Kurz kreslenia pravou hemisférou / Bratislava, Banská Bystrica, Košice

Kurz kreslenia pravou hemisférou

Bratislava, Banská Bystrica, Košice

Prebuďte v sebe netušené schopnosti a len za 69 € sa počas dvoch dní naučte kresliť! Posuňte svoje hranice na celý život a získajte novú schopnosť so zľavou 58%.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Tvorivý zážitok, na ktorý sa nezabúda! Kresliť naučíme každého
 • Natrvalo získate schopnosť kresliť ako nikdy predtým a môžete sami ďalej tvoriť
 • Kreslenie sa pre vás stane spôsobom relaxu a sebarealizácie
 • Záruka vrátenia peňazí – ak nedosiahnete viditeľný pokrok, vrátime vám cenu kupónu
 • Kurz je určený pre každého kto nevie kresliť, bez ohľadu na pohlavie a profesiu vo veku 15 až 99 rokov
 • Ukážky prác a viac informácii na www.napreduj.sk

Kupón zahŕňa:

 • Víkendový kurz kreslenia pravou hemisférou pre jednu osobu
 • Všetky potrebné pomôcky a materiál
 • Občerstvenie počas celého kurzu
 • Certifikát o absolvovaní kurzu

Ako využiť kupón

 • Kupón platí na termíny kurzov, ktoré sa konajú od 24.9.2014 do 31.5.2015
 • Termín si rezervujte najneskôr do 14. januára 2015 priamo na www.napreduj.sk
 • Rezerváciu možno zmeniť do 7 dní pred termínom kurzu
 • Zoznam termínov nájdete na www.napreduj.sk
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu

Kontakt

clever corp s.r.o.

Tallerova 4

81102 Bratislava

clever corp s.r.o.


0944 949 900


clever corp s.r.o.

Tallerova 4, 81102 Bratislava

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Každý má schopnosť kresliť, treba ju však prebudiť.


Výtvarná výchova nám toho v škole veľa nedala. Ak nemáte talent, máte vraj smolu. Doteraz prevláda názor, že ak niekto kresliť nevie, nedá sa s tým nič robiť. To však nie je pravda. Porazte s nami tento mýtus raz a navždy!


Talent je v umení výhodou, nie však podmienkou pre dosiahnutie pekného výsledku. Prihláste sa a prežite s nami naozaj kreatívny víkend. Stratíte pojem o čase, kreslenie sa pre vás stane spôsobom relaxu a umožní vám vyjadriť svoje pocity. Vytvorili sme príjemné víkendové podujatie, na ktorom sa okrem kreativity rodia aj nové priateľstvá.

Takto nakreslili účastníci autoportrét zo zrkadla pred a po víkendovom kurzePoužívame zábavnú, no veľmi účinnú metódu


Aby sme vás naučili kresliť, využijeme vlastnosti a spôsob práce vašej pravej hemisféry. Náš kurz absolvovalo na Slovensku už viac ako tisíc zákazníkov. Aj preto vám môžeme garantovať, že ak na našom kurze nedosiahnete viditeľný pokrok, vrátime vám zaplatenú cenu. Žiadne prázdne sľuby! Túto záruku vám priamo deklarujú naše VOP a reklamačný poriadok na www.napreduj.sk.


Náš kurz vznikol kombináciou viacerých postupov, ktoré sa úspešne používajú na celom svete. Používame metódu, ktorá do kreslenia pomocou špeciálnych grafických úloh a cvičení zapojí centrá v pravej mozgovej hemisfére. To umožní zmeniť váš pohľad na veci a prebudí povestné umelecké cítenie. Začnete vnímať doteraz nepodstatné detaily a naučíme vás, ako ich preniesť na výkres. Kurz je zostavený tak, aby ho zvládol každý. Aj ten, koho dielo teraz vyzerá ako detská kresba. Verte nám, vetu „Mňa určite kresliť nenaučíte“, počujeme pravidelne.
Prečo je tento kurz úspešný?


Našim cieľom je, aby ste odišli s niečím, čo ste doteraz nevedeli. A to je veľmi dôležité. Na iných kurzoch sa totiž často obkresľujú fotografie a obrazy. Na obkresľovanie ale nepotrebujete kurz a už vôbec nie pomoc lektorov! Výsledok je síce pôsobivý, ale nič nové sa takto nenaučíte.


My na to ideme inak. Chceme, aby ste aj po našom spoločnom víkende vedeli sami ďalej tvoriť, aby ste v sebe prebudili vrodenú kreativitu. Tomu sme prispôsobili celý kurz. Je vhodný pre všetkých ktorí kresliť nevedia a majú chuť to zmeniť :-).


Niekoľko názorov našich absolventov


„Oddych, relax, uvoľnenie, pohodička. Nádherný spôsob ako "vypnúť" od okolitého sveta :) Martina


„Bol to krásny a naplňujúci víkend. Dalo mi to veľmi veľa a ďakujem lektorkám za nekonečnú trpezlivosť.“ Adriana


„Cestovali sme k vám z ďaleka ale neľutujeme. A tie dva dni zbehli ako voda. Pri porovnaní obrázkov sa nám nechcelo veriť, čo sme za ten čas dokázali :) Fandíme vášmu remeslu, rozdávajte radosť naďalej. Ďakujeme.“ Eva a Lucia


„Keď sa veci robia so srdcom, je to cítiť z každého detailu. Nedá sa to porovnať so žiadnym kurzom čo som absolvovala. Obdivujem vašu trpezlivosť :-)“ Julka
Ako vyzerá víkend na našom kurze?


Naučíme vás pozerať sa na svet okom umelca. Uvedomíte si rozmanitosť tvarov, farieb a zo všedných vecí sa stane inšpirácia. Objavíte v sebe umelecké schopnosti, o ktorých ste netušili. Naučiť sa kresliť totiž neznamená správne pohybovať ceruzkou po papieri. V prvom rade sa musíte na svet správne pozerať. Ak chcete verne nakresliť čo vidíte, potrebujete sa naučiť vnímať tvary, priestor, súvislosti, svetlo a tiene.


Začneme cvičeniami zameranými na zapojenie pravej hemisféry. Potom sa naučíme čítať línie a dostavia sa prvé viditeľné zlepšenia. Krivky postupne prerastú v plochy, priestor, proporcie a to všetko okoreníme svetlom a tieňmi. Z nášho kurzu zážitok budete mať a novú zručnosť na celý život. Na požiadanie vám radi vystavíme certifikát o tom, že ste kurz úspešne absolvovali. Príďte, tešíme sa na vás!

Ukončené

Cena : 69 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky