Mesačné členstvo v English Club / Bratislava - Devínska Nová Ves
Mesačné členstvo v English Club / Bratislava - Devínska Nová Ves Mesačné členstvo v English Club / Bratislava - Devínska Nová Ves Mesačné členstvo v English Club / Bratislava - Devínska Nová Ves Mesačné členstvo v English Club / Bratislava - Devínska Nová Ves Mesačné členstvo v English Club / Bratislava - Devínska Nová Ves Mesačné členstvo v English Club / Bratislava - Devínska Nová Ves Mesačné členstvo v English Club / Bratislava - Devínska Nová Ves

Mesačné členstvo v English Club

Bratislava - Devínska Nová Ves

Mesačné členstvo v English Clube, kde sa naučíte plynule rozprávať po anglicky bez učebníc a teórie. Čakajú na Vás reálne situácie ako v anglicky hovoriacej krajine a tiež príjemné prostredie, kde sa budete cítiť ako s priateľmi na káve.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Profesionálny klub
 • Príjemné priestory
 • Lekcie aj klubové stretnutia
 • Občerstvenie a nápoje zdarma
 • Prirodzená a efektívna forma učenia
 • Malé skupiny
 • Referencie klientov

Kupón zahŕňa:

 • Mesačné členstvo v English Club
 • 4x jazykové tréningy (1 tréning trvá 105 minút)
 • 1x klubové stretnutie so vzdelávacou aj spoločenskou časťou
 • občerstvenie a nápoje

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 10.9.2014 do 15.10.2014
 • Nutnosť rezervácie: 0911 103 177 alebo info@thinkenglish.sk
 • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu



Kontakt

English Club

Slovinec 6607/24A

841 07 Bratislava

English Club, s. r. o.


0911 103 177


English Club

Slovinec 6607/24A , 841 07 Bratislava

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Aj cudzí jazyk sa Vám môže stať vlastným. Angličtina pre všetkých, ktorí chcú po anglicky plynulo komunikovať, originálne priestory na jazykové tréningy a spoločenský život po anglicky a stovky príležitostí spontánne hovoriť, to je English Club.



4 týždne v English Clube, každý týždeň zahŕňa:
 • jazykový tréning v trvaní 105 minút
 • nahrávanie hovorenia pre zefektívnenie dojmu z hovorenia po anglicky (max 20 minút)
Členstvo zahŕňa 1x mesačne klubové stretnutie so vzdelávacou aj spoločenskou časťou.



Program je kombináciou troch spôsobov práce s anglickým jazykom, ktorý vás privedie k plynulému komunikovaniu. Privedie vás k tomu, že začnete po anglicky myslieť! Každý týždeň absolvujete jazykový tréning v malej skupine do 5 ľudí.



Budete veľa hovoriť. Iba hovorením sa naučíte hovoriť, len tréningom hovorenia získate zručnosť hovoriť. Naučiť sa hovoriť je ako naučiť sa variť alebo šoférovať. Toľko to trénujete, až to nakoniec viete. Lektor je moderátor, ktorý vás inšpiruje, aby ste sa vyjadrovali k témam, ktoré určíme. My definujeme rámec, vy podrobný obsah tréningu. Pomáhame vám s vyjadrovaním a gramatiku riešime ruka v ruke s obsahom.



Z tréningov vzniká písomný anglicko-slovenský záznam, ktorý do 48 hodín doručíme do vašej mailovej schránky. Začiatočníkom pomôžeme úspešne prejsť prvou fázou oboznamovania sa so základmi angličtiny a pripravíme ich na rýchly prechod k samostatnej slovnej produkcii. Každý týždeň zhotovujete recordings - nahrávky, ktoré doručíte do našej mailovej schránky. Poskytneme Vám na ne písomný feedback. Zadania pre nahrávky sa líšia od klienta ku klientovi - niekto porozpráva obsah prečítanej knihy alebo čo zažil počas dňa, iný si potrebuje prevetrať slovník súvisiaci s jeho prácou. Téma nie je podstatná, podstatné je trénovanie hovorenia. Začiatočníci nahrávajú texty z hodín, reprodukujú prečítané texty.



Raz mesačne ponúkame English Club - trojhodinový pobyt v klube so vzdelávacím a spoločenským programom. Na podujatie pozývame hostí, vrátane native speakrov. Tematicky orientujeme stretnutia tak, aby sa začiatočníci nestratili v zahraničí - aby zvládli cestovanie, ubytovanie, núdzové situácie. Pokročilých motivujeme, aby zvládli small talk. Budete v spoločnosti klientov English Club-u a môžete chatovať o práci, voľnom čase, dovolenkách alebo počasí:).



V klube sa podáva občerstvenie, alkoholické a nealkoholické nápoje.





"Keď prídu k nám na angličtinu, akoby prišli k priateľom na kávu. Naše programy sme zamerali na rozvoj najžiadanejšej zručnosti - schopnosti plynule hovoriť. Pre nás je jazyk v prvom rade prostriedok komunikovania a nie vedná disciplína. Ponúkame príjemné prostredie, ktoré ničím nepripomína školu. Začíname už o 6:00 ráno a poskytujeme náhradné hodiny za hodiny vymeškané. Na úvod ponúkame hodinovú konzultáciu zdarma. Zoznámime sa s angličtinou klientov a odporučíme im programy rozvoja."


Učíme tak, aby sa ľudia vedeli porozprávať.
Ukončené

Cena : 49 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky