LIMITOVANÁ PONUKA: Bardejovské Kúpele s plnou penziou, neobmedzeným wellness a možnosťou masáže či procedúr

Hotel Alexander****, okres Bardejov, Bardejovské Kúpele Hotel Alexander****, okres Bardejov, Bardejovské Kúpele (mapa)

Cena od 151,00 € Kúpiť od 151,00 €

od 151,00 €

Nákupom získate minimálne 151 bodov

Otvorené

Či už hľadáte pobyt pre seba alebo chcete obdarovať blízkeho, bohatý balíček v Bardejovských Kúpeľoch je obľúbenou voľbou. Čo vás tu čaká okrem pokoja a krásneho prírodného prostredia? Neobmedzené wellness v dvoch hoteloch, masáž, minerálny kúpeľ so zábalom, soľná jaskyňa i pitná kúra. O maximálnu spokojnosť sa postará aj plná penzia.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,3

Vynikajúce hodnotenie

558 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

4* ubytovanie priamo v srdci Bardejovských Kúpeľov

4* ubytovanie priamo v srdci Bardejovských Kúpeľov

Masáž alebo procedúry v balíčku (podľa typu pobytu)

Masáž alebo procedúry v balíčku (podľa typu pobytu)

Neobmedzený vstup do wellness

Neobmedzený vstup do wellness

Plná penzia formou bufetov

Plná penzia formou bufetov

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

2 noci
264,00 €

3 noci
383,00 €

4 noci
508,00 €

2 noci
324,00 €

3 noci
464,00 €

4 noci
616,00 €

2 noci
151,00 €

3 noci
221,00 €

4 noci
294,00 €

2 noci
182,00 €

3 noci
263,00 €

4 noci
350,00 €

Nákupom získate minimálne 151 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Hotel Alexander****

Bardejovské Kúpele

Bardejovské Kúpele patria medzi najstaršie a najkrajšie kúpele na Slovensku. Nachádzajú sa uprostred prekrásnej prírody Horného Šariša, vďaka čomu sú ideálnym miestom na váš oddych a načerpanie nových síl. Iba tu nájdete kúpeľnú kolonádu, v ktorej je spolu až 8 liečivých minerálnych prameňov. Prírodná liečivá voda a nedotknutá príroda sú hlavným bohatstvom, pre ktoré sem chodia tisíce domácich a zahraničných klientov. 

Pri nedávnych výskumoch sa opakovane potvrdilo, že ide o miesto s najčistejším vzduchom na Slovensku. V kúpeľoch sa nachádza pešia zóna a lesopark, ktoré všetkým ponúkajú pokoj a oddych od každodenného života. Bardejovské Kúpele poskytujú nielen liečivú vodu, ale aj dobré jedlo, pokoj a pohodlie. Za posledných 8 rokov v kúpeľoch prebehli rozsiahle rekonštrukcie a modernizácia.

Wellness Spa v hoteli Ozón***

Príďte si oddýchnuť a relaxovať do Wellness Spa. Tento komplex slúži na regeneráciu tela a duše, ponúka wellness služby návštevníkom a hosťom z celého regiónu aj zahraničia. Je rozdelený na vodný svet a saunový svet.

Vodný svet tvoria 3 bazény: relaxačný s teplotou 32 °C, kľudový s teplotou 36 °C a detský s teplotou 34 °C. V bazénoch pre dospelých nájdete masážne trysky, vodnú čašu, vodné delo, dnovú perličku, rúrkové ležadlo, sedaciu lavicu so vzduchom či protiprúd. Príjemnú atmosféru vytvára podhladinové LED osvetlenie zabudované do stien bazéna.

Detský bazén bol vybudovaný s maximálnym ohľadom na hygienu a bezpečnosť najmenších návštevníkov. Zaručujú ju: protišmykové dno, oblé hrany a opticky zviditeľnené stupnice schodov.

Súčasťou saunového sveta je suchá, parná a inhalačná sauna, infrasauna, Kneippov kúpeľ, vyhrievaná lavica, ľadové vedro, prívalová sprcha, tropická a masážna sprcha, tepidárium. V komplexe Wellness Spa môžete využiť tiež ponuku masáží, solárium, fitness. Súčasťou je Bar s ponukou nealkoholických nápojov.

Hotel Alexander****

Hotel Alexander**** je ideálnou voľbou pre relaxačné wellness pobyty, rodinnú dovolenku, konferencie, školenia a teambuildingové pobyty v atraktívnom kúpeľnom prostredí. Poskytuje nielen liečivú vodu, ale aj relax, wellness, pohodlie, zážitkovú gastronómiu, kvalitné liečebné procedúry, čistý vzduch a veľa času pre seba.

Zrekonštruovaný bývalý hotel Minerál bol pomenovaný podľa ruského cára Alexandra I., ktorý kúpele navštívil v roku 1821. Hotel v súčasnosti ponúka ubytovanie v 75 luxusne zariadených izbách, z toho 5 v apartmánoch a 5 v bezbariérových izbách.

Izby

Izby sú vybavené LCD TV, internetom, telefónom, minibarom a trezorom. Požiadavku na balkón adresujte pri rezervácii. Po dohode je možnosť výberu menšej izby s balkónom, alebo väčšej bez balkónu

Wellness v hoteli Alexander****

Wellness centrum hotela Alexander**** je otvorené každý deň v čase 9.00 - 20.30 hod. Nájdete tu vírivku, fínsku a parnú saunu, ochladzovací bazén, prívalovú sprchu, tropickú a masážnu sprchu, tepidárium či fitness. Taktiež je možné využiť ponuku masáží.

Gastronómia

Prijmite pozvanie do reštaurácie hotela Alexander****. Vychutnáte si tu jedlá modernej európskej gastronómie pripravované z kvalitných surovín pod vedením šéfkuchára Mareka Švara.

Lobby bar vám ponúka príjemné posedenie v útulnom prostredí s kapacitou 28 miest, na letnej terase 16 miest. Poseďte si pri dobrej káve alebo vyberajte z pestrej ponuky alkoholických a nealkoholických nápojov.

Vynovený Club Cafe v hoteli Alexander je miestom aktívneho oddychu, zábavy a relaxu v príjemnom hotelovom prostredí.  Je určený pre ubytovaných hostí a návštevníkov hotela Alexander. Ponúka: biliard, stolný futbal, maxi šach, spoločenské hry, knihy a časopisy. Súčasťou Clubu je oddelený kútik pre najmenších, ktorých tak rodičia vďaka preskleným priestorom môžu mať stále pohodlne na očiach :-)

Minerálne pramene v kúpeľoch

Kúpeľná liečba prešla dlhodobým vývojom a dnes využíva tradičné overené postupy so zavedením najmodernejších fyziatrických, balneologických a rehabilitačných metód. Komplexný liečebný program pozostáva z pitnej kúry, vodoliečebných, fyzikálnych, elektro-, magneto- a svetloliečebných metód, ktoré sa priebežne dopĺňajú a upravujú na základe nových lekárskych poznatkov.

Nájdete tu kúpeľnú kolonádu, v ktorej je spolu 8 liečivých minerálnych prameňov:

Prameň Herkules – Je čo do obsahu minerálnych látok a kysličníka uhličitého najsilnejším prameňom na Slovensku. Výborne sa osvedčil pri chorobách žalúdka a dvanástnika, pri chorobách dýchacích ciest najmä preto, že svojím obsahom jódu pôsobí mimoriadne priaznivo na odstraňovanie hlienov z dýchacích ciest. Je veľmi účinný pri cukrovke.

Prameň Hlavný – Kyslej povahy, používa sa pri chorobách žalúdka a dvanástnika, pri stavoch po operáciách žalúdka, pri chorobách pečene, pri nedostatku žalúdočnej šťavy, pri poruchách a tvorbe krvi.

Prameň Lekársky – Ankalickej povahy. Je vysoko mineralizovaný. Používa sa pri chorobách žalúdka a dvanástnika s prebytkom žalúdočnej šťavy, na inhalovanie pri chronickom zápale priedušiek, pri zápaloch sliznice horných dýchacích ciest, ako aj pri rozšírených prieduškách a pri liečení astmy.

Prameň Alžbeta – S malým obsahom sodíka sa veľmi osvedčil pri liečbe pečeňových chorôb.

Prameň Klára – Voda je železnatá uhličitá so stopami sírovodíka sa používa na inhalácie pre choroby dýchacích ciest a pre reumatické choroby zhybov.

Prameň Napoleon – Voda je hydrouhličitanová, chloridová, sodná, železnatá, uhličitá so zvýšeným obsahom kyseliny boritej. Používa sa na liečenie: choroby žlčových ciest, choroby colitídy a chronické poruchy pečene.

Prameň Anna – Voda je hydrouhličitanová, chloridová, sodná so zvýšeným obsahom kyseliny metabolitej. Používa sa na liečenie: žalúdočná dyspepsia, chronické choroby slinivky brušnej, choroby horných dýchacích ciest.

Prameň Kolonádny – Vhodný pri liečbe anémie, pri deficite žalúdočnej kyseliny a zápaloch žalúdka.

Bardejov

Historické mesto zapísané do zoznamu Svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO, leží 5 km od Bardejovských Kúpeľov. Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, o čom svedčí aj opakované prvenstvo v súťaži o Najkrajšie mesto Slovenska.

Tipy na výlety a akcie, ktoré sa konajú v okolí si môžete pozrieť priamo na stránke Bardejovských Kúpeľov: www.kupele-bj.sk.

Kontakt

Hotel Alexander****

Hotel Alexander****

Bardejov
08631 Bardejovské Kúpele
Slovensko
+421/54 477 6001

hotelalexander@kupele-bj.sk
www.hotelalexander.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Bardejovské kúpele približne 300 m Hrad Zborov približne 3 km Bardejov približne 4 km Drevený artikulárny kostol Hervartov približne 10 km Kúpalisko Makovica približne 12 km

Mohlo by Vás zaujímať