6,9

Dobré hodnotenie
(20 hodnotení)

Penzión Kalinka len 5 minút pešo od obľúbených Termálov Malé Bielice

LokalitaPenzión Kalinka, Partizánske - Malé Bielice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2021 podľa dostupnosti.

Penzión a wellness Kalinka v obľúbenej lokalite Malé Bielice je tým správnym miestom, kde načerpáte kopec nových síl. K známym kúpeľom je to len 5 minút chôdze. Relaxovať môžete navyše aj priamo v penzióne: minerálna termálna voda v bazénoch má teplotu 30 – 38 °C a pripravené sú tiež tri druhy sáun. Nezostanete ani hladní, pripravia vám tu raňajky alebo polpenziu.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Len 5 minút pešo od termálov Malé Bielice
  Len 5 minút pešo od termálov Malé Bielice
 • Pobyty s raňajkami alebo polpenziou
  Pobyty s raňajkami alebo polpenziou
 • Priamo v penzióne termálne bazény + 3 sauny (za príplatok)
  Priamo v penzióne termálne bazény + 3 sauny (za príplatok)
 • Blahodarná voda, ktorá vyviera s teplotou 39 °C
  Blahodarná voda, ktorá vyviera s teplotou 39 °C
 • Neobmedzený biliard a stolný tenis
  Neobmedzený biliard a stolný tenis

od 46,00 €

Bežná cena: 46 - 650,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 46 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 26.07.2021 o 15:25.

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

 • 2 noci
  135,00 €
 • 3 noci
  199,00 €
 • 4 noci
  263,00 €
 • 5 nocí
  325,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 46 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

6,9

Dobré hodnotenie

20 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

8,0

Boli sme trochu sklamaní s kúpeľňou a s termálnym bazénom a vírivkou. Strava bola výborná aj výdatná.

Valeria, 13. januára 2020

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 5 nocí s polpenziou


8,0

Hotel by potreboval menšiu investíciu do rekonštrukcie priestorov. Personál bol skvelý, vzhľadom k tomu že pani z recepcie robila takmer všetko (obsluha v reštaurácii, riešenie problémov v izbách, či priebežné upratovanie vo wellness zóne) bola vždy milá a ochotná. Z celého hotelu na nás urobila...

Zákazník ZľavaDňa, 9. januára 2020

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Penzión Kalinka

Partizánske 209
95801 Partizánske - Malé Bielice
+(421) 387 496 509, 0907 983 588

penzionkalinka@skylan.sk
www.penzionkalinka.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

13
km
Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

14
km
Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.

19
km
Zubria zvernica

Zubria zvernica

Zubor európsky je najväčší európsky cicavec. Jediné miesto na Slovensku, kde toto majestátne zviera môžete vidieť na vlastné oči je táto zubria obora pri Topoľčiankach.

22
km
Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

23
km
Historická knižnica rodu Apponyi

Historická knižnica rodu Apponyi

V knižnici sa v nájdete 9000 titulov a 12 000 zväzkov písaných v desiatich jazykoch. Medzi najvzácnejšie patrí napríklad dielo Sokrata zo švajčiarskeho Bazileja z roku 15... Viac08. Historická knižnica rodu Apponyi ako súčasť hotelového komplexu je v správe Slovenskej národnej knižnice.

24
km
Zámok Topoľčianky

Zámok Topoľčianky

Na severnom konci obce Topolčianky sa rozprestiera rozsiahly anglický park, v ktorom nájdete klasicistický kaštieľ. Z klasicistického krídla sa stalo múzeum historického nábytku a... Viac bytových doplnkov (obrazy, staré hodíny, keramika, koberce, vyšívané orientálne závesy či zbrane). Všetok mobiliár zámku je pôvodný tak, ako ho tu zanechali poslední šľachtickí majitelia – arcivojvoda Jozef August Habsburg s manželkou arcivojvodkyňou Augustou. Tri renesančné krídla zámku s manardovou nadstavbou slúžia v súčasnosti ako hotelová časť.

24
km
Bojnická zoologická záhrada

Bojnická zoologická záhrada

Bojnická ZOO sa rozkladá na ploche 41 ha a zo slovenských zoo je tu umiestnený najväčší počet zvierat – 390 druhov (2 630 jedincov). Medzi najzaujímavejšie patrí pavilón opíc,... Viac slonov, akvárium a terárium. Pre deti je k dispozícií detská zoo a špeciálna atrakcia - sedemmetrová vyhliadková veža, z ktorej sa deti po šmýkačke spustia medzi domáce krotké zvieratá.

24
km
Oponický Hrad

Oponický Hrad

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským ani tureckým... Viac lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.

24
km
Bojnický zámok

Bojnický zámok

Klenot mesta Bojnice. Romantický zámok, s čiastočne ponechaným pôvodne gotickým a renesančným základom hradu. Prvé zmienky o hrade, resp. pôvodnom hradisku datujeme do ... Viac12. storočia. hrad počas svojej slávy patril napríklad Matúšovi Čákovi Trenčianskemu, často ho vraj navštevovl aj sám Matej Korvín. V súčasnosti je zámok súčasťou Slovenského národného múzea, od roku 1970 vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku a je prístupný verejnosti.

25
km
Hornonitriansky banský skanzen

Hornonitriansky banský skanzen

Zažite rovnakú cestu, akú musia každý deň podstupovať baníci. Prehliadková trasa začína jazdou banským vláčikom do hnedouhoľnej bane a pokračuje pešou prehliadkou podzemnými... Viac banskými priestormi.

25
km
Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Hradisko bolo významným centrom Nitrianskeho kniežatstva a neskôr Veľkej Moravy. Nájdete tu odkryté základy hradištných obydlí, rekonštrukciu vonkajšieho opevnenia, obytného... Viac dvorca a zásobnej jamy na obilie a potraviny. Bojná je tiež významným archeologickým náleziskom, našla sa tu napríklad kolekcia najstarších slovanských kresťanských pamiatok na Slovensku. hradisko predstavuje expozíciu Archeologického múzea Veľkej Moravy v Bojnej.

26
km
Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových hradov... Viac šľachtického rodu Forgáchovcov.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež