Celá chata Starý Mlyn so saunou pre max. 12 ľudí len 3 km od Chodníka korunami stromov

Chata Starý Mlyn, Veľká Franková

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Celá chata Starý Mlyn so saunou pre max. 12 ľudí len 3 km od Chodníka korunami stromov

LokalitaChata Starý Mlyn, Veľká Franková (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 3.6.2020 do 20.12.2020 podľa dostupnosti.

Vitajte na samom severe Slovenska. Čo vás tu bude obklopovať? Lesy, božské ticho a príjemný horský vzduch. Možno vylepšený o vôňu grilovaných dobrôt. Červený Kláštor, hrebeňovka Spišskej Magury, plavba na plti riekou Dunajec, kúpele vo Vyšných Ružbachoch či obľúbený Chodník korunami stromov. Program budete mať viac ako nabitý. A večer už len oddych v saune a nad chatou nebo posiate hviezdami.

Ubytovanie, v ktorom na vás bude dýchať história. Táto chata s komplexom bola postavená v roku 1925 a bola pôvodne používaná ako mlyn. Dnes samozrejme už rekonštruované priestory sa nachádzajú v prírode a zároveň sú jednoducho prístupné autom. Počas jednej noci tu môže byť pohodlne ubytovaných až 12 ľudí a tým pádom ide o ideálne miesto na relax, grilovačku, víkend s kamarátmi, rodinné dovolenky či jednoducho únik z ruchu veľkomesta. Súčasťou chaty je tiež fínska sauna.

Na prízemí sa nachádza veľká kuchyňa vrátane jedálenského stola. Využiť môžete taktiež pec a tiež krb v susednej obývacej miestnosti, ktorá sa v prípade potreby môže jednoducho transformovať na spálňu pre 4 ľudí. Na prízemí sa taktiež nachádza toaleta. Na poschodí sa nachádzajú dve spálne, v ktorých sa pohodlne vyspí ďalších 8 ľudí. Zakúpením tohto ubytovania taktiež získavate prístup do "Párty domu" so saunou (samotná sauna môže byť za príplatok) a letného domu.

V blízkosti sa nachádza lyžiarsky vlek a takisto nádherná príroda Vysokých Tatier či Slovenského raja. Navštíviť môžte takisto známu Beliansku jaskyňu (40 km), Červený kláštor (5 km), a taktiež sa v blízkosti (3 km) nachádza Bachledova dolina aj s dychvyrážajúcou vyhliadkovou trasou ponad koruny stromov.

Jarné a letné mesiace ponúkajú možnosť hikingu, kajakovania, bicyklovania, jazdenia na koni, zatiaľ čo v zime sa môžete ísť lyžovať, snowboardovať či zajazdiť si na saniach. Ak sa tu chystáte na dovolenku, tak určite odporúčame nezabudnúť si fotoaparát.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Gril a altánok na posedenie
  Gril a altánok na posedenie
 • Neďaleko je známy Červený kláštor či Pieninský národný park
  Neďaleko je známy Červený kláštor či Pieninský národný park
 • Množstvo turistických zaujímavostí v okolí
  Množstvo turistických zaujímavostí v okolí
 • Súčasťou chaty je fínska sauna (za príplatok)
  Súčasťou chaty je fínska sauna (za príplatok)
 • Len 3 km od Bachledovej doliny so slávnym chodníkom
  Len 3 km od Bachledovej doliny so slávnym chodníkom

Ukončené
od 260,00 €

Bežná cena: 260 - 1 093,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 595 318 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Chata Starý Mlyn

Veľká Franková 101
05978 Veľká Franková
+421 948 464 675


https://chata-stary-mlyn.busin...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

5
km
Osturňa

Osturňa

Rázovitá zamagurská obec na severe Slovenska. Leží na hranici s Poľskom. Domy sú tu zväčša zrubové, trojpriestorové so štvorcovou uzavretou zástavbou dvora. Ešte stále sa tu nosí... Viac goralský odev. V niektorých dreveniciach a domčekoch je možné prespať.

7
km
Múzeum Ždiarsky dom

Múzeum Ždiarsky dom

Zoznámiť sa v ňom môžete so spôsobom života Goralov žijúcich pod úpätím Belianskych Tatier. Predstavuje pôvodnú architektúru, interiér, kroje. To všetko je doplnené bohatým... Viac slovným výkladom.

