Reishi huba na posilnenie imunity a srdca vo forme prášku alebo tabliet s dopravou v cene

MEDICUM SK, Slovensko MEDICUM SK, Slovensko (mapa)

Cena od 9,99 € Kúpiť od 9,99 €

od 9,99 €

Až 50 % zľava Bežná cena: 19 - 44,90 €

Nákupom získate minimálne 9 bodov

Dlhá platnosť

Naordinujte si každé ráno dávku zdravia. Rituál, ktorý vás časovo nezaťaží, ale vašu vitalitu vystrelí do výšin. S jednou tabletkou alebo rozpustené v tekutine prijmete až 200 rôznych vitamínov a minerálov, ktoré zapôsobia na mnohých miestach vo vašom organizme. Medzi inými znižujú cholesterol, korigujú srdcovú arytmiu, stimulujú imunitný systém, upravujú tlak i stolicu a predlžujú život.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,1

Vynikajúce hodnotenie

27 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Stimuluje imunitu, znižuje cholesterol, koriguje stresovú arytmiu

Stimuluje imunitu, znižuje cholesterol, koriguje stresovú arytmiu

Čisto bylinný, dobre stráviteľný produkt

Čisto bylinný, dobre stráviteľný produkt

200 rozličných vitamínov a minerálov

200 rozličných vitamínov a minerálov

Poštovné a balné v cene

Poštovné a balné v cene

Vyberte si z nasledujúcich 5 možností

od 9,99 €

Bežná cena: 19 - 44,90 €

Nákupom získate minimálne 9 bodov

MEDICUM SK má pre vás ešte aj túto ponuku

Viac informácií

Predĺžte si život

Huba Reishi nazývaná na západe ako „Ganoderma Lucidum“, v Ázii pod názvom „Ling Zhi“ a v Japonsku „Reishi“ - obsahuje okolo 200 rozličných vitamínov a minerálov, ktorých väčšia časť má antioxidačné účinky a preto pôsobí blahodarne na organizmus. V Reishi sa nachádza veľa alkaloidov, ktoré zachovávajú optimálnu pH hodnotu nášho organizmu. Znižuje cholesterol, koriguje srdcovú arytmiu spôsobenú stresom, stimuluje imunitný systém, upravuje krvný tlak, upravuje stolicu, podpora pri liečbe rakoviny, astme, chronickej bronchitíde, kardiovaskulárnych ochoreniach, hypertenzii, predlžuje život.

Pravidelná konzumácia:

 • má priaznivý vplyv na červené krvinky, zlepšuje cirkuláciu krvi
 • znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov v krvi
 • koriguje niektoré srdcové arytmie spôsobené stresom
 • zvyšuje okysličenie srdcového svalu
 • stimuluje imunitný systém, pôsobí antibakteriálne, antivírusovo
 • upravuje krvný tlak
 • omladzuje pečeňové bunky a obnovuje jej dôležité funkcie
 • upravuje vylučovanie žalúdočnej kyseliny a tým pôsobí ako prevencia pri vredoch
 • upravuje stolicu, pomáha pri zápche a syndróme podráždeného čreva
 • tlmí zápalové prejavy, tlmí alergie a posilňuje imunitný systém
 • pomáha napraviť regulatórne funkcie obličiek
 • znižuje úroveň cukru v krvi a má priaznivý vplyv na zdravie prostaty
 • pomáha mierniť alergie s rôznymi príznakmi
 • podporný prostriedok pri liečbe rakoviny, chronickej bronchitíde, astme,
 • kardiovaskulárnych ochoreniach, hypertenzii
 • predlžuje život

Choroby srdca a krvného obehu

Huba Ganoderma zväčšuje okysličenie srdcového svalu, pomocou rozšírenia vencových tepien a zvýšeniu prietoku krvi. V značnej miere znižuje ako systolický, tak diastolický krvný tlak až o 20 %. Likviduje bolesti v hrudníku, dušnosť, poruchy srdcového rytmu, znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov. Za vlastnosti huby Reishi znižujúcej krvný tlak vďačíme prítomným triterpenoidom v jej zložení, ktoré sú špecifickými inhibítormi enzýmu konvertry angiotenzidu, ktoré pretvárajú angiotenzid I (AT I) na angiotenzid II (ATII) a znižujú jeho množstvo v krvi. Angiotenzid II zvyšuje krvný tlak, zmenšenie jeho množstva má vplyv na zníženie tlaku krvi.

