Mesačný kurz kresby alebo maľby v Starom Meste

DOT. - Contemporary Art Gallery, Bratislava – Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 45,90 €

Bežná cena
120 - 150,00 €
Ušetríte
až 100,10 €

Mesačný kurz kresby alebo maľby v Starom Meste

  DOT. - Contemporary Art Gallery, Bratislava – Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od 2.11.2017 do 15.5.2018 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Pred vami objekt, ktorý je možno úplne obyčajný. Avšak po absolvovaní 2-mesačného kurzu sa naň budete pozerať úplne inak. Budete si všímať všetky jeho detaily, hrany, tvary, budete vnímať farby a dokonca aj tiene, ktoré pre vás doteraz nič neznamenali. Odteraz ale budú. Sú totiž samozrejmou súčasťou kresby a maľby...

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Maľbu si môžete vziať po kurze so sebou domov
  Maľbu si môžete vziať po kurze so sebou domov
 • Prevádzka v Starom Meste
  Prevádzka v Starom Meste
 • Na kurze max. 8 – 12 ľudí
  Na kurze max. 8 – 12 ľudí
 • Kurz prebieha vždy v rovnaký deň v týždni
  Kurz prebieha vždy v rovnaký deň v týždni
 • Materiál a potreby v cene kurzu
  Materiál a potreby v cene kurzu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 2.11.2017 do 15.5.2018.

Ako využiť ponuku

 1. Nutné sa na kurz prihlásiť vopred info@dotgallery.sk alebo +421948 663 007
 2. Potrebné priniesť vytlačený kupón so sebou
   

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 582 952 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  DOT. - Contemporary Art Gallery

Lazaretská 13
+421 948 663 007

Galéria:
Po - Pia: 08:00 - 19:00
So: 12:00 - 19:00
Kaviareň:
Po - Pia: 08:00 - 19:00
So: 12:00 - 19:00

info@dotgallery.sk
http://www.dotgallery.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (700 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (900 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (1000 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (1000 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (1 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (1 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (2 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (2 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Horský park

Horský park (3 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.