklad i vzdialenú Malú Fatru. V okolí rozhľadne sa nachádzajú informačné tabule, a tiež stoly s lavicami pre turistov.

Kremnica, stred Európy

Kremnica, stred Európy (6 km)

Pri Kremnických baniach na strednom Slovensku, vedľa starobylého Kostola sv. Jána Krstiteľa, je vztýčený kameň. Práve tu sa nachádza geografický stred Európy. Pri príležitosti... Viac vzniku Slovenskej republiky tu položili aj základný kameň Slovenskej štátnosti, nájdete tu aj pamätník Slovenského centra európskej integrácie. Stred Európy v Kremnických Baniach je ľahko dostupný autom.

Tiesňava Malachovky

Tiesňava Malachovky (6 km)

Malá ale o to krajšia tiesňava sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice v obci Malachov. Dlhá je len asi 200 metrov ale odporúčame ju na prechádzku pokojne aj s malými deť... Viacmi. Najkrajšou časťou je terasovitý vodopád, ktorého výška presahuje 15 metrov a najkrajší je najmä na jar.

Mestský Hrad v Kremnici

Mestský Hrad v Kremnici (6 km)

Hrad je súčasťou Múzea mincí a medailí. Tvorí ho komplex budov zo 14. až 15. storočia a jedny z najzachovalejších hradieb na Slovensku. Najstaršou architektonickou pamiatkou... Viac areálu a zároveň aj mesta je karner zo začiatku 14. storočia. V suteréne má sprístupnenú kostnicu, hornú časť tvorí Kaplnka sv. Ondreja s gotickými nástennými maľbami. Návštevníkom ponúka počas celého roka rôzne expozície a prehliadky.

Múzeum mincí a medailí

Múzeum mincí a medailí (7 km)

Návštevníci majú možnosť spoznať tu dejiny peňazí od začiatkov až po dnešok s dôrazom na kremnickú mincovňu. Za expozíciu Líce a rub peňazí získalo toto múzeum v roku 2003... Viac ocenenie Múzeum roka.

Banské Múzeum Kremnica

Banské Múzeum Kremnica (7 km)

Múzeum sa nachádza v banskej štôlni Andrej pri Kremnici. Návštevníci majú možnosť spoznať exponáty zo 17. až 20. storočia a históriu ťažby v tomto regióne. Prehliadka sa absolvuje... Viac v hĺbke asi 60 metrov pod povrchom, s čelovkami a sprievodcom.

Badínsky prales

Badínsky prales (7 km)

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.