Dôležitým aspektom týkajúcim sa znižovania tlaku krvi je to, že táto huba vykazuje tento účinok len v prípade, že je krvný tlak značne zvýšený, avšak nevykazuje hypotenzivny účinok, pokiaľ je tlak v rozmedzí normy alebo nižší. Red Reishi vykazuje tiež schopnosť zníženia hladiny cholesterolu a triglyceridov, ktoré sú hlavnými faktormi pri rozvoji chorôb srdca a krvného obehu. Behom používania preparátov Ganoderma lucidum dochádza k značnej redukcii frakcie LDL cholesterolu a k zvýšeniu množstva frakcií HDL cholesterolu. Za tieto vlastnosti zodpovedajú triterpény.

Klinické skúšky potvrdzujú, že huby Reishi ovplyvňujú viskozitu krvi a tým predchádzajú tvorbe krvných zrazenín. Dochádza k zníženiu agregacie krvných doštičiek. Faktorom, ktorý tu hraje hlavnú rolu je adenozin, ktorý je jedným z farmakologicky aktívnych faktorov, obsiahnutých v hubách Reishi. Také vlastnosti Ganodermy majú vplyv na zníženie rizika ochorení vydutí, mozgovou príhodou a niektorými chorobami srdca.

Imunitný systém

Reishi vykazuje vlastnosti stimulujúce a modulujúce imunitu. Zložky obsiahnuté v hube majú vplyv na zvýšenie produkcie a aktivity lymfocytov, cytozinov a makrofágov. Zvýšenie aktivity makrofágov má vplyv na ničenie rôznych patogénov, ako baktérie, vírusy, kvasinky alebo rakovinotvorné bunky, ale tiež zjednodušuje odstraňovanie škodlivých, toxických zlúčenín z organizmu, tvorí tak obranný štít organizmu. Zvýšenie aktivity makrofágov spôsobuje uvoľnenie cytozinov, ktoré zodpovedajú za kontrolu zápalových procesov a stimulujúcich prácu imunitného systému.

Jednou z farmakologicky činných substancií huby Reishi je, už zmieňovaná, ganoderenová kyselina, ktorá (v neveľkých dávkach) ovplyvňuje zníženie replikacie virusu HIV o 50%. Súčasná medicína sa stále častejšie venuje civilizačnej chorobe XX. storočia, ktorou je alergia. Ganoderma vykazuje antihistaminické účinky v rozsahu alergií s rôznymi príznakmi. Zmenšuje alergickú reakciu pri prieduškovej astme, kožných alergiách a alergiách na lieky čo sa stáva v poslednej dobe stále častejšie.

Obehová sústava

Extrakt z REISHI utlmuje koaguláciu krvi znižovaním agregácie plateliet (krvné bunky, ktoré tvoria zrazeniny). Dodatočne má priaznivý vplyv na červené krvinky , ktoré ľahšie obiehajú v krvnom riečisku. Vylepšená cirkulácia má veľmi pozitívny vplyv pri diabete, kde sa ďalej nemôžu rozvinúť rôzne arteriálne choroby.

Srdce

Viaceré priaznivé vplyvy na srdce boli pozorované pri jej pravidelnom užívaní. REISHI znižuje zlý cholesterol a tuky, koriguje niektoré srdcové arytmie spôsobené stresom a vyrovnáva krvný tlak.

Pečeň

Hlavnou úlohou pečene je metabolizovať a zbavovať telo od toxínov, syntéza cholesterolu a určitých proteínov. Poškodenie pečene vedie k akumulácii toxínov a vedľajších produktov v tele. REISHI má hepatoprotektívne vlastnosti, kde pravidelná konzumácia REISHI omladzuje pečeňové bunky a obnovuje jej dôležité funkcie.

