Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 19,90 €

Bežná cena
49 - 98 €

Streľba alebo výcvik streľby z pištole, malorážky či samopalu

  FlySky Taxi , Bratislava/Senec/Komárno (mapa)
  Platnosť kupónu je od 21.4.2017 do 31.7.2017 podľa dostupnosti.

9,2

Vynikajúce hodnotenie
(38 hodnotení)

Ukončené

20 x kúpené

Pamätáte si na svoj úplne prvý výstrel? Chcelo to dávku odvahy a mali ste voči tomu tak obrovský rešpekt ako nikdy predtým ani potom voči ničomu inému, však? Ale tie ďalšie výstrely, tie išli jedna radosť. A ten pocit, keď ste trafili terč, ten bol na nezaplatenie! Ak to ale nepoznáte, teraz je na to príležitosť...

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na výber streľnica v Komárne, Senci alebo Bratislave
 • Pri streľbe na skúšku sú náboje v cene
 • Pri výcviku možné dokúpiť náboje priamo na mieste
 • Streľba z pištole, samopalu, pušky alebo malorážky
 • Výcvik prebieha pod vedením skúseného lektora

V cene je zahrnuté

 • Streľba alebo výcvik streľby

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 21.4.2017 do 31.7.2017.
 • Na strelnici v Senci je potrebný príplatok za strelecké státie 5 €/30 min. Ostatné strelnice poplatky za strelecké státie nevyžadujú.

Ako využiť kupón

 1. Objednávka potrebná cez stránku poskytovateľa
 2. V objednávke uveďte iba číslo kupónu a všetky ďalšie potrebné informácie
 3. Heslo sa uvádza až priamo na strelnici pri využití kupónu

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,2

Vynikajúce hodnotenie

38 hodnotení

28 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)28x
Veľmi dobré (7-8)8x
Dobré (5-6)2x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Splnené očakávania9,3
Spokojnosť s personálom9,4
Rezervácia a uplatnenie kupónu8,5
Vybavenosť organizátora8,3

Zákazníkom sa najviac páčilo

Spokojnosť s personálom:

Odbornosť personálu

Splnené očakávania:

Bezpečné?

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Ochota personálu

10

Vynikajúce hodnotenie

Ivana, 26. augusta 2017

Hodnotenie ponuky:
Let + pilotovanie (3 osoby, 30 minút)

výborný zážitok, odporúčam....skvelý pilot s dlhoročnými skúsenosťami a ochotou vyjsť v ústrety

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Erika, 30. mája 2017

Hodnotenie ponuky:
Let pre 3 osoby s možnosťou pilotovania - 30...

Super prístup, dokonca nám volali, aby sme prišli skôr, pretože malo pršať cez obed a veru aj tak bolo, keďže to bol darček k okrúhlym narodeninám, tak nám na tom záležalo, aby bol oslávenec maximálne spokojný :-)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  FlySky Taxi

Bartošková 4
831 04 Bratislava
0911 855 399

info@flyskytaxi.sk
http://www.flyskytaxi.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (1 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (2 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (2 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Slavín

Slavín (3 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (3 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Horský park

Horský park (3 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (3 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.