Valentínske menu na Bratislavskom hrade

Reštaurácia Hradná Hviezda, Bratislava - Bratislavský hrad

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Valentínske menu na Bratislavskom hrade

LokalitaReštaurácia Hradná Hviezda, Bratislava - Bratislavský hrad (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 13.2.2015 do 22.2.2015 podľa dostupnosti.

Láska prechádza žalúdkom a určite nie je nič romantickejšie, než prekvapiť svoju polovičku gurmánskou pochúťkou v reštaurácii Hradná alebo Modrá hviezda v jedinečnom prostredí hradieb Bratislavského hradu alebo v jeho podhradí.

Hovorí sa, že láska prechádza žalúdkom a určite nie je nič romantickejšie, než prekvapiť svoju polovičku gurmánskou pochúťkou v reštaurácii Hradná alebo Modrá hviezda v jedinečnom prostredí hradieb Bratislavského hradu alebo v jeho podhradí.


Svoje špeciality pripravujú nielen svojím kuchárskym umom, o čom svedčia mnohé profesné ocenenia, ale aj svojím srdcom.


Na výber z dvoch valentínskych menu:

Menu 1:

  • Predjedlo: 80 g Carpaccio z hovädzej sviečkovice na dijonskom masle
  • Hlavné jedlo: 180 g Medajlónky z bravčovej panenky v pikantnej omáčke na zemiakovej placke, cukrový hrášok
  • Dezert: 80 g Nugátová tortička s jahodami

Menu 2:

  • Predjedlo: 100 g Paradajka plnená penou zo pstruha
  • Hlavné jedlo: 180 g Morčací steak v sladkej marináde s čučoriedkovou penou a opečenými šúľancami
  • Dezert: 80 g Nugátová tortička s jahodamiKupóny môžete uplatniť v oboch reštauráciách, na základe telefonickej rezervácie alebo rezervácie cez systém Bookio.


Reštauráciu Hradná Hviezda nájdete v jedinečnom, krásnom a tichom prostredí na západnej terase Bratislavského hradu.


Jej sesterská reštaurácia Modrá Hviezda sa nachádza doslova len niekoľko metrov pod bratislavským hradom, priamo na jednej z dvoch prístupových ciest k hradu v dome, ktorý pochádza z neskorobarokového obdobia z poslednej štvrtiny 18. storočia.
www.hradnahviezda.sk

www.modrahviezda.sk


Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

Ukončené
od 15,90 €

Bežná cena: 22,70 - 25,60 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 599 570 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

do100
m
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

400
m
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

600
m
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

700
m
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

700
m
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

800
m
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

900
m
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

1000
m
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

1
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

1
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

2
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Mohlo by sa vám páčiť