Kompletný servis lyží a snowboardov + tvarovanie lyžiarok v Nitre

Beldasport - Centro Nitra, okres Nitra, Nitra Beldasport - Centro Nitra, okres Nitra, Nitra (mapa)

Cena od 9,90 € Kúpiť od 9,90 €

od 9,90 €

Bežná cena: 15 - 28,00 €

Nákupom získate minimálne 9 bodov

Na to, aby vám to na svahu išlo ako po masle, sú potrebné určité základné kroky. Očistenie a oprava sklznice, brúsenie sklznice, brúsenie hrán a impregnácia a leštenie. Nemusíme zachádzať do detailov, aby ste vedeli, že to doma len tak ľahko nedáte. Preto stavte na profesionálov, tých najlepších.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,1

Vynikajúce hodnotenie

18 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Vysoká jazdná stabilita, dlhšia životnosť, väčšia bezpečnosť Vysoká jazdná stabilita, dlhšia životnosť, väčšia bezpečnosť

Servis lyží a snowboardov do 24 hodín v pracovnom týždni Servis lyží a snowboardov do 24 hodín v pracovnom týždni

Prispôsobia lyžiarku vašej nohe Prispôsobia lyžiarku vašej nohe

Autorizovaný servis najvyššej kategórie Wintersteiger Racing Service***** Autorizovaný servis najvyššej kategórie Wintersteiger Racing Service*****

Vyberte si z nasledujúcich 5 možností

od 9,90 €

Bežná cena: 15 - 28,00 €

Nákupom získate minimálne 9 bodov

Viac informácií

Na to, aby vám to na svahu išlo ako po masle, sú potrebné určité základné kroky. Očistenie a oprava sklznice, brúsenie sklznice, brúsenie hrán a impregnácia a leštenie. Nemusíme zachádzať do detailov, aby ste vedeli, že to doma len tak ľahko nedáte. Preto stavte na profesionálov, tých najlepších.

Čo je to Racing Servis?

Výhody brúsenia hrán keramickými kotúčmi:

Servisný technik najskôr odstráni zo sklznice starý vosk. Na brúsnom pase nabrúsi sklznicu a hrany. Po nabrúsení na brúsnom páse pokračuje brúsenie sklznice na kameni, čím sa docieli optimálna rovina sklznice. Aby sa docielila racing štruktúra musí sa na sklznicu nabrúsiť požadovaná štruktúra, ale nemusí ju predchádzať lineárna štruktúra. Štandardná racing štruktúra je šikmá. Po vytvorení tejto požadovanej štruktúry sklznice nasleduje finish uhlovania spodnej a bočnej hrany pomocou keramických kotúčov, ktoré zaistia presné uhlovanie, lepšiu točivosť, držanie hrán na teréne a dlhšiu životnosť nabrúsenia. Keď sa dobrúsia hrany, zostáva už len voskovanie za tepla s následným vyleštením sklznice.

  • Presná geometria hrán
  • Presný uhol brúsenia hrán po celej dĺžke lyže alebo snowboardu
  • Hladká a konzistentná kvalita brúsenia po celej dĺžke hrán
  • Nízky odber materiálu = dlhšia životnosť hrán
  • Lepšia priľnavosť na zmrznutom povrchu = väčšia bezpečnosť
  • Dlhšia životnosť ostrých hrán
  • Ľahšie držanie na hrane = carving
  • Zlepšenie točivosti

Stroje

TRIMJET
Vďaka technológii Ceramic Disc Finish docielite precíznu geometriu hrán, presného uhlovania a konzistentnú kvalitu po celej dĺžke hrán lyží alebo snowboardu.

SIGMA SBI
Kombinované zariadenie určené na brúsenie brúsnym pásom, tvorbe štruktúry na sklznici, odstraňovaní črepov a studenému voskovania.

WAXJET 93
Stroj na voskovánie snowboardov a lyží.

Prečo zvoliť brúsenie hrán keramickými kotúčmi WINTERSTEIGER?

(Wintersteiger Ceramic Disc Finish)

Správne zvolený uhol hrán podľa štýlu jazdy výrazne zlepšuje jazdné vlastnosti lyží a snowboardov. Jedine pomocou patentovanej technológie brúsenia hrán keramickými kotúčmi WINTERSTEIGER docielite presného uhlovania, hladkosti a skutočnej ostrosti hrán. Hladkosť hrany po výbruse keramickými kotúčmi predlžuje hranám životnosť ostrosti. Veľmi dôležité je nastavovanie uhlov brúsnych kotúčov, ktoré sa oproti konkurencii v strojoch WINTERSTEIGER nastavujú elektronicky a preto jedine WINTERSTEIGER zaisťuje skutočne ostré hrany.

Naviac patentovaná metóda oscilácie keramických kotúčov od firmy WINTERSTEIGER je zároveň veľmi šetrná k hranám, kedy nedochádza k nadmernému odberu materiálu. Osciláciu používajú všetky stroje firmy WINTERSTEIGER.

"Jedine brúsenie hrán keramickými kotúčmi WINTERSTEIGER zaručuje hrany skutočne ostré"

Bootfitting - tvarovanie lyžiarok

Tvarovanie skeletov lyžiarskych topánok na najmodernejšom stroji ULTRACAM UNIVERSALS.

Samotné modelovanie prebieha zahrievaním tvarovacieho prípravku po dobu približne 60 - 90 minut. Stroj je vybavený teplotným senzorom, ktorý zabraňuje prehriatiu materiálu. Tým nedochádza k zničeniu topánky.

Pokiaľ vás topánky v určitých miestach obťažujú, označíte miesto na skelete, kde dochádza k nepríjemnému tlaku. Na základe označenia a prípadného slovného upresnenia následne kritické miesto na topánke vymodelujeme s pomocou tvarovacieho prípravku tak, aby se vytvorilo viac priestoru pre vašu nohu a napriek tomu naďalej zostali topánke jej hlavné funkcie (výkon, vodivosť, bezpečie a istota, pohodlie). Akonáhle topánku vhodne prispôsobíme, skelet necháme vychladnúť a potom uvoľnia tvarovací prípravok. Proces sa dá niekoľkokrát opakovať až do dokonalého prispôsobenia se boty nohe.

Kontakt

Beldasport - Centro Nitra

Akademická 1/A
94901 Nitra
Slovensko
0907 807 383

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

sportcentro@belda.sk
www.skiservis-nitra.sk
www.belda.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem