Horský hotel Rysy s bazénom na pokojnú dovolenku blízko aquaparkov Terma Bukowina a Terma Bania

Rysy Bukowina, Poľsko - Bukowina Tatrzańska

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Horský hotel Rysy s bazénom na pokojnú dovolenku blízko aquaparkov Terma Bukowina a Terma Bania

Rysy Bukowina, Poľsko - Bukowina Tatrzańska Rysy Bukowina, Poľsko - Bukowina Tatrzańska (mapa)

Ukončené od 94,00 €

od 94,00 €

Bežná cena: 94 - 235,00 €

Niekedy potrebujete pokojné, tiché miesto, kde môžete úplne vypnúť. Vychutnať si rannú kávu s výhľadom na panorámu poľských Tatier. A o pár minút neskôr sa už kúpať v niektorom z blízkych aquaparkov. Za vodou však z hotela Rysy ani nemusíte nikam chodiť, počas celého pobytu máte k dispozícii veľký bazén a širokú ponuku rôznych príjemných procedúr.

9,0

Vynikajúce hodnotenie

12 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Hotel v tichom horskom prostredí ako stvorenom na relax

Hotel v tichom horskom prostredí ako stvorenom na relax

Aquaparky: Termy Bukowina 1 km, Terma Bania 7 km

Aquaparky: Termy Bukowina 1 km, Terma Bania 7 km

Voľný vstup do bazéna, bohatá ponuka procedúr

Voľný vstup do bazéna, bohatá ponuka procedúr

Ľahký prístup k obľúbeným miestnym atrakciám

Ľahký prístup k obľúbeným miestnym atrakciám

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Rysy Bukowina

 • sauna sauna
 • vnútorný bazén vnútorný bazén
 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • detský kútik detský kútik
 • bezbariérový prístup bezbariérový prístup
 • fitness centrum fitness centrum
 • reštaurácia reštaurácia
 • hotelový bar hotelový bar
 • 24-hodinová recepcia 24-hodinová recepcia
 • vlastné parkovanie vlastné parkovanie
 • pet friendly pet friendly
 • v blízkosti svahu v blízkosti svahu
 • raňajky raňajky
 • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie

O hoteli

Hotel Rysy leží v pokojnej horskej oblasti, len 1 km od termálnych kúpeľov Bukowina, 7 km od aquaparku Terma Bania a 3 km od centra obce Bukowina Tatrzanska. Toto profesionálne vybavené rekreačné centrum poskytuje svoje služby turistom a dovolenkárom už mnoho rokov. 

Rysy sa môžu pochváliť mimoriadne výhodnou polohou, ktorá umožňuje ľahký prístup k obľúbeným miestnym atrakciám - krásnym turistickým trasám, geotermálnym kúpaliskám a aquaparkom a v zime aj k lyžiarskym vlekom. Hotel je ideálnym východiskovým bodom pre horské túry.

Ubytovanie

Hotel ponúka praktické a elegantné ubytovanie. Každá izba má TV a vlastné sociálne zariadenie - kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Stravovanie

Bohaté raňajky formou bufetu a chutnú domácu stravu s rôznymi sezónnymi a regionálnymi jedlami si hostia veľmi pochvaľujú. Personál je známy svojimi priateľskými a profesionálnymi službami, ktoré prispôsobuje individuálnym potrebám dovolenkárov.

Wellness

Bazén

Pobyt v horskom hoteli s bazénom? Dokonalý recept na zdravý a aktívny odpočinok. Plávanie je fyzická aktivita odporúčaná predovšetkým lekármi a fyzioterapeutmi. Ideálna pre deti, dospelých i seniorov. Najväčšou výhodou plávania je jeho celkový účinok na uvoľnenie chrbtice, formovanie postavy, zlepšenie fungovania kardiovaskulárneho a nervového systému. Významným pozitívnym efektom pravidelného používania bazénov a hydromasáže je aj strata telesného tuku. Krytý bazén v hoteli Rysy je moderný, bezpečný a vyhovuje všetkým súčasným hygienickým požiadavkám. 

