9,4

Vynikajúce hodnotenie
(61 hodnotení)

Relax, polpenzia a nádherný výhľad priamo z bazéna v hoteli Bachledówka & SPA***

LokalitaHotel Bachledówka & SPA, Poľsko - Ciche (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 18.6.2021 podľa dostupnosti.

Pomaly vstupujete do bazéna, plávate medzi oblakmi zrkadliacimi sa na hladine vody. Už tušíte, čo vás čaká na opačnej strane. Skvostný panoramatický výhľad, na ktorý je hotel Bachledówka & SPA*** právom hrdý. Chváliť sa však môže aj výnimočným hodnotením. Vďačí zaň polohe, príjemnému personálu aj faktu, že dieťa do 6 rokov s vami ubytujú zdarma vrátane polpenzie.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Extra dlhá platnosť, vynikajúce hodnotenia
  Extra dlhá platnosť, vynikajúce hodnotenia
 • Bazén a terasa s výhľadom na poľské a slovenské Tatry
  Bazén a terasa s výhľadom na poľské a slovenské Tatry
 • Neobmedzený vstup do wellness centra
  Neobmedzený vstup do wellness centra
 • Baby friendly, dieťa do 6 rokov zdarma s polpenziou
  Baby friendly, dieťa do 6 rokov zdarma s polpenziou
 • 15 km od aquaparku Chocholowskie Termy
  15 km od aquaparku Chocholowskie Termy

od 139,00 €

Bežná cena: 158 - 474,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 139 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt.
Kalendár bol aktualizovaný dňa 28.10.2020 o 14:10.

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 2 noci
  139,00 €
 • 3 noci
  199,00 €
 • 4 noci
  269,00 €
 • 5 nocí
  335,00 €
 • 6 nocí
  389,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 139 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,4

Vynikajúce hodnotenie

61 hodnotení

54 zákazníkov odporúča

8,6

S pobytom v hoteli Bachledowka sme boli spokojní najmä vďaka krásnemu okoliu, milému personálu a čistote izieb aj celého hotela. Medzi negatíva patrí málo rozmanitá strava (mali sme polpenziu), mäkké pružinové vŕzgajúce matrace a zatvorený Club bar.

Peter, 2. augusta 2020

Hodnotil ponuku LETO: Pobyt pre 2 osoby na 3 noci


9,8

Navštívili sme horel po druhýkrát a opäť spokojnosť ????

Andrea, 4. novembra 2019

Hodnotil ponuku JESEŇ: Pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Kontakt

Hotel Bachledówka & SPA

Hotel Bachledówka & SPA

Czerwienne - Bachledówka 353
34407 Ciche
+48 18 265 81 78

Check-in od 16.00 hod.
Check-out do 11.00 hod.

rezerwacja@bachledowka.pl
http://www.bachledowka.pl

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

10
km
Gubałówka

Gubałówka

Gubałówka je vrch nad mestom Zakopane. Je obľúbeným miestom turistov, pretože ponúka výhľad nielen na mesto, ale aj na Tatry. Na vrchol sa môžete nechať vyviesť sedačkovou... Viac lanovkou.

11
km
Zakopané

Zakopané

Zakopané je najväčším mestom v bezprostrednej blízkosti Tatier. Poliaci ho nazývajú aj hlavným zimným mestom Poľska. Je to stredisko turistického ruchu s množstvom atrakcií,... Viac odkiaľ si môžete dokonale vychutnať Poľské Tatry.

12
km
Ulica Krupówki

Ulica Krupówki

Najznámejšia ulica v Zakopanom. Nájdete tu pešiu zónu s množstvom obchodíkov, reštaurácií či suvenírov. Táto ulica je neoficiálnym tatranským bulvárom.

12
km
Múzeum Karola Szymanowskiego

Múzeum Karola Szymanowskiego

Karol Szymanowski bol známy poľský skladateľ, ktorý prežil celý život v Tatrách. Jeho múzeum sídli v historickej budove Villa Atma priamo v Zakopanom. Táto historická budova bola... Viac postavená na konci 19. storčia a je krásnym príkladom Tatranskej architektúry.

