Dubaj na dosah: 8-dňová dovolenka snov letecky priamo z Bratislavy s letiskovými poplatkami v cene

FIRO-TOUR, BRATISLAVA - POLUS, Dubai - Sae

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Dubaj na dosah: 8-dňová dovolenka snov letecky priamo z Bratislavy s letiskovými poplatkami v cene

LokalitaFIRO-TOUR, BRATISLAVA - POLUS, Dubai - Sae (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 27.2.2015 do 14.4.2015 podľa dostupnosti.

Dubaj, synonymum bohatstva, luxusu a prepychu. Najvyššia stavba sveta, najluxusnejšie svetové hotely, prekrásne pláže s jemným bielym pieskom a priezračným morom... Dubaj má proste všetko. V cene je aj transfer a služby delegáta.

Dubaj, veľkolepé mesto, ktoré vám vyrazí dych. Zažite na vlastnej koži mesto luxusu, najprepychovejších hotelov, neuveriteľných stavieb, prekrásnych pláži s jemným bielym pieskom a priezračným morom, najväčšie obchodné centrá, najmodernejšie metro na svete - to sú len niektoré "naj" tejto veľkolepej metropoly. Nesnívajte o Dubaji - zažite ho.
Spojené Arabské Emiráty - krajina, kde sa sny menia na skutočnosť. Prežite exotickú dovolenku v krajine plnej kontrastov so starými mešitami a futuristickou architektúrou, orientálnymi trhmi a elegantnými nákupnými centrami, drevenými rybárskymi loďkami a nablískanými luxusnými limuzínami, beduinskými stanmi v púšti a najmodernejšími hotelmi.
Dnešný Dubai je synonymom bohatstva, luxusu a prepychu. Dovolenka v tomto veľkolepom meste uspokojí aj najnáročnejšieho turistu. Dubaj má proste všetko a dokonca aj zimný areál.
Dubajské pláže sú jednou z najžiadanejších predností tohto mesta.
Tešiť sa môžete na prekrásne pláže s jemným bielym pieskom a priezračným modrozeleným morom, kde si okrem plávania môžete užiť šnorchlovanie, vodné lyže aj rybárčenie. Hotel zabezpečuje zadarmo dopravu do plážového parku. Vstup do plážového parku je už za poplatok ako aj slnečníky a lehátka.
Ubytovanie je zabezpečené v Citymax Hotel Bur Dubai***. Je to moderný hotel s príjemnou medzinárodnou atmosférou vhodný pre klientov, ktorí chcú byť v centre diania. Ponúka kvalitné ubytovanie a služby za výhodnú cenu.
Je situovaný v živej časti Dubaja - Bur Dubai, približne 12 km od medzinárodného letiska a cca 500 m od najbližšej stanice metra. Ak vás chytí nákupná horúčka, hotel zdarma zabezpečuje dopravu do obchodných centier.Privíta vás vstupná hala s recepciou a zmenárňou. Hotel má tiež lobby bar s WiFi pripojením zdarma, hlavná reštaurácia City Café, 2 a'la carte reštaurácie (Claypot - indická, Sizzling Wok - ázijská), Huddle Sports Bar & Grill aj Aqua Pool Bar.

Na streche hotela je bazén
, z ktorého máte krásny výhlad, k dispozícii sú aj slnečníky, lehátka a osušky pri bazéne - zadarmo. V hoteli nájdete aj fitnescentrum.
Hotel ponúka až 691 moderne zariadených klimatizovaných izieb. Izba Standard má k dispozícii kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, fén, LCD televízor, zariadenie na prípravu kávy/čaju, chladničku, trezor - zadarmo a WiFi pripojenie - zadarmo).
V niektorých oblastiach Spojených arabských emirátov môže byť z náboženských dôvodov obmedzené podávanie alkoholických nápojov. V prípade pečiatky Izraelu v cestovnom pase môže byť vstup do Spojených arabských emirátov zakázaný.Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

Ukončené
559,00 €

Bežná cena: 649 - 719,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 589 040 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

FIRO-TOUR, BRATISLAVA - POLUS

FIRO-TOUR, BRATISLAVA - POLUS

POLUS CITY CENTER, 1. poschodie, Vajnorská 100
02/32114999, 0911/116010

bratislava@firotour.sk
http://www.firotour.sk/

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

FIRO-TOUR, BRATISLAVA - POLUS

FIRO-TOUR, TRENČÍN

OC LAUGARICIO, 7271 Belá
91101 Trenčín
032/6585093, 0911/116009

trencin@firotour.sk
http://www.firotour.sk/

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

FIRO-TOUR, BRATISLAVA - POLUS

FIRO-TOUR, ŽILINA

OC AUPARK, 1. poschodie, Veľká okružná 59A
01001 Žilina
041/3214443, 0911/116013

zilina@firotour.sk
http://www.firotour.sk/

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

FIRO-TOUR, BRATISLAVA - POLUS

FIRO-TOUR, KOŠICE

OC AUPARK, 1. poschodie, Námestie osloboditeľov
04001 Košice
055/3214442, 0911/116012

kosice@firotour.sk
http://www.firotour.sk/

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

FIRO-TOUR, BRATISLAVA - POLUS

FIRO-TOUR, BRATISLAVA - BORY

BORY MALL, 1. podlažie, Lamač 6780
84001 Bratislava
02/32117431, 0911/116011

bratislava.bory@firotour.sk
http://www.firotour.sk/

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

4
km
Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

6
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

6
km
Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň

Zrúcaniny tohoto gotického hradu nájdete nad mestom Svätý Jur. Pôvodné hradisko vzniklo v 9. storočí, ktoré bolo neskôr prestavané do opevneného sídla. Hrad sa prvý raz spomína v... Viac roku 1271 v súvislosti s nájazdmi českého kráľa Přemysla Otakara II. do uhorského pohraničia, predpokladaný zánik sa datuje do 17. storočia v súvislosti s tureckým vyplienením Svätého Jura.

8
km
Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

8
km
Lanoland

Lanoland

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

8
km
Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

9
km
Dračí hrádok

Dračí hrádok

Zrúcanina hrádku sa nachádza 2 km východne od obce Borinka v najjužnejšej časti pohoria Malé Karpaty. Pravdepodobne bol postavený v 13. storočí. Hrádok zanikol pri požiari... Viac pravdepodobne počas husitských vpádov v prvej polovici 15. storočia.

9
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

9
km
Železná studnička

Železná studnička

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

9
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

10
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Mohlo by sa vám páčiť