Divadelné predstavenie podľa výberu alebo abonentka na rok 2016

Divado Malá scéna STU, Bratislava - Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Divadelné predstavenie podľa výberu alebo abonentka na rok 2016

LokalitaDivado Malá scéna STU, Bratislava - Staré Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.11.2015 do 30.6.2016 podľa dostupnosti.

Na večer strávený s kultúrou sa nezabúda. Kupón na ľubovoľné predstavenie v divadle Malá Scéna STU platný až do konca júna 2016 s vašimi obľúbenými hercami s 30 - 50 % zľavou. Alebo "kúpte vlastné sedadlo" na rok 2016 sebe, či svojim blízkym.

Vyberte si predstavenie a príďte sa pobaviť alebo sa zamyslieť nad vážnymi témami. Divadlo Malá scéna STU vám ponúka hodnotný umelecký zážitok. Vyberte sa za kultúrou a strávte príjemný večer v divadle!

Počas 6 mesiacov si môžete vybrať ľubovoľné predstavenie z repertoára a prísť sa kultúrne „vyžiť“ do divadla. Predstavenia pre dospelých sa začínajú o 19:00.

Ingmar Villqist: HELVEROVA NOC

Jean Genet: BALKÓNKúpte si svoje sedadlo
Divadlo Malá scéna má 162 divadelných kresiel. Kúpou abonentky sa stanete priateľom Klubu Divadla Malá scéna STU a Vaša vstupenka bude platiť aj ako abonentka na všetky premiéry novej sezóny.

William Shakespeare: OTHELLOMalá scéna STU je divadlom aktuálnej témy, kvalitného textu, kvalitných hereckých výkonov a pozitívnej energie. Dramaturgia berie do úvahy predovšetkým diváka, vo svojom repertoári máme klasiku, inteligentné komédie, slovenskú aj európsku súčasnú dramatickú tvorbu a rozprávky. S podtitulom „Divadlo ducha, duše a tela“ sa snažíme osloviť divákov najmä nekomerčnou tvorbou, s výraznou umeleckou a intelektuálnou hodnotou.

Michail Jurievič Lermontov: MAŠKARÁDA
Na výber máte 10 zaujímavých inscenácií pre dospelých a v roku 2014 pre Vás pripravujeme i ďalšie tituly. Systematicky sa venujeme tzv. generačnému divadlu (kde dostávajú priestor najmä mladí umelci) a tiež súčasnému divadlu, v ktorom predstavujeme súčasných slovenských aj svetových autorov.

Fiodor Michajlovič Dostojevskij: VEČNÝ MANŽEL
Z pripravovaných inscenácii:
  • Ján Korec : MARATÓN
  • John Millington Synge: HRDINA ZÁPADNÉHO SVETA
  • Ivan Blahút: MUSIC CLUB PARADISE
  • Karel a Josef Čapek: ZO ŽIVOTA HMYZU

www.malascena.sk

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

Ukončené
od 6,00 €

Bežná cena: 12 - 100,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 599 570 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Divado Malá scéna STU

Dostojevského rad 7
81109 Bratislava

pokladnica@malascena.sk
http://www.malascena.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

600
m
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

800
m
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

800
m
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

1000
m
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

1
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

1
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

1
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

1
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

1
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

2
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

3
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Mohlo by sa vám páčiť