Rodinná dovolenka s polpenziou v hoteli Smrek / Liptov - Liptovský Hrádok
Rodinná dovolenka s polpenziou v hoteli Smrek / Liptov - Liptovský Hrádok Rodinná dovolenka s polpenziou v hoteli Smrek / Liptov - Liptovský Hrádok Rodinná dovolenka s polpenziou v hoteli Smrek / Liptov - Liptovský Hrádok Rodinná dovolenka s polpenziou v hoteli Smrek / Liptov - Liptovský Hrádok Rodinná dovolenka s polpenziou v hoteli Smrek / Liptov - Liptovský Hrádok Rodinná dovolenka s polpenziou v hoteli Smrek / Liptov - Liptovský Hrádok Rodinná dovolenka s polpenziou v hoteli Smrek / Liptov - Liptovský Hrádok Rodinná dovolenka s polpenziou v hoteli Smrek / Liptov - Liptovský Hrádok Rodinná dovolenka s polpenziou v hoteli Smrek / Liptov - Liptovský Hrádok Rodinná dovolenka s polpenziou v hoteli Smrek / Liptov - Liptovský Hrádok

Rodinná dovolenka s polpenziou v hoteli Smrek

Liptov - Liptovský Hrádok

2, 3 alebo 4 dni v Liptovskom Hrádku na Hornom Liptove pre 3-člennú rodinu. Pobyt s polpenziou pre 2 dospelých a 1 dieťa v hoteli Smrek. Môžete sa rozhodnúť pre turistiku alebo oddych v akvaparku.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Príjemné prostredie historickej budovy hotela
 • Mesto a okolie je bohaté na kultúrno-historické pamiatky
 • Možnosť výletov, návštevu blízkych aquaparkov
 • TIP na aktivity v okolí
 • TIP na zľavu: vstup do aquaparku Bešeňová
  alebo Tatralandia

Kupón zahŕňa:

 • 1/2/3x ubytovanie pre 2 osoby
 • 1/2/3x polpenzia pre 2 osoby
 • 1x dieťa do 12 rokov ubytovanie zdarma

Pobyt pre 2 osoby:

 • na 1 noc za 39 € (pôvodne 52,60 €)
 • na 2 noci za 64 € (pôvodne 105,20 €)
 • na 3 noci za 89 € (pôvodne 157,80 €)

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu od 30.9.2015 do 31.3.2016
 • Nutnosť rezervácie na 044/ 522 25 72, 0905 359 421 alebo recepcia@smrek.sk
 • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 • Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití
 • Pri jednej návšteve môže byť využitých viac kupónov
 • Pobyt je možné si predĺžiť kúpou viacerých kupónov
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Doplatok za polpenziu pre dieťa je podľa cenníka 5,30 €
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu


Príplatky:

 • V termíne 27. 12. 2015 - 2.1. 2016 (Silvester), 24.3. - 28.3. 2016 (Veľká noc) je pobyt možný len s príplatkom 10 €/pobyt na 1 noc, 15 €/pobyt na 2 noci, 21 €/pobyt na 3 noci
 • Možnosť doobjednať Silvestrovskú večeru (od 19.00-5.00 hod.) spojenú s diskotékou za 25 €/os. (cena večery na Silvestra zahŕňa prípitok, predjedlo, polievku, hlavné jedlo, obložené misy a DJ-a)

Kontakt

Hotel Smrek

SNP 172

033 01 Liptovský Hrádok

INTOP, s.r.o.


044 5222 572, 0905 359 421


Check in od 14:00
Check out do 11:00

Hotel Smrek

SNP 172, 033 01 Liptovský Hrádok

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Oddýchnete si telom aj dušou, zrelaxujete a naberiete novú silu s ubytovaním v hoteli Smrek a širokým záberom atrakcií, ktoré región ponúka.


Hotel Smrek sídli v krásnom mestečku Liptovský Hrádok na Hornom Liptove, v kotline a v objatí hôr, ktoré ho chránia. Zabuchnite dvere za neustálym zhonom a venujte sa len sebe samému a svojim blízkym. Tak nech sa páči, víta vás mesto a hotel, odkiaľ je všade blízko a nič nie je ďaleko.


Hotel Smrek ponúka ubytovanie v štandardne zariadených izbách. Celková kapacita hotelovej je 55 miest vrátane prísteliek.
Všetky izby sú vybavené kompletným sociálnym zariadením, TV/SAT, rádiom, telefónom. Izby typu apartmánov sú okrem toho vybavené aj minibarom.

V reštaurácii Hotela Smrek, ktorej atmosféra zanechá dojem príjemne stráveného času pri chutnom obede, večeri, raňajkách alebo len tak pri nápoji, nezabúdajú ani na hostí, ktorí uprednostnia zdravú kuchyňu – pripravujú delenú stravu a rôzne druhy šalátov.
Pokiaľ máte chuť na príjemné posedenie s priateľmi, rodinou, vychutnať si šálku kávy či drink a chutné jedlo – kaviareň Hotela Smrek je to pravé miesto.


Na celom prízemí hotela /kaviareň, reštaurácia, priestory recepcie/ je WIFI zóna. Recepcia hotela je otvorená nonstop, tu dostanete informácie o možnostiach kultúry, relaxu, športu a výletov do okolia. Možnosť doplnkového predaja, úschovy cenností do trezoru, faxové a internetové služby, úschovňa lyží a bicyklov. Radi Vám poskytnú informácie, ako stráviť príjemne a zaujímavo váš pobyt v hoteli. Zabezpečia vám rôzne skupinové výlety, sprievodcovské služby, rezervovanie vstupeniek na rôzne kultúrne podujatia a spoločenské akcie.


Hotel Smrek je súčasťou centra mesta Liptovský Hrádok, ktorého počiatky siahajú do 13 storočia. Mesto a okolie je bohaté na kultúrno-historické pamiatky. Z východu, juhu, západu a severu je obklopený Nízkymi, Západnými a Vysokými Tatrami. Hranice mesta lemujú horské potoky Belá a Váh.


Okolie
Geopriestor, v ktorom sa hotel nachádza, vám dokáže ponúknuť široký záber všetkých atrakcií, ktoré región ponúka. Výhodné situovanie hotela umožní rýchly prístup (Lipt. Hrádok prechádza severný diaľničný ťah a je na hlavnej železničnej trati Bratislava – Košice).


Liptov je také srdce Slovenska a na prírodné krásy a turistické možnosti je naozaj bohatý. Je obklopený najvyššími slovenskými pohoriami. Pre milovníkov hradov odporúčame navštíviť hrad Likava, Starhrad, Strečno, rozprávkový Bojnický zámok alebo obdivuhodný Oravský hrad.


V blízkosti sa nachádza liptovské more, aquapark Tatralandia, thermal park Bešeňová, či úžasné demänovské jaskyne, či nádherné stredisko Jasná s lanovkami na Chopok a iné vrcholy. V hoteli vám radi poskytnú informácie ako stráviť príjemne a zaujímavo celý pobyt.Múzeum liptovskej dediny v Pribiline je vysunutou expozíciou Liptovského múzea v Ružomberku. R. 1991 bola verejnosti sprístupnená jeho prvá časť. Ide o stavby zo zátopovej oblasti vodného diela Liptovská Mara a z niektorých obcí horného a dolného Liptova. Život obyvateľov dediny približuje obydlie želiara z Liptovskej Sielnice a Černovej, bývanie stredných roľníkov a remeselníkov reprezentujú domy krajčíra a remenára z Likavky, kováča z Liptovskej Kokavy a kolára z Liptovskej Sielnice. Dominantou areálu je gotický kostol Panny Márie z Liptovskej Mary. V múzeu Liptovskej dediny sa organizujú aj príležitostné kultúrne podujatia. Atrakciou je možnosť jazdy na koňoch.


Milujete turistiku? Tak to ste naozaj na správnom mieste. Liptov je pre turistov ako stvorený. Turistické chodníčky, jaskyne, vrchy, hrady, doliny, hrebene alebo čarovné liptovské dedinky. To všetko na vás čaká v tomto krásnom regióne plnom histórie, kultúry, relaxu, folklóru a dobrých ľudí.


Ak však preferujete svojho dvojkolesového spoločníka, odporúčame sa vybrať jednou z mnohých cyklotrás. Vybrať si môžete tú najvhodnejšiu pre vás. Od cyklistických chodníčkov pre rodiny s deťmi, až po náročné trasy s prevýšeniami. Cez doliny, na kopec, okolo Liptovskej Mary alebo len tak, do neznáma, nevediac, kam vás kolá zavedú.


Mnoho ďalších aktivít, kam vyraziť na výlety, nájdete TU.

www.smrek.sk


Ukončené

Cena od: 39 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky