Ľutujeme, ponuka je ukončená.

19,90 €

Bežná cena
36,90 €

Výber najlepších mexických špecialít – Platos mexicanos pre 2 osoby

  Hacienda Bar, Bratislava – Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od 5.9.2017 do 31.10.2017 podľa dostupnosti.

8,8

Veľmi dobré hodnotenie
(115 hodnotení)

Ukončené

164 x kúpené

Takmer všetky jedlá z menu vychádzajú z pôvodných mexických receptúr a aj ingrediencie sú dovážané priamo z Mexika. A práve z nich vám tu pripravia to najlepšie z mexickej kuchyne. Nasaďte si sombrero, pripravte chuťové bunky a vyrazte do Hacienda Baru. Platos mexicanos už čaká!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

  • Najvychýrenejšía mexická hacienda v Bratislave
  • Kvalitné a originálne suroviny priamo z Mexika
  • Čarovná mexická atmosféra
  • Misa bohate zasýti 2 osoby
  • Pôvodné mexické receptúry

Neprehliadnite

  • Platnosť kupónu je od 5.9.2017 do 31.10.2017.
  • Kupón platí len na sedenie na hornom poschodí prevádzky
  • Možné využiť v pracovné dní od 15.00 do 22.00 hod. a cez víkendy od 12.00 do 22.00 hod.

Ako využiť kupón

  1. Rezervácia nie je potrebná
  2. Po vstupe do reštaurácie sa preukážte platným číslom a heslom kupónu

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,8

Veľmi dobré hodnotenie

115 hodnotení

55 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)65x
Veľmi dobré (7-8)42x
Dobré (5-6)6x
Podpriemerné (3-4)2x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom8,6
Kvalita jedla8,3
Priestory prevádzky8,6
Kvalita nápojov8,6
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,9
Okolie prevádzky9,1

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostatočný popis jedál

Okolie prevádzky:

Dostatočné značenie

Kvalita nápojov:

Ceny za nápoje

10

Vynikajúce hodnotenie

Martin, 28. októbra 2017

Hodnotenie ponuky:
Výber najlepších mexických špecialít –...

perketneeee jedlo aj vinko

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Radka, 25. septembra 2017

Hodnotenie ponuky:
Výber najlepších mexických špecialít –...

Reštaurácia má pekný interiér, zariadený v duchu Mexika, osobitý a nie tuctový. "boxy" na sedenie zároveň ponúkajú dostatok súkromia. pani čašníčka napriek tomu, že sa ku nám nabehala po schodoch a do zadnej časti tak bola stále milá a usmiata a ochotne nám poradila i vyšla v ústrety (napr. pri...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Hacienda Bar

Sedlárska 6
811 01 Bratislava
0904556886

info@mexicana.sk
http://www.mexicana.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (do 100 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (200 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (300 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (300 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (400 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (600 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (600 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (800 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1000 m)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.