Dovolenka v novootvorenom rodinnom rezorte v Demänovej – apartmány pre 2 až 8 osôb s wellness a vstupom do Fun Centra

Demänová rezort, Liptov - Demänová

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,7

Vynikajúce hodnotenie
(39 hodnotení)

Dovolenka v novootvorenom rodinnom rezorte v Demänovej – apartmány pre 2 až 8 osôb s wellness a vstupom do Fun Centra

LokalitaDemänová rezort, Liptov - Demänová (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2021 podľa dostupnosti.

Videli ste, ako sa každé ráno prebúdza príroda na Liptove? Užite si tieto momenty z pohodlia apartmánov v novom rezorte. Demänová Rezort je výnimočný ekologický rezort, ktorý ponúka luxusné ubytovanie určené hlavne pre rodiny a väčšie skupiny, ktoré si túžia so svojimi najbližšími vychutnávať krásy Liptova v nízkoenergetických stavbách, ktoré nezaťažujú prírodu.

Zažite ozaj bezpečný pobyt v Demänová Rezort

Veľmi sa tešíme, že náš rezort je vybudovaný tak, aby sa v ňom každý hosť cítil bezpečne a slobodne za každých okolností. Preto Vám dávame do pozornosti, že Demänová Rezort ostáva v prevádzke aj po 15.10.2020. Všetky naše apartmány a chaty sú zariadené tak, aby ste čo najmenej prichádzali do kontaktu s inými hosťami a vedeli si čo najlepšie užiť bezpečnú dovolenku s Vašimi rodinami.

Prísne dodržiavame aj všetky nariadenia hlavného hygienika SR. Všetci naši zamestnanci, personál, ale aj hostia majú za povinnosť nosiť v interiéroch nášho rezortu rúška. Pri vstupe do interiérových priestorov sú k dispozícii stojany s dezinfekciou.

Bezpečné ubytovanie

 • polovica našich apartmánov má exteriérový vstup, čo umožňuje minimálne stretnutie s inými hosťami
 • naše apartmány majú samostatne oddelené terasy
 • apartmánové domy PINEA majú lokálnu rekuperáciu vzduchu
 • pre bezpečnú dovolenku sú vhodné aj naše samostatne stojace chaty DeLuxe
 • pri vstupe do rezortu a v spoločných priestoroch sú k dispozícii dezinfekčné prostriedky
 • zamestnanci pracujú s rúškami a v jednorazových rukaviciach, pri nástupe do zamestnania je kontrolovaný zdravotný stav a meraná teplota zamestnancom
 • všetky izby sa upratujú iba na žiadosť našich hostí. Preto kontaktujte, prosím, recepciu vopred a náš personál vám túto službu poskytne počas vašej neprítomnosti
 • dodržujeme časové rozostupy medzi jednotlivými pobytmi
 • izby sú dôkladne dezinfikované a vetrané 

Dovolenkujte na čerstvom vzduchu

náš rezort sa nachádza v krásnom prostredí s nádherným okolím Demänovskej doliny. Samotný areál poskytuje dostatočné veľké relaxačné plochy vhodné na prechádzky, športovanie a na využitie všetkých atrakcií práve v exteriéri. V prípade priaznivého počasia preto môžete väčšinu času tráviť v prírode, na kopcoch alebo sedením na lavičke v rezorte.

Bezpečné posedenie a stravovanie

naša reštaurácia PINUS ponúka TAKE AWAY servis alebo FREE DELIVERY, kedy si vami objednané jedlo sami vyzdvihnete, alebo Vám ho doručíme až pred dvere vášho apartmánu či chaty. Objednať si tak môžete raňajky, obedy aj večere či A la carte. Všetko vám bezpečne doručíme pred dvere.
disponujeme s priestranne otvorenou terasou, ktorá umožňuje bezpečné posedenie a stravovanie v exteriéri s výhľadom na bio jazierko. K dispozícii máme aj vyhrievanú terasu s prístreškom. Vďaka dostatočne veľkým kapacitám, ktoré tieto terasy majú poskytujeme ozaj bezpečné stravovanie.

Wellness centrum

v našom wellness centre Vám ponúkame pestrú ponuku masáží, ktoré si je ale potrebné rezervovať vopred, a to na telefónnom čísle +421918929444. Objednajte sa na ľubovoľnú masáž a Váš partner dostane 25 min. masáž GRÁTIS. Na výber bude mať z klasickej, relaxačnej, z masáží chodidiel alebo z masáží tváre a dekoltu.
massage centrum je pravidelne dezinfikované, čistené a vetrané. Dodržujeme časové rozostupy medzi jednotlivými masážami. Preto neváhajte a doprajte si relax počas týchto dní.

