Kreatívne kurzy v Šperkove - vlastnoručne vyrobené darčeky

Šperkovo – kreatívne pomôcky a kurzy, Bratislava – Staré Mesto, Obchodná ulica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Ukončené 19,90 €

19,90 €

Bežná cena: 40,00 €

Pre všetkých kreatívcov, ktorí majú večne po zemi porozhadzované gombíky, všakovaké látky, motúziky či korálky a kadečo iné. Naučte sa vyrábať handmade veci - veci s dušou, s kúskom vášho srdca a so štipkou vašej zručnosti. Bude to zábava! Domov si odnesiete vlastnoručne vyrobené šperky či krabičku, ktoré môžu byť tiež originálnym darčekom.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 624 184 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Vlastnoručne vyrobené darčeky Vlastnoručne vyrobené darčeky

Naučíte sa nové zručnosti a presný návod Naučíte sa nové zručnosti a presný návod

Až 6 kurzov na výber Až 6 kurzov na výber

Kurzy trvajú 2 - 3 hodiny Kurzy trvajú 2 - 3 hodiny

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Pre všetkých kreatívcov, ktorí majú večne po zemi porozhadzované gombíky, všakovaké látky, motúziky či korálky a kadečo iné. Naučte sa vyrábať handmade veci - veci s dušou, s kúskom vášho srdca a so štipkou vašej zručnosti. Bude to zábava! Domov si odnesiete vlastnoručne vyrobené šperky či krabičku, ktoré môžu byť tiež originálnym darčekom.

Radi tvoríte?

Milujete handmade a ručné práce? Ak ste začiatočníci alebo si na niektorú z techník netrúfate, navštívte niektorý z kreatívnych kurzov a dozviete sa všetko potrebné, odnesiete si domov krásny šperk alebo ozdobu a navyše strávite príjemné kreatívne chvíle s podobne "naladenými" ľuďmi ako ste vy.

Kreatívne kurzy Bratislava

Tvorivé stretnutie kreatívnych ľudí, na ktorých sa vždy naučíte niečo nové. Všetok materiál, lektorka a pomôcky sú v cene kurzu. Kurzy sa konajú v kreatívnych potrebách Šperkovo Bratislava Obchodná 66.

V ponuke nájdete tieto techniky (bližšie informácie priamo na stránke poskytovateľa):

Kreatívny kurz Vianočné oriešky ozdoby na stromček

Krásne, originálne a jedinečné aj také sú ručne šité vianočné ozdoby. Orechové škrupinky premeníme za pár minút na originálne ozdoby. Kreatívny kurz Vianočné oriešky ozdoby na stromček sú vhodné aj pre deti od 13 rokov. Prídite si k nám na kreatívny kurz oddýchnuť a načerpate inšpiráciu na blížiace sa sviatky. Na tomto kurze budeme používať krásne bavlnené látky, orechové škrupinky a tavnú lepiacu lištol. Kreatívny kurz Vianočné oriešky ozdoby na stromček je vhodný aj pre začiatočníkov.

Kreatívny kurz Cínovanie výroba šperkov

Krásne a jedinečné šperky dokáže pomocou cínovanie vyrobiť aj úplný začiatočník. Pod vedením našej skúsenej lektorky vás naučíme vyrábať šperk z cínu. Používať budeme krásne sklenené kabošóny. Na tomto kurze si vyrobíte šperk presne podľa vašich predstáv. Tiffany technika sa dá využiť na výrobu rôznych šperkov, na kurze vás naučíme ako na to a potom sa môžete začať venovať výrobe náramku, náučníc, prsteňou alebo brošní. Vyskúšať môžete naozaj všetko. Kreatívny kurz Cínovanie výroba šperkov je vhodný aj pre začiatočníkov.

Kreatívny kurz Zalievané šperky z krištálovej živice

Živicové šperky sú stále veľmi obľúbené. Ak podobný šperk vo svojej zbierke ešte nemáte a túžite po niečom originálnom, tak tento kurz je práve pre vás. Výhodou tejto techniky je, že si môžete vyrobiť šperk presne podľa svojich predstáv. Do živice môžete zaliať nielen fotky, ale aj korálky, kvietky alebo malé kamienky. Na tomto kurze vás naučíme zalievať motívy a lôžka. K dispozícii bude veľké množstvo grafických motívov. Povieme si ako sa so živicou pracuje a ukážeme si, čo robiť v prípade, ak živica z lôžka vytečie a dozviete sa aké sú najčastejšie chyby pri práci so živicou. Kreatívny kurz Zalievané šperky z krištálovej živice je vhodný aj pre začiatočníkov.

Kreatívny kurz Bylinkové mydlo a soľ do kúpeľa

Výrobu kozmetiky zvládnete aj doma. Glycerínové mydlo si môžete vyrobiť s vašou obľúbenou vôňou a so sušenými bylinkami. Kreatívny kurz Bylinkové mydlo a soľ do kúpeľa je v predvianočnom období veľmi obľúbený. Na kreatívnom kurze vás naučíme robiť nie len mydlo ale aj relaxačnú soľ do kúpeľa. Na kurze budú k dispozícii všetky potrebné suroviny – vône na výrobu mydla, farby do mydla a rôzne sušené bylinky. Domov si odnesiete 250 g mydielok a 250 g soli do kúpeľa.