10
km
Hrad Niedzica

Hrad Niedzica

Pôvodne uhorský hrad Dunajec pri poľských hraniciach vznikol v 14. storočí na mieste hradiska. Dnes nesie názov Zamek Niedzica. Práve tu podľa legendy väznili a súdili zbojíka... Viac Juraja Jánošíka. Leží na západnom brehu Čorstínskej vodnej nádrže (Czorsztyńszkie Jezioro). Mimochodom, obec Niedzica (Nedeca) je rodiskom legendárneho Miška Dočolomanského. Hrad bol počas celej svojej histórie obývaný, práve preto zostal tak zachovalý. V roku 1997 na rieke Dunajec postavili 56-metrovú priehradu, a tak sa z orlieho hniezda stal vodný hrad.

11
km
Červený kláštor

Červený kláštor

Svoje pomenovanie dostal podľa červenej farby striech kláštorných objektov. Jeho výstavba začala pravdepodobne po roku 1320. Kláštor v prvej polovici 15. storočia dobyli husitské... Viac vojská, ďalšie obliehanie začiatkom 16. storočia prinútilo mníchov kláśtor opustiť. Kláštor postupne upadal a dostal sa do rúk svetských majiteľov. Až začiatkom 18. storočia sa kláštor opäť dostal do cirkevných rúk. V súčasnosti v ňom nájdete múzeum, ktoré približuje históriu a kláštorný život rádov a vzácne umelecko-historické pamiatky.

11
km
Splav Dunajca

Splav Dunajca

Najväčšou atrakciou pieninskej turistiky je plavba na typických goralských pltiach. Dunajec vyhĺbil v pohorí Pienin obrovskú úzku a kľukatú tiesňavu dlhú 9 km. Vydajte sa ho... Viac zdolať na plntiach a spoznajte kus krásnej prírody v Pieninskom Národnom Parku. Samotná plavba z Červeného Kláštora po ústie Lesnického potoka trvá asi 1 hod. a 45 minút.

11
km
Belianska jaskyňa

Belianska jaskyňa

Najväčšia a jediná sprístupnená vysokohorská kvapľová jaskyňa v Tatranskom národnom parku.

12
km
Hrad Czorsztyn

Hrad Czorsztyn

Kráľovksý hrad z prelomu 13. a 14. storočia leží na brehu Čorstínskej vodnej nádrže (Czorsztyńszkie Jezioro). Spočiatku hradisko slúžilo na ochranu obchodnej cesty z Uhorska do... Viac Krakova, neskôr sa jednalo už o kráľovský hrad. Bol niekoľkokrát dobitý, vyplienený a keď ho v roku 1790 zasiahol blesk, stala sa z neho ruina.

12
km
Chata Plesnivec

Chata Plesnivec

Chata Plesnivec je jedinou chatou v Belianskych Tatrách. Ponúka príjemný relax na terase, ubytovanie, občerstvenie. Do roku 1997 slúžila ako výskumná stanica TANAP-u.

13
km
Lovecký zámoček Hohenlohe

Lovecký zámoček Hohenlohe

Tento zámoček je jednou z najkrajších historických stavieb na území TANAP-u. Je dokonca vyhlásaný za národnú kultúrnu pamiatku. V minulosti bol dejiskom niekoľkých poľovníckych... Viac udalostí, na ktorých sa zúčastňovala šľachta z celej Európy. Dnes slúži štátu na reprezentačné účely a niekedy je prístupný aj verejnosti.

14
km
Pomnik Organy Władysława Hasiora

Pomnik Organy Władysława Hasiora

Pamätník obetí bojov po druhej svetovej vojne. Navrhol ho Władysław Hasior a postavený bol v roku 1966. Pomínk sa týči do výšky 13 metrov.

15
km
Chata pri Zelenom plese

Chata pri Zelenom plese

Chata dostala meno podľa arcikniežaťa Fridricha Habsburga – Fridrichova chata. Po páde monarchie sa nazýva Chatou pri Zelenom plese. Skvelé miesto, kde by ste pri potulkách... Viac Tatrami mali určite zavítať.

15
km
Zelené pleso

Zelené pleso

Zelené pleso spolu s Chatou pri Zelenom plese sú obľúbeným cieľom množstva turistov. Túra k tomuto plesu sa totiž radí medzi tie menej náročné. Nachádza sa v nadmorskej výške 1545... Viac m.n.m.

Mohlo by sa vám páčiť