Veríme, že si prídete k nám oddýchnuť a podporíte náš Vašou návštevou. Tešíme sa na Vás!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Demänová je najznámejšia a najkrajšia dolina Nízkych Tatier
  Demänová je najznámejšia a najkrajšia dolina Nízkych Tatier
 • Priestranné apartmány, zariadené v škandinávskom štýle
  Priestranné apartmány, zariadené v škandinávskom štýle
 • Z okien apartmánov vidieť na hory - Kriváň, Vysoké alebo Nízke Tatry
  Z okien apartmánov vidieť na hory - Kriváň, Vysoké alebo Nízke Tatry
 • Zapožičanie vodného bicykla, stan up paddle alebo kajaku
  Zapožičanie vodného bicykla, stan up paddle alebo kajaku
 • Mnoho aktivít v okolí pre strávenie príjemného času
  Mnoho aktivít v okolí pre strávenie príjemného času

Ukončené
od 129,00 €

Bežná cena: 129 - 1 351,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,7

Vynikajúce hodnotenie

39 hodnotení

30 zákazníkov odporúča

9,6

Krásne nové ubytovanie, super personál aj služby. Vrelo odporúčam.

Dominika, 29. januára 2021

Hodnotil ponuku Pobyt na 2 noci


9,8

Ubytovanie nové,čisté a veľmi pekne. Kuchyňa vybavená ,nič nechýbalo. Jedine malé mínus je ešte prebiehajúca výstavba okolia. Deti sa ale vedeli pohrať na preliezkach,obrovskej trampolíne a celkovo aj reštaurácia už funguje ako má. Z ubytovania sme chodili ďalej autom,v okoli sú iné apartmany a...

Lucia, 16. júla 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 6 osôb na 3 noci v apartmáne...

Kontakt

Demänová rezort

Demänová rezort

Demänová 584
03101 Liptovský Mikuláš
+421 918 929 444

Check in od 14.00 hod. do 20.00 hod.
Check out do 10.00 hod.

recepcia@demanovarezort.sk
www.demanovarezort.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

3
km
Loď Mara

Loď Mara

Spoznajte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary. Loď Mara ponúka nezabudnuteľné plavby loďou po Liptovskej Mare pod vedením skúsených kapitánov.

4
km
Liptovská Mara

Liptovská Mara

Liptovská mara je najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je strediskom letnej turistiky, vodných športov, jachtingu, cykloturistiky a športového rybárstva. Liptovská Mara je... Viac obkolesená pohoriami, ako Chočské vrchy, Západné Tatry a Nízke Tatry. Na severnom brehu v bezprostrednej blízkosti vodnej hladiny vznikol autocamping Liptovský Trnovec a verejná pláž so zázemím (sociálne zariadenia, sprchy, bufety, športoviská).

4
km
Tatralandia

Tatralandia

Aquapark Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku. Nájdete tu až 14 bazénov, 26 toboganov a 19 sáun a iných procedúr. Tatralandia je otvorená počas celého roka a okrem... Viac oddychu a zábavy ponúka aj možnosti ubytovania.

4
km
ZOO Kontakt

ZOO Kontakt

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.

4
km
Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia

Zažite let v tuneli vo vetre s rýchlosťou 270 km/h! V simulátore voľného pádu Hurricane Factory Tatralandia vás čaká skvelý adrenalínový zážitok. Pod dozorom profesionálnych... Viac inštruktorov si vyskúšate aké to je skočiť z lietadla vo výške 4 km.

4
km
Marina Liptov

Marina Liptov

Marina Liptov je športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa pri Liptovskej Mare. Ponúka bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodných športov ale aj relax vo wellness.

5
km
Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

5
km
Prosiecka dolina

Prosiecka dolina

Prosiecka dolina je krasová dolina nachádzajúca sa v Chočských vrchoch. Erózna činnosť tu vytvorila typický krasový vzhľad doliny s početnými skalnými bralami a vežami. Nájdete tu... Viac aj krásne tiesňavy, najmä na začiatku a konci doliny. Najlepší prístup do doliny je z malej dedinky Prosiek.

7
km
Vodné mlyny Oblazy

Vodné mlyny Oblazy

Jedná sa o jednu z posledných zachovaných pamiatok svojho druhu, ktorú navyše nájdete v prekrásnom prírodnom prostredí Chočských vrchov. Vodné mlyny v Kvačianskej doline vznikli v... Viac prvej polovici 19. storočia a sú súčasťou náučného chodníka Prosieckou a Kvačianskou dolinou. Patria medzi horské typy mlynov.

7
km
Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov má najdlhšiu dĺžku trate na strednom Slovensku. Ponúka adrenalínové jazdy na motokárach v uzavretej hale, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových... Viac kategórii.

7
km
Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Vodný park Bešeňová ponúka relax v bazénoch s termálnou a priezračnou vodou. Bešeňová ponúka komfort pre všetkých vo vonkajších alebo vnútorných bazénoch, alebo priamo vo vodnom... Viac bare Cosmopolitan. Vo vodnom parku Bešeňová nájdete všetko - wellness ale aj reštaurácie, bary a ubytovanie.

7
km
Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny

Vďaka vhodným prírodným podmienkam v obci Bešeňová vzniklo „travertínové pole“. Po travertíne stále tečie minerálna voda, ktorá im dodáva krásny lesk. Travertíny sú farebné vďaka... Viac obsahu rôznych minerálov, rozhodne teda stoja za návštevu.

Mohlo by sa vám páčiť