13
km
Snowlandia - Ľadové bludisko

Snowlandia - Ľadové bludisko

Vedeli ste, že najväčší snežný labyrint na svete nájdete v Zakopanom? Po prvýkrát ho postavili v roku 2016 a hneď sa zapísal do Guinessovej knihy rekordov :) Nachádza sa v areály... Viac Snowlandia, kde nájdete aj ďalšie super atrakcie ako Snežný zámok a Mini ZOO. Otváracia doba je od 10:00 do 18:00.

14
km
Trhy v Nowom Targu

Trhy v Nowom Targu

Prvá písomná zmienka pochadza z roku 1326 a mestské práva získal Nowy Targ v roku 1346, čo malo za následok jeho rýchly rozvoj. Nowy Targ je však známy predovšetkým svojimi... Viac legendárnymi trhmi. Nájdete tu množstvo produktov ako oblečenie, kožuchy, potraviny, ale aj rôzny tovar, ktorý sa u nás bežne nevyskytuje. Neviete po poľsky? Nevadí, na trhoch sa bez problémov dohovoríte po slovensky a navyše tu nie je problém platiť eurami.

15
km
Sarnia Skała

Sarnia Skała

Sarnia Skala je vrchol v Západných Tatrách vo výške 1377 m. Na vrchole si vychutnáte výhľad na hrebeň Giewontu, domčeky v okolí Zakopaného a v diaľke je možné vidieť aj Belianske... Viac Tatry.

15
km
Vodopád Siklawica

Vodopád Siklawica

Tento vodopád patrí k navyšším v Západných Tatrách. Je vysoký asi 23 metrov s priemerným sklonom asi 80°. Vedie k nemu turistický chodník. Nachádza sa neďaleko vyznačenej cesty na... Viac vrchol Giewont - takže ak sa chytaté zdolať tento vrchol, vodopád Siklawica by ste nemali vynechať.

16
km
Termy Bukovina

Termy Bukovina

Termy Bukowina Tatrzańska je obľúbené miesto na vodný relax a zábavu. Jedná sa o jeden z najmodernejších komplexov termálnych bazénov v Európe. Nachádza sa neďaleko poľskej obce... Viac Tatranská Bukovina, menej než 30 min. autom zo Ždiaru. Nájdete tu celoročne otvorené termálne bazény (spolu až 20 vonkajších aj vnútorných bazénov s teplotou vody 30-38 °C) a až 8 druhov sáun. Potešia vás aj ďalšie vodné atrakcie ako tobogany, gejzíre, perličkové kúpele a mnohé ďalšie atrakcie. Poľsko má niekoľko skvelých aquaparkov a Termy Bukovina patrí rozhodne medzi vynikajúcu voľbu ak plánujete výlet s rodinou. Otvorené majú denne od 9:00 do 22:00 hod.

16
km
Aquapark Oravice

Aquapark Oravice

Nájdete tu 6 termálnych bazénov s teplotou vody 28-38°C, bazén s umelými vlnami, 100m dlhý tobogán, vírivky a masáže.

16
km
Kríž na vrchole Giewontu

Kríž na vrchole Giewontu

Giewont nie je síce svojou výškou 1894,5 m n.m. najvyšším vrcholom poľských Tatier, rozhodne však patrí medzi najnavštevovanejšie. Pôvodný drevený kríž na jeho vrchole vysvätili... Viac už v septembri roku 1900, ten však zmietla víchrica. Dnes tu preto stojí 15 metrový kríž vyrobený z ocele, ktorý postavili o rok neskôr.

16
km
Tatranský národný park

Tatranský národný park

Tatrzański Park Narodowy je národný park v južnom Poľsku o rozlohe 211,97 km². Ide o poľskú časť našich Vysokých Tatier. Patrí medzi najväčšie národné parky v krajine. Asi 70%... Viac rozlohy tvoria lesy a kosodrevina, zvyšných 30% tvoria vysokohorské lúky, vodné plochy a skalné terény. Prísne chránenú rezerváciu tvorí asi 11500 hektárov.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež