Ayurvédske ozdravné vstupy a pobyty v prvej ayurvédskej klinike na Slovensku - joga, meditácie, masáže, wellness a detoxikačné procedúry aj strava

AQUA SPORT HOTEL*** Ajurvédske pobyty, Púchov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Ayurvédske ozdravné vstupy a pobyty v prvej ayurvédskej klinike na Slovensku - joga, meditácie, masáže, wellness a detoxikačné procedúry aj strava

AQUA SPORT HOTEL*** Ajurvédske pobyty, Púchov AQUA SPORT HOTEL*** Ajurvédske pobyty, Púchov (mapa)

Ukončené od 25,00 €

od 25,00 €

Až 43 % zľava Bežná cena: 40 - 2 650,00 €

Indický systém zdravotnej starostlivosti, za ktorým už nemusíte cestovať tisícky kilometrov. Ayurvéda ponúka silnú imunitu, zvýšenú vitalitu a celkovú liečbu tela i duše. Nechajte sa rozmaznávať ayurvédskymi odborníkmi priamo z Indie v modernom Aqua Sport Hoteli *** v blízkosti centra Púchova.

9,1

Vynikajúce hodnotenie

104 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Prvá ajurvédska klinika na Slovensku

Prvá ajurvédska klinika na Slovensku

Indická doktorka, indický masér aj kuchár priamo z Indie

Indická doktorka, indický masér aj kuchár priamo z Indie

V hoteli s rozsiahlym wellness a športovým centrom

V hoteli s rozsiahlym wellness a športovým centrom

Zvýhodnená cena za pobyty pre 2 osoby

Zvýhodnená cena za pobyty pre 2 osoby

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

AQUA SPORT HOTEL*** Ajurvédske pobyty

 • plná penzia plná penzia
 • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
 • vstup do wellness vstup do wellness

Stále viac populárne pobyty

Potrebujete uniknúť z kolobehu každodenného stresu bežného života, nabrať znova energiu, vitalitu, ozdraviť telo aj myseľ? Stále viac populárne sú na celom svete ozdravné ayurvédske pobyty, ktoré doslova zresetujú a „ dobijú baterky“ svojim klientom. Za odborníkmi z Indie už teraz nemusíte cestovať tisícky kilometrov.

Prvá na Slovensku

Prvá ayurvédska klinika otvorila svoju pobočku priamo na Slovensku – v krásnom Aqua Sport Hoteli s veľkým wellness a športovým centrom, kde sa o Vás postará tím odborníkov priamo z Indie.  Počas celej doby  pobytu na Vás dohliadne ayurvédska indická doktorka, ayurvédske chutné a ozdravné pokrmy Vám pripraví pravý indický kuchár a detoxikačné masáže má na starosti nikto iný ako ayurvédsky masér.

Ako prebieha deň?

Základom ayurvédy je dosiahnutie rovnováhy, keďže len v rovnováhe je človek zdravy. Túto rovnováhu ajurvéda obnovuje vhodnou stravou, detoxikačnými prípravkami, masážami a procedúrami, cvičeniami a celkovým preprogramovaním mysle.

Podľa týcho bodov prebieha aj program jednotlivých dní. Celý pobyt začína konzultáciou s indickou doktorkou, ktorá na vás počas celého pobytu bude dohliadať. Tá vysvetlí proces jednotlivých dní, ako aj princíp a fungovania ajurvédy a zohľadní  zdravotný stav pacienta. Deň sa začína jogou, kde sa vysvetľuje aj správne dýchanie. Nejde o náročné cvičenia, ani fyzicky namáhavé, joga má za cieľ rozprúdiť energiu v tele a naučiť sa správne dýchať. Pre myseľ a celkové uvoľnenie tela nasledujú hodiny meditácie, pričom sa pacient učí aj rýchlu verziu ako pomocou krátkej meditácie „vypnúť“ kedykoľvek počas náročného dňa v bežnom živote.

Veľmi dôležitá je aj strava

Počas celého pobytu je veľmi dôležitá strava. Vďaka detoxikačným prípravkom sa zabezpečí štart detoxikácie tela a vyčistenie tráviaceho traktu. Raňajky sú taktiež kľúčové, obsahujú detoxikačný nápoj ktorý doplní telu všetky potrebné živiny, strava varená indickým kuchárom je počas celého pobytu sýta ale ľahká – bočným cieľom je taktiež úbytok váhy.

Rovnako je naservírovaný aj obed a včera. Program dňa dopĺňa naozaj povinný oddychJ ako je relaxačné detoxikačné masáže, ktoré harmonizujú celé telo.

Indická AYURVEDICKÁ klinika v Púchove vám ponúka riešenie:

 • Zlepšenie imunity
 • Artritída – bolesť kĺbov
 • Odstránenie bolesti chrbta v krížovej oblasti (medzistavcové platničky)
 • Štítna žľaza
 • Diabetes – podpora zdravia
 • Vysoký krvný tlak
 • Čistenie krvi
 • Prevencia proti srdcovým ochoreniam
 • Problémy s dýchaním
 • Gynekologické ťažkosti
 • Podpora plodnosti u mužov a žien (AFRODIZIAKUM)
 • Očista pečene a obličiek
 • Tráviace ťažkosti a zápcha
 • Hemoroidy – krvácanie z konečníka
 • Zlepšenie pamäte
 • Režim omladzovania
 • Rehabilitácia a podpora zdravia pre pacientov s rakovinou

Oddych v nádhernom wellness centre

Svoj čas a oddych môžete tráviť v nádhernom wellness centre, kde sa nachádza niekoľko druhov sáun, bazénov, relaxačnej zóny, či vírivky, ktorá vyzerá ako keby bola zasadená priamo v jaskyni. Hotel je taktiež vybavený aj viacerými športoviskami, nájdete tu bowlingovú dráhu, bedmintonové aj tenisové kurty, fitness, stolný tenis, bowling. Základom pobytu je však najmä kompletne relaxovať a odpočívať.

Nemusíte cestovať ďaleko

Aqua Sport Hotel ponúka takúto prvú ajurvédsku kliniku široko ďaleko. Ak Vás lákalo za ajurvédou vycestovať už dávnejšie, no čas strávený cestovaním aj cenou leteniek Vás odradil, tento pobyt je ako stvorený pre Vás.

Moderné ubytovanie 

AQUA SPORT HOTEL*** je novootvorený, moderný hotel v blízkosti centra Púchova. Poskytuje ubytovanie jednotlivcom, ktorý hľadajú aktívny oddych, ale je vhodný aj pre bussines klientelu. Hotel je súčasťou multifunkčného objektu s prepojenosťou služieb a preto dokážeme uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Ubytovanie poskytujeme v 24 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a troch apartmánoch. Všetky izby majú vlastný balkón a výhľad na rieku. Izby sú vybavené manželskou posteľou s možnosťou oddelenia, gaučom, dostatočným úložným priestorom, TV, vlastnou kúpeľňou a WC. K dispozícii je taktiež WIFI pripojenie, minibar.

Džungľa park pre deti

Komplex Športcentra Púchov ponúka nespočet príležitostí na šport i zábavu aj pre tých najmenších.

Detské zábavné centrum Džungľa park je rajom pre vašich najmenších. Rôzne časti detského centra sú prispôsobené veku detí. Baby centrum určené deťom do 6 rokov je plné preliezok, hojdačiek, šmykľaviek a rôznych atrakcií prispôsobených ich veku.

Časť určená deťom starším než 6 rokov ponúka pirátske hrady so vzduchovými delami, trampolíny, šmykľavky, hojdacie mosty, húpačky, guličkové bazény a mnohé iné.

Relaxačné aj profi športoviská

Multifunkčný komplex poskytuje množstvo príležitostí na relax i profesionálnu hru:

 • FITNESS
 • BOWLING
 • BADMINTON
 • TENIS
 • STOLNÝ TENIS

Kontakt

AQUA SPORT HOTEL*** Ajurvédske pobyty

Nábrežie Slobody 1926/4
0200 Púchov
Slovensko
0907 976 561

recepcia@sportaqua.sk
www.sportaqua.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Hrad Lednica približne 9 km Považský hrad približne 10 km Manínska tiesňava približne 13 km Vršatské bradlá približne 13 km Hrad Vršatec približne 14 km

Mohlo by Vás zaujímať