 • Rozmery: 8 x 13 m
 • Hĺbka: 60 - 180 cm
 • Teplota vody: 30 °C

Hotel Rysy chce svojim hosťom ponúknuť celý rad rehabilitačných služieb, preto tu nájdete aj tieto zariadenia a procedúry:

 • Svetelná terapia
 • Magnetická terapia

 • Jacuzzi
 • Ozón
 • Sauna

 • Klasické masáže
 • Lymfatické masáže
 • Biliard
 • Stolný tenis
 • Posilňovňa
 • Relaxačné kreslo
 • Laserová terapia

Konferencie

Hostia majú možnosť prenájmu miestnosti na konferencie, firemné stretnutia, prezentácie alebo vedecké sympóziá.

Tipy na aquaparky

Termy Bukowina (1 km)

Termy Bukowina sú obľúbeným miestom vodného relaxu. Nájdete tu celoročne otvorené termálne bazény (spolu až 20 bazénov s teplotou vody 30 - 36 °C) a až 8 druhov sáun. Ponoríte sa do vody, ktorá obsahuje 28 minerálnych látok a extrahujú ju z hĺbky 2 400 m od severozápadného svahu Wysokie Wierch. Má výborný vplyv na pokožku, upokojuje podráždenie a urýchľuje hojenie zápalov. Otvorené majú denne od 9.00 do 22.00 hod.

Terma Bania (7 km)

Terma Bania je komplex bazénov, ktorý kombinuje výhody aquaparku a termálnych kúpeľov. Vnútorné i vonkajšie bazény sú naplnené termálnou vodou, pričom sa teplota udržiava medzi 34 - 38 °C po celý rok. Je rozdelená do niekoľkých zón a saunária (fínska sauna, parný kúpeľ, kamenná jaskyňa, old style highland sauna, ruská sauna, ochladzovací bazén, tepidárium).

Fun Zóna pre milovníkov vody, ideálna pre rodiny s deťmi. Nájdete tu 2 vnútorné bazény a 1 vonkajší bazén s termálnou vodou s teplotou 34 °C - 38 °C, celoročné šmýkačky, vodný kolotoč, delá a kaskády, bazén s falošnými vlnami, jaskyňu s gejzírom, vodopád, masážne lavice, masážne stanovištia, 2 vírivky, vnútorný detský bazén so samonafukovacími vedierkami, vodným ježkom, vodným dáždnikom a vodné detské ihrisko.

Relaxation Zóna s výhľadom na krásnu panorámu Vysokých Tatier.  Sú tu 2 vnútorné bazény spojené s 2 vonkajšími bazénmi s termálnou vodou s teplotou 34 °C - 38 °C, široká škála zariadení pre vodné masáže: gejzíry, masážne stanovištia, vodné delá, kaskády, vodné lehátka, vodné trysky, protiprúdy, vírivka po celej dĺžke vnútorných a vonkajších bazénov.

Goracy Potok (10 km)

V komplexe nájdete viac ako tucet bazénov s liečivou termálnou vodou, suché a parné sauny aj bahenné kúpele. Každý si vie vybrať niečo pre seba. Fontány, vodotrysky, vodné masáže a gejzíry zaručujú skvelú zábavu pre deti i dospelých. Deti si to v aquaparku maximálne užijú, je pre nich pripravených množstvo atrakcií. 

Voda v bazénoch je ošetrovaná pomocou UV lampy, takže sa do nej nepridávajú žiadne chemické látky. V ponuke nájdete aj suché a parné sauny. Blízko strediska je i lanový park.

