Neobmedzený relax s výhľadmi na Zemplínsku šíravu - pobyt v hoteli Eurobus**** s dieťaťom do 6 rokov zdarma

Hotel Eurobus ****, Zemplínská šírava Hotel Eurobus ****, Zemplínská šírava (mapa)

Cena  360,00 € Kúpiť 360,00 €

360,00 €

Až 33 % zľava Bežná cena: 540,00 €

Nákupom získate minimálne 360 bodov

Keď sa ráno prebudíte v hoteli Eurobus**** obleje vás nekonečný výhľad na vodnú hladinu, čerstvý vzduch a chuť skočiť do vody, plaviť sa na jachte alebo objavovať okolitú prírodu. Po výdatných raňajkách vybehnete s kávou na súkromnú pláž na špici polostrova Medvedia hora, deň strávite nabitý aktivitami, večer si oddýchnete vo wellness centre a opäť zaspíte v objatí jemného šumu Zemplínskej šíravy.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,2

Vynikajúce hodnotenie

8 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Neobmedzený vstup do hotelového Wellness & SPA centra a fitness centra

Neobmedzený vstup do hotelového Wellness & SPA centra a fitness centra

4 hviezdičkový hotel s dokonale upraveným okolím, súkromnou plážou a detským ihriskom

4 hviezdičkový hotel s dokonale upraveným okolím, súkromnou plážou a detským ihriskom

K dispozícií aj elektro nabíjačka pre autá

K dispozícií aj elektro nabíjačka pre autá

Bohaté raňajky a večera s výhľadom na Zemplínsku šíravu

Bohaté raňajky a večera s výhľadom na Zemplínsku šíravu

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

Nákupom získate minimálne 360 bodov

Hotel Eurobus ****

Hotel Eurobus****

Hotel Eurobus**** sa nachádza 12 km od mesta Michalovce, v centre rekreačnej oblasti Zemplínska šírava, stredisko Medvedia hora, v prekrásnej scenérii Východoslovenskej nížiny pod svahmi Vihorlatu. Vodná nádrž s nádychom prímorskej romantiky poskytuje dokonalé zázemie pre návštevníkov. Pre svoje dobré klimatické podmienky a najväčší počet slnečných dní je vyhľadávanou oblasťou cestovného ruchu s možnosťami kúpania, surfovania, jachtingu, vodných športov, ako aj vychádzkami v okolí.

Ubytovanie

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v klimatizovaných izbách a apartmánoch. Izby sú pokryté kobercom a vybavené barom s chladničkou, satelitným LED televízorom, wifi pripojením, čajovým servisom, trezorom a telefónom. Každá izba a apartmán má vlastnú loggiu, z ktorej je priamy výhľad na vodnú hladinu jazera. Izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je sprchový gél, tekuté mydlo na ruky a toaletný papier, ktorý chyžné pravidelne dopĺňajú v rámci denného upratovania. Niektoré z izieb a apartmánov ponúkajú nocľah formou prístelky.

Reštaurácia s prímorskou atmosférou

V reštaurácii hotela si pochutnáte na výborných špecialitách a nádherný výhľad na vodnú hladinu šíravy umocní váš gastronomický zážitok. Pohodlne sa tu usadí 110 hostí a letná terasa poskytuje ďalších 30 miest na sedenie.

Raňajky aj večere sú podávané formou švédskych stolov alebo formou výberu z jedálneho lístka (v závislosti od obsadenosti hotela). Zaujímavosťou sú aj špeciálne akcie ako Biznis raňajky, Čaj nielen o piatej, Piknik v hotelovej záhrade či sezónne kačacie hody.

Reštaurácia hotela je otvorená denne od 8:00 do 20:00 hod.

WELLNESS & SPA

Hotelové wellness centrum ponúka okrem dokonalých výhľadov aj infra saunu, fínsku saunu, parnú saunu, hydromasážny bazén a ochladzovací bazén. Nechýba ani perličkový bazén s dokonalou scenériou a masážny priestor.

Sauny majú blahodárny účinok na zdravie a sú výborné ako prevencia proti rôznym chorobám. Ich účinkom je predovšetkým uvoľnenie svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxáciou. Pôsobia na reguláciu krvného tlaku a telesnej teploty.

Pobyt v hydromasážnom bazéne zlepšuje krvný obeh, tlmí bolesti a v priebehu niekoľkých minút uvoľňuje svaly a celé telo. Celkovo pôsobí na psychickú úľavu pre myseľ. Odpočiniete si, zbavíte sa stresu a nadobudnete stratenú rovnováhu a duševnú pohodu. Pomáha tiež proti nespavosti.

 

 

Kontakt

Hotel Eurobus ****

Hotel Eurobus ****

Zemplínska šírava
07235 KALUŽA
Slovensko
+421 908 783 632

manager@hoteleurobus.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zaujímať