Ľutujeme, ponuka je ukončená.

199 €

Bežná cena
228 €
Ušetríte
29 €

Silvestrovský pobyt v hoteli Rozálka*** s bohatým silvestrovským umeleckým programom

  Hotel Rozálka***, Pezinok (mapa)
  Platnosť kupónu je od 30.12.2017 do 1.1.2018 podľa dostupnosti.

8,4

Veľmi dobré hodnotenie
(15 hodnotení)

Nákupom získate
minimálne 199 bodov

Ukončené

Zatvorte oči a vďaka perfektnej atmosfére sa ocitnete v roku 1930. Počujete? "Swing, swing, swing, swing, everybody start to swing"... tak presne v týchto tónoch, týchto rytmoch a v tomto štýle sa rozlúčite so starým rokom. Bohatým programom vás prevedie moderátorka večera. Nebude chýbať ani bohatá večera či tombola. Zatočte na parkete so starým rokom, ako sa patrí.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Lístky na Silvester Swing party 2017
 • DJ Marek Deagon
 • Saxo show
 • Tanečné vystúpenie a tanečná škola
 • Sávnostná večera

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie na 2 noci v dvojlôžkovej izbe Comfort
 • 2x raňajky pre 2 osoby
 • Lístky pre 2 osoby na Silvester Swing party 2017 v Hoteli Rozálka
 • Program:
 • Veľkolepá show „ SWING YOUR LIFE IBIZA “ (tematicky nedekorovaná Swing show, ktorá je aktuálne prezentovaná a obľúbená na Ibize ), DJ Marek Deagon, Saxo show (talentovaný saxofonista, ktorý vo svojej show simultánne hrá do djského podkladu),  Moderátor, Tanečné vystúpenie „MONA AMIR - Swing fusion“ (do jednej pútavej fúzie spája orientálne a swingové tanečné prvky s electro-swingovou hudbou), Foto kútik so swingovými rekvizitami, Tanečná škola, Tombola
 • Cena vstupenky zahŕňa: Bohatý silvestrovský umelecký program, slávnostnú večeru, gurmánske špeciality nočného bufetu, Welcome drink, polnočný prípitok, parkovanie
 • Parkovanie v areáli

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 30.12.2017 do 1.1.2018.
 • Miestny poplatok – 0,33 €/dospelá osoba/noc

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie na recepcia@rozalka.sk, +421 33 242 00 20, +421 903 410 233
 2. Pri rezervácií je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Zviera 10 €/noc
 • Pokuta za fajčenie v hotelovej izbe 70 €
 • V prípade ak nebude izba uvoľnená do 15.00 hod. hradí sa poplatok 18 €
 • V prípade ak nebude izba uvoľnená po 15.00 hod. hradí sa plná suma na izbu
 • Príplatky za deti:
 • Cena lístka: 35 €
 • Prístelka: 15 € x 2 noci = 30 €

Doplňujúce informácie

 • Check - in od 14.00 do 20.00 hod.(ak nie je ohlásený neskorší príchod), Check - out do 12.00 hod.
 • Raňajky sa podávajú od 7.00 - 10.00 hod.
 • Storno podmienky:
 • Individuálne pobyty: Rezerváciu ubytovania klient môže stornovať 24 hodín pred príchodom bez storno poplatkov. V prípade storna v deň príchodu si hotel vyhradzuje právo účtovať 100 % poplatok za rezervované ubytovacie jednotky a počet dní. V prípade nenastúpenia na pobyt do 20.00 si hotel vyhradzuje právo obsadiť izby inými hosťami
 • Storno poplatok sa nebude účtovať, ak klient nemohol využiť objednané služby z vážnych dôvodov a preukáže sa hodnoverným písomným potvrdením (vážne ochorenie a úmrtie /aj člena rodiny/, ústavné liečenie, živelná pohroma). Nepriaznivé snehové a poveternostné podmienky nie sú dôvodom na neúčtovanie storno poplatku.

   

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,4

Veľmi dobré hodnotenie

15 hodnotení

9 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)3x
Veľmi dobré (7-8)12x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom8,0
Čistota zariadenia9,5
Kvalita jedla9,0
Kvalita ubytovania9,0
Prostredie zariadenia7,5
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,0
Spoločenské vyžitie8,0
Kvalita wellness4,0
Vybavenie pre deti8,0
Pocit oddychu/relaxu8,0

Zákazníkom sa najviac páčilo

Čistota zariadenia:

Izby

Kvalita jedla:

Chuť jedla

Kvalita ubytovania:

Toaleta a kúpeľňa

Staršia dvojica:

Pocit oddychu/relaxu

Mladá bezdetná dvojica:

Spoločenské vyžitie

Rodina s deťmi:

Vybavenie pre deti

10

Vynikajúce hodnotenie

Erika, 7. januára 2018

Hodnotenie ponuky:
Silvestrovský pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Veľmi príjemné prostredie, perfektná silvestrovská zábava :-)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