Chocholowskie Termy (21 km)

Areál Chocholowskie Termy je s rozlohou vodnej plochy 3000 m² najväčším kúpeľným komplexom v regióne Podhale. Voda v bazénoch je čerpaná z hĺbky takmer 3 600 metrov a obsahuje mnoho zdraviu prospešných látok, ako je síra (S), vápnik (Ca), horčík (Mg) či sodík (Na). Čaká vás veľké množstvo atrakcií, vonkajšie aj vnútorné bazény, v susedstve trávnaté plochy. Deti sa tu dosýta vybláznia a ani chvíľu sa nebudú nudiť. 

Atrakcie v aquaparku:

 • Bazénová zóna - vírivky, vonkajšie bazény, šmykľavky...
 • Liečivá zóna - tepelné sudy s liečivou termálnou sírnou vodou alebo termálny bazén so slanou jódovou vodou
 • Saunová zóna -  sauna s vyhliadkovou terasou, BIO sauna s borievkou, suchá sauna s vodným mlynom, parné kúpele
 • Zóna Wellness & Spa - vodné procedúry, bahenné zábaly i masáže

 

Tipy na výlety

Zakopané

Zakopané je mesto v južnom Poľsku s približne 28-tisíc obyvateľmi. Leží na úpätí Tatier. Pozrieť si tu môžete viaceré cirkevné stavby, cintorín na Peksovym Bryzku alebo múzeum. Taxíkmi alebo konskými povozmi sa dostanete k lanovke, z ktorej je úžasný výhľad na okolité hory. Ten budete mať aj z vrcholu známej Gubalowky. Ak chcete skúsiť aj vodný živel, vyberte sa do miestneho aquaparku.

Kościeliska dolina

Druhá najdlhšia dolina poľských Tatier s rozlohou 35 km2. Jej najvyšší bod je vo výške 2 159 m. n m. Do doliny často jazdia autobusy verejnej dopravy, ale dá sa tam dostať aj pešo alebo na konských povozoch a saniach - podľa ročného obdobia.

Morskie Oko

Morskie Oko je najväčšie a najnavštevovanejšie tatranské jazero. Vedie z neho trasa na Rysy - najvyšší vrch Poľska (2 499 m. n m.). Ide o pomerne náročnú, no napriek tomu obľúbenú trasu.

Hala Gąsienicowa

Hala Gąsienicowa je veľká alpská lúka, ktorá zaberá podstatnú časť údolia Gąsienicowa. V minulosti bola domovom pastierov, ktorí tu chovali jahňatá. Je to obľúbené turistické miesto, keďže ponúka trasy rôznej náročnosti pre začiatočníkov aj skúsených turistov.

Dolina Chochołowska

Chocholowska je jednou z najdlhších dolín v Západých Tatrách a medzi turistami je taktiež veľmi obľúbená. Obzvlášť krásna je na jeseň, keď má tráva na svahoch zlatistú farbu popretkávanú srieňom po nočných mrazoch. Po údolí vedie asfaltová cesta vhodná pre cyklistov. Samotné údolie je husto zalesnené. V podstate jediným vyhliadkovým miestom je malebná Chocholowska Polana, v ktorej sa nachádza aj niekoľko historických budov. V oblasti údolia je stále rozšírený chov oviec. 

Kasprowy Wierch

Tento vrch sa medzi lyžiarmi stal takým populárnym, že na ňom v roku 1936 spojazdnili jednu z prvých lanoviek v Európe. Na vrchole sú rôzne reštaurácie a informačné centrá, ako aj meteorologické a astronomické observatórium.

Giewont

Giewont leží v oblasti poľského Tatranského národného parku. Spája sa s legendou o spiacich rytieroch, ktorí sú pripravení prebudiť sa, pokiaľ bude Poľsko v ohrození. Tvar hory pripomína niektorým práve takéhoto spiaceho rytiera. 