Trávenie a vylučovanie

Pravidelná užívanie REISHI upravuje vylučovanie žalúdočnej kyseliny a tým pôsobí ako prevencia pri vredoch, upravuje stolicu, pomáha pri zápche a syndróme podráždeného čreva.

Pľúca

Astma, chronická bronchitída a alergia. REISHI tlmí zápalové prejavy, tlmí alergie a posilňuje imunitný systém. Čo je obzvlášť dôležité pre fajčiarov a ľudí trpiacich na chronickú bronchitídu je fakt, že REISHI podporuje regeneráciu tracheálnej výstelky.

Obličky

REISHI pomáha napraviť regulatórne funkcie obličiek ako udržovanie konštantnej pH, filtrovanie krvi a rovnováhu chemických elementov.

Rakovina, diabetes, prostata

Pravidelná konzumácia REISHI podporuje tvorbu interferónov a interleukínov. Beta-glukány obsiahnuté v REISHI majú tiež protinádorové vlastnosti. REISHI taktiež znižuje úrovne cukru v krvi a má priaznivý vplyv na zdravie prostaty.

5 etáp pôsobenia REISHI

 • SNÍMANIE - SKENOVANIE TELA ( 1 - 30 dní )

REISHI pomáha objavovať ukryté choroby a toxíny v tele a vedie k regulácii telesných funkcií - objavujú sa reakcie tela, ktoré pomáhajú odkryť oblasti zasiahnuté chorobami a začína ju okamžite liečiť.

 • DETOXIKÁCIA ( 1 - 30 týždňov )

REISHI je známa ako "kráľovná všetkých detoxikátorov" pre svoju silu odstraňovať nadbytočnú kyselinu močovú, kyselinu mliečnu, nadbytočný cholesterol, zásoby tukov, odumreté tkanivá a nahromadené toxíny. Toxíny sú vylučované cez moč, stolicu, pot, kožu, hlien.

 • REGULÁCIA ( 1 - 12 mesiacov )

V priebehu obnovovacieho procesu sú pozorované určité reakcie tela. Ak sú veľmi silné, znížiť dávkovanie.

 • VÝSTAVBA ( 6 - 24 mesiacov )

REISHI pokračuje v oprave postihnutých častí tela, posilňuje imunitný systém k väčšej odolnosti proti chorobám, dodáva hlavné prvky a vitamíny k urýchleniu uzdravovacieho procesu.

 • OMLADZOVANIE ( 1 - 3 rokov )

Konečný cieľ konzumácie REISHI je udržovať telesné funkcie v optimálnej činnosti a navrátiť organizmu mladistvý vzhľad, omladiť organizmus.

Aké látky obsahuje?

Reishi je huba s vysokým obsahom zdraviu prospešných látok. Všetky účinné látky nie sú ešte úplne zanalyzované. U väčšiny z nich však už boli uskutočnené klinické skúšky a niektoré sa ukázali ako vysoko účinné. Najdôležitejšiu úlohu, vzhľadom k farmakologickým vlastnostiam zohrávajú betaglukány (polysacharidy) a triterpény.

Typické hodnoty jednej kapsule Reishi Mushroom Prášok 100 g: Lesklokorka leská (Reishi, Ganoderma lucidum, prášok celej huby bez prímesí 100 % s obsahom 44,26 mg beta-glukanu ± 1,5 %)

Užívanie

Odporúčané užívanie kapsule Reishi Mushroom Prášok:
1-2 krát denne 3 g Reishi prášku rozpustiť v 250 ml tekutiny (voda, džús, atď) a podľa možnosti piť pol hodinu pred jedlom.

Dôležité pre alergikov a vegetariánov - Reishi Mushroom Prášok je čisto bylinný a dobre stráviteľný. Neobsahuje žiadne živočíšne látky ani žiadne umelé prísady. Je bez cukru, lepku, príchute, prifarbovania a konzervačných látok.

Kontakt

MEDICUM SK

MEDICUM SK

J.C. Hronského 10
83102 Bratislava - Nové Mesto
Slovensko
+421 2 334 5 615, 0948 648 048

info@medicum.sk
www.medicum.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať