Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 59 €

Bežná cena
80 - 600 €

Pohoda na Liptove pre dvoch alebo výhodný prenájom celej chaty Barborka pre partiu, v cene aj biliard a ihrisko

  Chata Barborka, Nízke Tatry - Vyšná Boca (mapa)
  Platnosť kupónu je od 3.7.2017 do 30.9.2017 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Z príjemného spánku v rustikálnej chatke vás nenásilne preberú ranné lúče slnka. Vyjdete na letnú terasu, kde na vás už čaká všetko, pre čo ste sem prišli. Nádherná príroda Liptova, čistý vzduch a spoločnosť dobre naladených priateľov. Už máte pred sebou len jednu ťažkú úlohu: dohodnúť sa, ktorú oblasť regiónu idete dnes spoznávať.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Ideálne miesto pre turistiku
 • Možnosť prenájmu celej chaty
 • Billiard a viacúčelové ihrisko zdarma
 • Ubytovanie v príjemnom rustikálnom štýle
 • Letná terasa na posedenie s priateľmi

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 2 osoby alebo prenájom celej chaty pre max. 20 ľudí
 • Biliard a viacúčelové ihrisko zdarma
 • Bonus: klasická masáž s rašelinovým zábalom len za 10 € (hradí sa na mieste)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 3.7.2017 do 30.9.2017.
 • V cene nie je zahrnutý miestny poplatok 1 €/osoba/deň

Ako využiť kupón

 1. Informácie o voľných termínoch a rezervácie na tel. č. +421 44 5209 020, 0918 777 279 alebo na hbarbora@hotelbarbora.sk

 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu

Voliteľné príplatky

 • Hostia s kupónom bez stravy majú možnosť vybrať si z menu v hoteli 
 • Domáce zviera (s platným očkovacím preukazom) 5 €/noc
 • Príplatok za neobsadené lôžko je vo výške 5 €/osoba/noc
 • Polpenzia dospelá osoba 13 €/osoba/deň, dieťa do 12 r. 9 €/osoba/deň
 • Raňajky dospelá osoba 5 €/osoba/deň, dieťa do 12 r. 3,50 €/osoba/deň
 • (Polpenzia sa vydáva 350 m od chaty v Hoteli Barbora***)

Doplňujúce informácie

 • Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití 
 • Zmena rezervácie je možná najneskôr 48 hodín pred nástupom na pobyt
 • Je potrebné sa preukázať platným kupónom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 439 037 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Chata Barborka

Vyšná Boca 73
03234 Vyšná Boca
0445209020, 0918777279

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

hbarbora@hotelbarbora.sk
http://www.chata-barborka.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Ski centrum Bačova Roveň

Ski centrum Bačova Roveň (do 100 m)

Nájdete tu tri vleky s prepravnou kapacitou 1800 osôb/hod. Zalyžujú si tu lyžiari všetkých úrovní, k dispozícií sú totiž 3 zjazdovky rôznej náročnosti. Pretekárska čierna (1,45 km... Viac a prevýšením 360 m), amatérska červená (1,35 km a prevýšením 290 m) a detská modrá (160 metrov a prevýšením 40 m). Každý piatok a sobotu je na hlavnej zjazdovke možné nočné lyžovanie. Priamo na svahu nájdete aj bufet s rýchlym občerstvením. Konajú sa tu aj medzinárodné preteky Európsky pohár UNI FIS v slalome mužov a žien a Slovenský pohár Masters v zjazdovom lyžovaní.

Čertovica

Čertovica (6 km)

Veľký vlek (450 m) ponúka možnosť lyžovania na 2 zjazdovkách strednej obtiažnosti. Malý vlek (120 m) ľahkej obtiažnosti je vhodný pre deti a začiatočníkov. Zjazdovky sú každý deň... Viac upravované a zasnežované.

Ohnište

Ohnište (7 km)

Ohnište je známy horský masív na Liptove. Známy sa stal vďaka krásnym výhľadom na Nízke Tatry a Liptov ale najmä vďaka skalnému "oknu", ktoré je pre každého návšťevníka... Viac pozoruhodným a najmä fotografovaným miestom. Dostanete sa sem napríklad z malej obce Malužiná.

Chata Milana Rastislava Štefánika

Chata Milana Rastislava Štefánika (7 km)

"Štefánička" je najznámejšou chatou Nízkych Tatier. Nachádza sa priamo pod Ďumbierom a prístup k nej je pre turistov z juhu aj severu Nízkych Tatier. Môžete sa tu občerstviť alebo... Viac len posedieť v chate a na terase.

Ďumbier

Ďumbier (8 km)

Ďumbier je najvyšším vrchom Nízkych Tatier s výškou 2043 m.n.m. Dostanete sa naň z južnej aj zo severnej strany Nízkych Tatier. Z vrcholu sa vám naskytne krásny výhľad na celý... Viac Liptov a Vysoké Tatry.

Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jaskyňa mŕtvych netopierov (8 km)

Jedná sa o jedinú sprístupnenú vysokohorskú jaskyňu na Slovensku. K zaujímavostiam patria vulkanické horniny kriedového veku s obsahom achátov s bieloružovým odtieňom a početné... Viac kostry netopierov, ktoré sa nachádzajú skoro v celej jaskyni. Vek niektorých kostier sa odhaduje na 6000 rokov. Jaskyňa patrí medzi národné prírodné pamiatky, je prístupná verejnosti.

Stanišovská jaskyňa

Stanišovská jaskyňa (11 km)

Jediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove otvorená každý deň. Dĺžka sprístupnenej časti je 177 m. Čelovú lampu dostanete pred vstupom, špeciálny odev ani obuv do nej... Viac nepotrebujete. Jaskyňa je národná prírodná pamiatka.

Polomka - Bučník

Polomka - Bučník (11 km)

Lyžiarske stredisko v Slovenskom Rudohorí je vhodné miesto pre rodiny, začiatočníkov, ale aj pokročilých lyžiarov. 3 zjazdové trate (jedna ľahká a dve stredne ťažké) sú v prípade... Viac potreby technicky zasnežované. K dispozícií je tiež bezplatné parkovisko, požičovňa, servis a lyžiarska škola. Vleky premávajú denne od 9.00 hod. do 16.00 hod.

Chopok

Chopok (12 km)

Chopok patrí medzi najvyššie vrcholy Nízkych Tatier. Dostanete sa naň lanovkou z juhu alebo zo severu ale aj rôznymi turistickými trasami. Z vrcholu Chopku je krásny výhľad na... Viac Vysoké Tatry, Liptov ale aj na Horehronie.

Tále

Tále (12 km)

Tále sú rekreačné, turistické a lyžiarske stredisko v Nízkych Tatrách. Ponúka možnosti vysokohorskej turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a prechádzok v prírode. V zime sú zasa... Viac k dispozícii bežecké trate a zasnežované lyžiarske vleky.

Mýto pod Ďumbierom

Mýto pod Ďumbierom (13 km)

Skvelé podmienky na lyžovanie na Horehroní si užijete na južnom svahu strednej časti Nízkych Tatier. Práve tu sa nachádza obľúbené stredisko Mýto Ski Centrum. Nájdete tu... Viac 4-sedačkovú lanovku a 3 lyžiarske vleky. V prípade potreby sú lyžiarske trate v celkovej dĺžke 2,5 km pripravené na umelé zasneženie. Okrem toho máte k dispozícií požičovňu a servis lyží a snowboardov, reštauráciu, bufet či školu lyžovania.

Hrádocké arborétum

Hrádocké arborétum (13 km)

Prvé pokusy o vytvorenie arboréta v Liptovskom Hrádku sa konali už v roku 1777. Arborétum okrem toho, že plní funkciu názorného objektu študentov na lesníckej škole, plní svoje... Viac poslanie aj ako prírodné múzeum so snahou zachrániť miznúce a vzácne dreviny. Rozdelené je na rôzne tematické časti.