Bravčové koleno, medailóniky a kuracie krídelká (donáška alebo take-away)

Reštaurácia SK - HU Étterem, Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,2

Vynikajúce hodnotenie
(9 hodnotení)

Bravčové koleno, medailóniky a kuracie krídelká (donáška alebo take-away)

LokalitaReštaurácia SK - HU Étterem, Bratislava (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 16.2.2021 do 31.3.2021 podľa dostupnosti.

Kuracie alebo bravčové? V každom prípade vynikajúco pripravené, lebo v reštaurácii SK to inak ani nevedia. Šéfkuchár Tomáš sa pohybuje v gastronómii už od roku 1997 a vždy bolo jeho snom variť poctivé jedlá podľa tradičných slovenských receptúr. Čerstvé ingrediencie sú základom, možnosť donášky v rámci celej Bratislavy či take-away samozrejmosťou.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na výber z 3 vynikajúcich jedál s prílohou
  Na výber z 3 vynikajúcich jedál s prílohou
 • Kuracie alebo bravčové mäso
  Kuracie alebo bravčové mäso
 • Vášňou šéfkuchára Tomáša sú tradičné receptúry
  Vášňou šéfkuchára Tomáša sú tradičné receptúry
 • V rámci Bratislavy možná aj donáška alebo take-away
  V rámci Bratislavy možná aj donáška alebo take-away
 • Parkovať sa dá priamo pred prevádzkou
  Parkovať sa dá priamo pred prevádzkou

Ukončené
od 10,70 €

Bežná cena: 10,70 - 11,80 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,2

Vynikajúce hodnotenie

9 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

8,3

Fajn porcia kridelok, cerstve a chutne.

Matej, 16. augusta 2020

Hodnotil ponuku 1000 g kuracie krídelká


7,5

Maso trochu tvrdsie nez by sa patrilo, odporucam radsej kuracie kridelka.

Matej, 16. augusta 2020

Hodnotil ponuku 200 g bravčové medailónky

Kontakt

Reštaurácia SK - HU Étterem

Kresánková 2
841 05 Bratislava - Dlhé diely
+421 919 03 03 02

Ne - Št: 10:00 - 22:00
Pi - So: 10:00 - 23:00

restaurant.sk.hu@gmail.com
restauraciahu.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

2
km
Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

3
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

3
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

4
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

4
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

4
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

4
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

4
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

4
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

4
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

4
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Mohlo by sa vám páčiť