Zážitkové ubytovanie na samote v prírode pre dvojicu, ktorá hľadá oddych a únik z mesta s panoramatickým výhľadom priamo z postele

KUTICA, Nová Baňa

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

10

Vynikajúce hodnotenie
(15 hodnotení)

Zážitkové ubytovanie na samote v prírode pre dvojicu, ktorá hľadá oddych a únik z mesta s panoramatickým výhľadom priamo z postele

LokalitaKUTICA, Nová Baňa (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Gratulujeme! Práve ste našli miesto, ktoré vás naplní pokojom, pohodou a dokáže vám, že existuje stav harmónie. V nádhernom prostredí slovenských lazov leží netradičné ubytovanie - Kutica. Nečakajte "obyčajný" hotel s nocľahom, čakajte zážitok, ktorý nebudete chcieť, aby skončil. Navyše tu ste sami a teda neprichádzate s nikým do kontaktu - dokonalá samota!

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Adult friendly zariadenie, ideálne pre páry
  Adult friendly zariadenie, ideálne pre páry
 • Ubytovanie s panoramatickým výhľadom priamo z postele alebo veľkého okna
  Ubytovanie s panoramatickým výhľadom priamo z postele alebo veľkého okna
 • Na výber ubytovanie s raňajkami alebo bez
  Na výber ubytovanie s raňajkami alebo bez
 • Nerušený pokoj bez WiFi, terasa s krásnym výhľadom
  Nerušený pokoj bez WiFi, terasa s krásnym výhľadom
 • Množstvo prírodných, rekreačných, turistických a iných aktivít
  Množstvo prírodných, rekreačných, turistických a iných aktivít

Ukončené
od 138,00 €

Bežná cena: 158 - 495,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

10

Vynikajúce hodnotenie

15 hodnotení

12 zákazníkov odporúča

10

Nádherné moderné nevšedné ubytovanie na samote uprostred prekrásnej prírody, ideálne pre dvojicu.

Ivana, 4. mája 2021

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci cez týždeň...


10

Ak si túžite oddychnúť od mesta a na chvíľu vypnúť úplne odporúčam. Tiché prostredie obklopené prírodou. Kutica je nová a moderne zariadená. Taktiež dobrá pozícia na rôzne výlety v okolí. Super víkendový relax. Určite zopakujeme.

Alica, 9. marca 2020

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci s raňajkami cez...

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

KUTICA

KUTICA

Kútovská cesta
968 01 Nová Baňa
+421 951 490 152

info@kutica.sk
kutica.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

10
km
Zveropark Revištské Podzámčie

Zveropark Revištské Podzámčie

Vo zveroparku pri Žarnovici nájdete pokoj, krásne prírodné prostredie no najmä mnoho druhov veľkých aj menších zvierat. Stretnete tu napríklad losa, vtáka emu, bažanta zlatého,... Viac maru stepnú, skunka pruhovaného či exoticku chocholatú sliepku hodvábničku. Nachádza sa tu aj tzv. hladkací kútik, ktorý sa bude páčiť najmä deťom.

11
km
Hrad Revište

Hrad Revište

Zrúcanina gotického hradu, ktorý pochádza pravdepodobne z druhej polovice 13. storočia. Nájdete ho pri Žarnovici. V stredoveku chránil úzky priechod, ktorým viedla obchodná cesta... Viac k stredoslovenským banským mestám.

13
km
Kláštor v Hronskom Beňadiku

Kláštor v Hronskom Beňadiku

Benediktínsky kláštor v Hronskom Beňadiku patrí medzi najstaršie a najvýznamnejšie stavebné pamiatky na Slovensku. Podľa záznamov ho založili v roku 1075. Najstaršou časťou... Viac kláštorného komplexu bola románska bazilika, ktorú vysvätili v roku 1075. Po roku 1537 kláštor pod hrozbou tureckých nájazdov prebudovali na pevnosť, a tak k nemu pribudli hradby a delové bašty.

14
km
Vyhne - Vodný raj

Vyhne - Vodný raj

Vo Vodnom raji Vyhne nájdete relax a zábavu počas celého roka. Nájdete tu množstvo wellness služieb ale aj možnosti športového vyžitia. Vodný raj disponuje niekoľkými bazénmi,... Viac pričom najväčší je naplnený vodou s teplotou 37°C. V mimosezóne, ktorá trvá od septembra do mája, je v prevádzke vnútorný výplavový bazén s perličkami a jacuzzi, s celoročným výplavom do exteriéru.

14
km
Kamenné more - Vyhne

Kamenné more - Vyhne

Pri obci Vyhne sa nachádza prírodný úkaz, kamenné more, ktoré je rozlohou najväčšie v sopečnej časti Karpát. Je to jedno z najstarších chránených území na Slovensku.

14
km
Vodný mlyn Bohunice

Vodný mlyn Bohunice

Pri obci Bohunice sa nachádza bývalá mlynárska usadlosť. Ide o typ vodného mlyna s kolesom na vrchný pohon. Mlecie zariadenie bolo zmodernizované a v roku 1938 sa zaviedol aj... Viac elektrický prúd. Vnútorné priestory sú vybavené dobovým nábytkom a v súčasnosti slúžia ako múzeum.

16
km
Zámok Topoľčianky

Zámok Topoľčianky

Na severnom konci obce Topolčianky sa rozprestiera rozsiahly anglický park, v ktorom nájdete klasicistický kaštieľ. Z klasicistického krídla sa stalo múzeum historického nábytku a... Viac bytových doplnkov (obrazy, staré hodíny, keramika, koberce, vyšívané orientálne závesy či zbrane). Všetok mobiliár zámku je pôvodný tak, ako ho tu zanechali poslední šľachtickí majitelia – arcivojvoda Jozef August Habsburg s manželkou arcivojvodkyňou Augustou. Tri renesančné krídla zámku s manardovou nadstavbou slúžia v súčasnosti ako hotelová časť.

16
km
Vrch Kečka

Vrch Kečka

Kečka je vrch pri obci Lehôtka pod Brehmi, na ktorý vedie od obce zelená turistická značka. Vyznačuje sa krásnym prostredím a osobitým kamenným rázom krajiny s množstvom kamenných... Viac brál a menších alebo väčších jaskýň. Z vrchu je krásny výhľad na okolité kopce a krajinu.

16
km
Richňava

Richňava

Veľké Richnianske jazero je jedno z dvojice umelých jazier pri Banskej Štiavnici. Pôvodne boli tajchy vybudované v 18. storočí a slúžili ako zásobníky vody pre Richňavské jaze... Viacrá. Dnes sú vyhľadávaným miesto relaxu. Môžete sa tu kúpať, športovať, Richňava je tiež známa potápačom a slúži aj ako rybársky revír. K jazerám sa dostaneme pohodlne bicyklom, autom alebo autobusom. Jazero je červeno sfarbené pravdepodobne kvôli riase Tovellia sanguinea.

16
km
Hodrušské Jazero

Hodrušské Jazero

Hodruššské jazero je výborným miestom na relax pri vode. Nachádza sa tu kemping a mnoho možností na výlety a turistiku.

18
km
Počúvadlianske jazero

Počúvadlianske jazero

Toto obľúbené jazero umelého pôvodu (tajch) nájdete v okolí Banskej Štiavnice. Celoročne ho navšetvuje množstvo turistov, táborníkov a športovcov. Rozprestiera sa na ploche 12 ha... Viac s najväčšou hĺbkou 11 m. Slúži tiež ako výhodiskový bod ak sa checete vydať na najvyšší kopec Štiavnických vrchov Sitno.

18
km
Mauzóleum rodiny Migazzi

Mauzóleum rodiny Migazzi

Mauzóleum dal v roku 1887 postaviť pre seba a svoju manželku Viliam Migazzi. Slohovo sa radí do neorománskeho štýlu a spolu s parkom je mauzóleum zapísané v ústrednom zozname... Viac národných kultúrnych pamiatok SR.

Mohlo by sa vám páčiť