8,0

Veľmi dobré hodnotenie

Gabriela, 6. januára 2018

Hodnotenie ponuky:
Silvestrovský pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Téma silvestrovského večierku bola pekná - 20.roky. Na pozvánke mohlo byť napísané odporúčané oblečenie. Aspoň by všetci vedeli, čo je vhodné. Takto sme tápali. Trafili sme, niektorí nie. Tanečbica exotických tancov na swingovom večierku mi neprišla najvhodnejšia. Ale snaha asi 10 minút nás učiť...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Hotel Rozálka***

Rozálka 9
90201 Pezinok
033 242 00 20, 0903 410 233

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

recepcia@rozalka.sk,...
http://www.rozalka.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň (6 km)

Zrúcaniny tohoto gotického hradu nájdete nad mestom Svätý Jur. Pôvodné hradisko vzniklo v 9. storočí, ktoré bolo neskôr prestavané do opevneného sídla. Hrad sa prvý raz spomína v... Viac roku 1271 v súvislosti s nájazdmi českého kráľa Přemysla Otakara II. do uhorského pohraničia, predpokladaný zánik sa datuje do 17. storočia v súvislosti s tureckým vyplienením Svätého Jura.

Modra

Modra (6 km)

Vinohradnícke mesto Modra je jednou z dominánt Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Nachádza sa tu množstvo turistických rekreačných trás a pamiatok. Mesto je typické aj svojou... Viac vinohradníckou tradíciou. Nájdete tu aj dve známe rekreačné oblasti - Harmónia, Piesky a Zochova chata.

Limbašská vyvieračka

Limbašská vyvieračka (7 km)

Vyvieračka nad obcou Limbach pri Pezinku. Priamo z námestia vedie zelená turistická značka na hrebeň Karpát - na vrchol Kozí chrbát.

Pezinská baba

Pezinská baba (9 km)

Lyžiarske stredisko na hrebeni Malých Karpát. Nájdete tu 3 lyžiarske trate s dĺžkou 500, 700 a 1 000 m a 5 vlekov. Sú tu tiež trate na bežecké lyžovanie s dĺžkami 1, 2 a 5 km a... Viac dráha na sánkovanie.

Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách (12 km)

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

Dračí hrádok

Dračí hrádok (12 km)

Zrúcanina hrádku sa nachádza 2 km východne od obce Borinka v najjužnejšej časti pohoria Malé Karpaty. Pravdepodobne bol postavený v 13. storočí. Hrádok zanikol pri požiari... Viac pravdepodobne počas husitských vpádov v prvej polovici 15. storočia.

Hrad Červený kameň

Hrad Červený kameň (13 km)

Hrad Červený Kameň leží pomerne neďaleko Bratislavy a patrí medzi najzachovalejšie zámky na Slovensku. Pochádza z 13. storočia a v 16. storočí bol prestavaný na mohutnú pevnosť s... Viac fortifikačným systémom patriacim k vrcholom vtedajšej vojensko-obrannej stratégie. Jeho hrad sa od roku 1583 do druhej svetovej vojny spája s Pálfiovcami. Tento významný uhorský rod ho postupne prebudoval na reprezentačné sídlo s bohatou štukovou a freskovou výzdobou interiérov. V hrade sa v súčasnosti nachádza múzeum, prezentujúce historické bývanie šľachty.

Kaštieľ v Budmericiach

Kaštieľ v Budmericiach (13 km)

Budmerický kaštieľ, tiež známy ako Pálffyovský kaštieľ, je obklopený anglickým parkom z druhej polovice 19. storočia. Pôvodne bol postavený ako poľovnícky kaštieľ v roku 1889. V... Viac minulosti slúžil ako Dom slovenských spisovateľov, dnes v ňom nájdete niektoré historické expozície.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (13 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Aquapark Senec

Aquapark Senec (13 km)

V seneckom aquaparku si môžete celoročne užiť skvelú vodu s teplotou 28-38°C. Čaká vás 6 rôznych bazénov (počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov) a vodné... Viac atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. V bazénovej hale je pre všetkých odvážlivcov pripravený vnútorný oranžovo-modrý tobogán dlhý 76 m s vlastným dojazdovým bazénom.

Senec - Senecké jazerá

Senec - Senecké jazerá (13 km)

Slnečné jazerá v Senci sú jedným z najznámejších a najviac navštevovaných letných rekreačných stredísk na Slovensku. Priamo v areáli je možnosť ubytovanie, nachádzajú sa tu detské... Viac ihriská, plážové ihriská. teniskové kurty, požičovne bicyklov, tobogany. Počas leta sa tu koná množstvo kultúrnych podujatí.

Hrad Pajštún

Hrad Pajštún (14 km)

Zrúcanina gotického hradu pri obci Borinka, pôvodne z 13. storočia. Patril do sústavy pohraničných hradov, ktoré v Malých Karpatoch chránili hranice uhorského štátu. V rokoch... Viac 1592 až 1867 patril Pálfiovcom, neskôr Károliovcom. hrad vyhorel v polovici 18. storočia.