 

Kontakt

Rysy Bukowina

Rysy Bukowina

ul. Leśna 20
34530 Bukowina Tatrzańska
Poľsko
+48 18 207 72 24

rezerwacja@rysybukowina.pl
www.rysybukowina.pl
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Termy Bukovina približne 700 m Lovecký zámoček Hohenlohe približne 6 km Osturňa približne 10 km Mickiewiczove vodopády približne 10 km Bielovodská dolina približne 11 km

Snowlandia - Ľadové bludisko približne 11 km Ulica Krupówki približne 11 km Zakopané približne 12 km Múzeum Karola Szymanowskiego približne 12 km Tatranský národný park približne 12 km Múzeum Ždiarsky dom približne 13 km Gubałówka približne 14 km Sarnia Skała približne 14 km Kasprov vrch približne 15 km Pleso Morskie Oko približne 15 km Vodopád Siklawica približne 15 km Zelené pleso približne 15 km Chata pri Zelenom plese približne 15 km Kríž na vrchole Giewontu približne 16 km Veľké Hincovo pleso približne 17 km Chata Plesnivec približne 17 km Chata pod Rysmi približne 17 km Téryho chata približne 17 km Zbojnícka chata približne 17 km Trhy v Nowom Targu približne 18 km Capie pleso približne 18 km Belianska jaskyňa približne 18 km Zamkovského chata približne 19 km Hrad Niedzica približne 19 km Obrovský vodopád približne 19 km Popradské pleso približne 19 km Rainerova chata približne 19 km Hrad Czorsztyn približne 19 km Batizovské pleso približne 19 km Kriváň približne 20 km Vodopád Skok približne 20 km Symbolický cintorín pri Popradskom plese približne 20 km Vodopády studeného potoka približne 20 km Bilíkova chata približne 20 km Dolina Kościeliska približne 20 km Sánkovanie z Hrebienka približne 21 km Pomnik Organy Władysława Hasiora približne 21 km Ski Museum približne 22 km Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica približne 22 km Tricklandia približne 22 km Štrbské pleso približne 23 km Červený kláštor približne 24 km Splav Dunajca približne 24 km Bystrá približne 24 km Juráňova dolina približne 25 km Kaplnka Bulandy približne 25 km Aquapark Oravice približne 26 km Národný park Gorce približne 26 km Ostrý Roháč približne 29 km Stredoveká osada Šoldov približne 29 km Roháčske plesá približne 29 km Kaštieľ Strážky približne 31 km Važecká jaskyňa približne 32 km Kežmarský Hrad približne 32 km Drevený artikulárny kostol Kežmarok približne 32 km Pribylina približne 33 km Kúpalisko Vyšné Ružbachy približne 33 km Múzeum oravskej dediny približne 33 km Kúpele Vyšné Ružbachy približne 33 km Brestovská jaskyňa približne 33 km Aquacity Poprad približne 33 km Travertínový kráter približne 33 km Rabkoland približne 33 km Medvedia štôlňa približne 35 km Obec Jablonka približne 35 km Thermal Park Vrbov približne 36 km Aquaspa Gánovce približne 36 km Nestville Park približne 38 km Rozhľadňa Mogielica približne 39 km Drevený Kostol všetkých svätých približne 39 km Jarabinský prielom približne 39 km Oravská priehrada približne 40 km Kaštieľ Liptovský Hrádok približne 41 km Autokino Orava približne 42 km Hrádocké arborétum približne 42 km Skanzen Stará Ľubovňa približne 43 km Hrad Stará Ľubovňa približne 43 km Vodné mlyny Oblazy približne 44 km Kúpalisko Liptovský Ján približne 45 km Rezervácia ľudovej architektúry približne 45 km Areál vodného slalomu približne 45 km Suchá Belá približne 45 km Hurricane Factory Tatralandia približne 46 km ZOO Kontakt približne 46 km Kart Centrum Liptov približne 46 km Tatralandia približne 46 km Ohnište približne 46 km Stanišovská jaskyňa približne 47 km Socha Krista v Kline približne 47 km Loď Mara približne 47 km Prosiecka dolina približne 48 km Kláštorisko približne 48 km Národný park Slovenský raj približne 49 km Levoča približne 49 km Kráľova Hoľa približne 49 km Tomášovský výhľad približne 50 km Vodopád pod Orlovou približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať