Kondičný kurz - online program plný intenzívnych tréningov

Katies Club, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Kondičný kurz - online program plný intenzívnych tréningov

Katies Club, okres Košice IV, Slovensko Katies Club, okres Košice IV, Slovensko (mapa)

Ukončené 9,99 €

9,99 €

Bežná cena: 19,99 €

Dynamický online program plný nadupaných, vysoko intenzívnych tréningov. Lekcie sú pod vedením trénerov z Katies clubu. Poď do toho s Katies club a zlepši si kondíciu, celkovú telesnú zdatnosť a zredukuj tukové zásoby.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 628 223 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Program výrazne zlepšuje celkovú telesnú zdatnosť Program výrazne zlepšuje celkovú telesnú zdatnosť

Cvičenie je vysoko intenzívne Cvičenie je vysoko intenzívne

Program obsahuje 30 min. aj 50 min. tréningy Program obsahuje 30 min. aj 50 min. tréningy

Cvičenie je vhodné pre pokročilých Cvičenie je vhodné pre pokročilých

Katies Club

Dynamický online program plný nadupaných, vysoko intenzívnych tréningov. Lekcie sú pod vedením trénerov z Katies clubu. Poď do toho s Katies club a zlepši si kondíciu, celkovú telesnú zdatnosť a zredukuj tukové zásoby.

Katies club je spoločnosť, ktorú tvorí tím profesionálov s láskou k zdraviu a športu. Analyzujú, motivujú a pomáhajú formovať zdravý životný štýl klientov. Stále sa snažia napredovať a aktivovať, čo najviac ľudí k prirodzenému pohybu. Ich cieľom je šíriť osvetu zdravého životného štýlu aj prostredníctvom Katies club ONLINE!
 
Ich nová platforma vznikla ako reakcia na pandémiu s cieľom udržať ľudí fit po fyzickej, ale aj psychickej stránke a navyše, za prijateľnú a dostupnú cenu.
 
Kúpou KONDIČNÉHO ONLINE KURZU získaš prístup k 12 tréningovým videám, ktoré majú za cieľ zvýšenie kondície, redukciu tuku a zlepšenie celkovej telesnej zdatnosti. Ideálne je cvičiť každý druhý deň. Tréningy sú intenzívne, akčné a v rôznych časových intervalovch. Po zaplatení je kurz k dispozícii až na 45 dní.

Tréningy sú vhodné pre pokročilých a zdatných cvičencov. Výhodou je, že si môžeš cvičiť kedykoľvek, kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení bez omedzenia.
 

Kontakt

Katies Club

Katies Club

Kukučínova 7 (oproti K13)
04001 Košice
Slovensko
0 55 381 34 38, 0904 125 124

Členovia clubu:
PO - PIA: 6.00 - 21.00 hod.
SO - NE: 12.00 - 20.00 hod.
Verejnosť:
PO-PIA: 15.00 - 21.00 hod.
SO - NE: Zatvorené

info@katiesclub.sk
www.katiesclub.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Dóm sv. Alžbety približne 700 m Miklušova väznica približne 1000 m Slovenské technické múzeum približne 1 km Kúpalisko Triton približne 2 km Východoslovenské múzeum približne 2 km

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika približne 3 km Detská železnica Košice približne 4 km Vyhliadková veža Hradová približne 5 km Bobová dráha Košice - Kavečany približne 8 km Zoologická záhrada Košice približne 9 km Vyhliadková veža Čerešenka približne 12 km Veľká Ružínska jaskyňa približne 17 km Antonova jaskyňa približne 17 km Hrad Slanec približne 18 km Gejzír v Herľanoch približne 19 km Hatinská jaskyňa približne 20 km Vodná nádrž Ružín približne 20 km Jasovská jaskyňa približne 21 km Múzeum vína približne 22 km Opálové bane približne 26 km Hámre v Medzeve približne 27 km Kamenný most cez Hnilec približne 28 km Solivar v Prešove približne 29 km Zbojnícky hrad približne 30 km Kúpalisko Plaza Beach približne 30 km Rozhľadňa na Kloptani približne 30 km Zámutovské skaly približne 30 km Turniansky hrad približne 30 km Hrad Šebeš približne 33 km Kaštieľ Trebišov / Vlastivedné múzeum približne 35 km Kláštor Trebišov približne 36 km Parný rušeň - Mlinská džurka približne 37 km Zrúcanina Hradu Veľký Šariš približne 38 km Kapušiansky hrad približne 38 km Kaštieľ vo Fričovciach približne 39 km Zrúcaniny stredovekého opevneného kostola v Lúčke približne 40 km Hrad Čičava približne 42 km Vyhliadková veža Tokaj približne 44 km Jaskyňa Zlá diera približne 46 km Kaštieľ a park v Hodkovciach približne 46 km Veľká Domaša približne 47 km Hrad Brekov približne 47 km Spišský Hrad približne 48 km Hrad Krásna Hôrka približne 48 km Národný park Slovenský kras približne 49 km Spišská Kapitula približne 49 km Kaštieľ Michalovce / Zemplínske múzeum približne 49 km

Mohlo by Vás zaujímať