Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 59 €

Bežná cena
80 - 600 €

Pohoda na Liptove pre dvoch alebo výhodný prenájom celej chaty Barborka pre partiu, v cene aj biliard a ihrisko

  Chata Barborka, Nízke Tatry - Vyšná Boca (mapa)
  Platnosť kupónu je od 3.7.2017 do 30.9.2017 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

7 x kúpené

Z príjemného spánku v rustikálnej chatke vás nenásilne preberú ranné lúče slnka. Vyjdete na letnú terasu, kde na vás už čaká všetko, pre čo ste sem prišli. Nádherná príroda Liptova, čistý vzduch a spoločnosť dobre naladených priateľov. Už máte pred sebou len jednu ťažkú úlohu: dohodnúť sa, ktorú oblasť regiónu idete dnes spoznávať.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Ideálne miesto pre turistiku
 • Možnosť prenájmu celej chaty
 • Billiard a viacúčelové ihrisko zdarma
 • Ubytovanie v príjemnom rustikálnom štýle
 • Letná terasa na posedenie s priateľmi

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 2 osoby alebo prenájom celej chaty pre max. 20 ľudí
 • Biliard a viacúčelové ihrisko zdarma
 • Bonus: klasická masáž s rašelinovým zábalom len za 10 € (hradí sa na mieste)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 3.7.2017 do 30.9.2017.
 • V cene nie je zahrnutý miestny poplatok 1 €/osoba/deň

Ako využiť kupón

 1. Informácie o voľných termínoch a rezervácie na tel. č. +421 44 5209 020, 0918 777 279 alebo na hbarbora@hotelbarbora.sk

 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu

Voliteľné príplatky

 • Hostia s kupónom bez stravy majú možnosť vybrať si z menu v hoteli 
 • Domáce zviera (s platným očkovacím preukazom) 5 €/noc
 • Príplatok za neobsadené lôžko je vo výške 5 €/osoba/noc
 • Polpenzia dospelá osoba 13 €/osoba/deň, dieťa do 12 r. 9 €/osoba/deň
 • Raňajky dospelá osoba 5 €/osoba/deň, dieťa do 12 r. 3,50 €/osoba/deň
 • (Polpenzia sa vydáva 350 m od chaty v Hoteli Barbora***)

Doplňujúce informácie

 • Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití 
 • Zmena rezervácie je možná najneskôr 48 hodín pred nástupom na pobyt
 • Je potrebné sa preukázať platným kupónom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 466 654 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Chata Barborka

Vyšná Boca 73
03234 Vyšná Boca
0445209020, 0918777279

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

hbarbora@hotelbarbora.sk
http://www.chata-barborka.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Ohnište

Ohnište (7 km)

Ohnište je známy horský masív na Liptove. Známy sa stal vďaka krásnym výhľadom na Nízke Tatry a Liptov ale najmä vďaka skalnému "oknu", ktoré je pre každého návšťevníka... Viac pozoruhodným a najmä fotografovaným miestom. Dostanete sa sem napríklad z malej obce Malužiná.

Chata Milana Rastislava Štefánika

Chata Milana Rastislava Štefánika (7 km)

"Štefánička" je najznámejšou chatou Nízkych Tatier. Nachádza sa priamo pod Ďumbierom a prístup k nej je pre turistov z juhu aj severu Nízkych Tatier. Môžete sa tu občerstviť alebo... Viac len posedieť v chate a na terase.

Ďumbier

Ďumbier (8 km)

Ďumbier je najvyšším vrchom Nízkych Tatier s výškou 2043 m.n.m. Dostanete sa naň z južnej aj zo severnej strany Nízkych Tatier. Z vrcholu sa vám naskytne krásny výhľad na celý... Viac Liptov a Vysoké Tatry.

Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jaskyňa mŕtvych netopierov (8 km)

Jedná sa o jedinú sprístupnenú vysokohorskú jaskyňu na Slovensku. K zaujímavostiam patria vulkanické horniny kriedového veku s obsahom achátov s bieloružovým odtieňom a početné... Viac kostry netopierov, ktoré sa nachádzajú skoro v celej jaskyni. Vek niektorých kostier sa odhaduje na 6000 rokov. Jaskyňa patrí medzi národné prírodné pamiatky, je prístupná verejnosti.

Stanišovská jaskyňa

Stanišovská jaskyňa (11 km)

Jediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove otvorená každý deň. Dĺžka sprístupnenej časti je 177 m. Čelovú lampu dostanete pred vstupom, špeciálny odev ani obuv do nej... Viac nepotrebujete. Jaskyňa je národná prírodná pamiatka.

Chopok

Chopok (12 km)

Chopok patrí medzi najvyššie vrcholy Nízkych Tatier. Dostanete sa naň lanovkou z juhu alebo zo severu ale aj rôznymi turistickými trasami. Z vrcholu Chopku je krásny výhľad na... Viac Vysoké Tatry, Liptov ale aj na Horehronie.

Tále

Tále (12 km)

Tále sú rekreačné, turistické a lyžiarske stredisko v Nízkych Tatrách. Ponúka možnosti vysokohorskej turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a prechádzok v prírode. V zime sú zasa... Viac k dispozícii bežecké trate a zasnežované lyžiarske vleky.

Hrádocké arborétum

Hrádocké arborétum (13 km)

Prvé pokusy o vytvorenie arboréta v Liptovskom Hrádku sa konali už v roku 1777. Arborétum okrem toho, že plní funkciu názorného objektu študentov na lesníckej škole, plní svoje... Viac poslanie aj ako prírodné múzeum so snahou zachrániť miznúce a vzácne dreviny. Rozdelené je na rôzne tematické časti.

Kaštieľ Liptovský Hrádok

Kaštieľ Liptovský Hrádok (13 km)

Kamenný hrad vybudoval zvolenský župan Donč na začiatku 14. storočia. Patril medzi vojenské objekty, ktoré strážili dôležitú obchodnú cestu. V 17. storočí bol k hradu pristavený... Viac renesančný kaštieľ, ktorý po nedávnej rekonštrukcii ponúka štýlové ubytovanie, stravovanie a netradičné konferenčné priestory.

Kúpalisko Liptovský Ján

Kúpalisko Liptovský Ján (14 km)

Pramene v obci Liptovský Ján sú považované za najväčší zdroj minerálnej vody na Slovensku (35 litrov/sekundu). Kúpalisko využíva prameň Rudolf s teplotou vody 28.2 °C. V tomto... Viac termálnom kúpalisku si užijete napríklad plavecký, relaxačno-kľudový, detský bazén a bazén s fontánkou.

Dedečkova chata

Dedečkova chata (14 km)

Dedečkova chata je pomerne novootvorená chata nad Breznom. Nachádza sa neďaleko zjazdovky Mýto pod Ďumbierom a vďaka peknému prostrediu a ľahkému prístupu sa stáva čoraz... Viac populárnejšou. Ponúkajú v nej nápoje, jedlo ale aj ubytovanie. Dostanete sa sem napríklad z Brezna po červenej alebo zelenej značke.

Demänovská jaskyňa slobody

Demänovská jaskyňa slobody (14 km)

Jaskyňa má jedinečnú kvapľovú výzdobu, ktorá ju radí medzi najkrajšie jaskyňe v Európe. Vchod do jaskyne leží v nadmorskej výške 870 m a je prístupný serpentínovým chodníkom z... Viac parkoviska. Návštevníci jaskyne majú k dispozícii dve prehliadkové trasy, dlhšia meria 2 150 m (trvanie prehliadky 100 minút), kratšia 1 150 m (trvanie prehliadky 60 minút). Nájdete tu množstvo rozšírených priestorov – siení a dómov s prekrásnou sintrovou výzdobou.