Kreatívny kurz Šité šperky náramok dutinka

Šité šperky sa vyrábajú z kvalitných japonských TOHO korálok. Tentokrát sme si pre vás opäť pripravili kreatívny kurz, na ktorom sa naučíte šiť dutinku. Pomocou tejto techniky sa dajú vyrobiť nádherné náramky. Pod dohľadom našej lektorky budete siť originálny náramok. Kreatívny kurz Šité šperky náramok dutinka je vhodný aj pre začiatočníkov. Ide však o zložitejšiu metódu výroby šperkov.

Kreatívny kurz Soutache šperky

Sujtaš technika je ideálny spôsob ako si v pohodlí domova vyrobíte originálne kúsky. Soutache šperky môžete nosiť každý deň ale hodia sa aj na oslavu, ples, stužkovú alebo na svadbu. Pridajte sa k nám na Kreatívny kurz Soutache šperky kde vás naučíme ako sa so sujtaškami pracuje. Prezradíme vám triky ako sa vyrábajú náušnice pomocou sujtaš techniky.

Kreatívny kurz Decoupage technika vintage style

Dekupáž servítková technika je ideálny spôsob ako si vyzdobíte krabičku na šperky, na čaj alebo podnos na kávu. Kreatívny kurz Decoupage technika na drevo vás prevedie celým procesom výroby krok za krokom. Po skončení kurzu sa z vás stane odborník na dekupáž a vintage technika sa určite stane vašou najobľúbenejšou. Na kreatívnom kurze decoupage technika sa naučíme pracovať s farbami Artiste a Decor Paint, pomocou ktorých dokážete vytvoriť dokonalý vintage efekt. Kreatívny kurz Decoupage technika vintage styleje vhodný aj pre začiatočníkov.

Šperkovo

 

Kontakt

Šperkovo – kreatívne pomôcky a kurzy

Šperkovo – kreatívne pomôcky a kurzy

Obchodná 66 (Dvor 66)
81106 Bratislava
Slovensko

Pondelok - piatok od 10 do 18 hod.
Sobota od 9 do 12 hod.


www.sperkovo.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Prezidentský palác približne 400 m Galéria Nedbalka približne 500 m Michalská brána približne 600 m Maximiliánova fontána približne 700 m Múzeum dopravy približne 900 m

Dóm sv. Martina približne 1000 m Slovenská národná galéria približne 1000 m Slavín približne 1 km Bratislavský Hrad približne 1 km UFO Bratislava približne 1 km Sad Janka Kráľa približne 2 km Horský park približne 2 km Botanická záhrada Bratislava približne 3 km Bratislavská ZOO približne 3 km Kuchajda približne 3 km Lanoland približne 4 km Bobová dráha - Koliba približne 4 km Lanovka na Kamzík približne 4 km Bunker B-S 4 Lány približne 4 km Železná studnička približne 5 km Zlaté Piesky približne 7 km Zjazd na horských trojkolkách približne 8 km Hrad Devín približne 10 km Kaštieľ Rusovce približne 11 km Rusovský park približne 11 km Sandberg približne 12 km Dračí hrádok približne 12 km Petržalská hrádza približne 12 km Hrad Biely Kameň približne 14 km Hrad Pajštún približne 14 km Múzeum moderného umenia Danubiana približne 15 km Limbašská vyvieračka približne 17 km Biofarma Príroda Salaš Stupava približne 18 km Abeland - gazdovská dedinka približne 20 km Vodná nádrž Lozorno približne 20 km X-BIONIC SPHERE približne 20 km Pezinská baba približne 23 km Senec - Senecké jazerá približne 23 km Aquapark Senec približne 24 km Oáza Sibírskeho Tigra približne 25 km Modra približne 25 km Kráľová pri Senci (Sky Taxi) približne 27 km Bobria hrádza / Náučný chodník približne 29 km Vodný mlyn Jelka približne 29 km Múzeum včelárstva približne 30 km Hrad Červený kameň približne 32 km Kaštieľ v Budmericiach približne 32 km Orechová potôň (SLOVAKIA RING) približne 35 km Plavecký hrad približne 40 km Plavecká jaskyňa približne 40 km Kúpalisko Kamenný mlyn približne 40 km Thermalpark Dunajská Streda približne 41 km Termálne kúpalisko Vincov les približne 42 km Kostol sv. Heleny približne 43 km Malá synagóga v Trnave približne 44 km Relax Aqua & Spa približne 44 km Šranecké piesky približne 44 km Jaskyňa Driny približne 45 km Dunajské mlyny približne 46 km Záruby približne 46 km Vlastivedné múzeum Galanta približne 46 km Renesančný kaštieľ v Galante približne 46 km Smolenický zámok približne 47 km Kaštieľ Dolná Krupá približne 49 km Relaxačné centrum Horné Saliby približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať