Chaty Rozprávkovo, rozprávkový pobyt uprostred krásnej prírody

Chaty Rozprávkovo, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Chaty Rozprávkovo, rozprávkový pobyt uprostred krásnej prírody

LokalitaChaty Rozprávkovo, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 2.2.2020 do 17.12.2020 podľa dostupnosti.

Kde bolo tam bolo, v pokojnom prostredí Vysokých Tatier, vznikli chaty Rozprávkovo. S výhľadom na Lomnický štít a božským pokojom, kde sa nielen rodiny s deťmi vyšantia do sýtosti. Wellness, obľúbený Chodník korunami stromov, množstvo turistických chodníkov a kopec zjazdoviek v okolí. Výber už je len a len na vás.

Cíťte sa znovu ako v rozprávke!

Rozprávkové drevenice v Tatranskej Lomnici ponúkajú komfortné ubytovanie v srdci Vysokých Tatier s vlastným športovým areálom, jazierkom, rozprávkovými postavičkami pre najmenších a množstvom ďalších atrakcií v okolí. Sú vhodné najmä pre rodiny s deťmi, firemný teambuilding a rodinné oslavy.

Čakajú na vás tri krásne chalúpky – Chata pri rozprávkovom potoku (kapacita 10 osôb), Chata Prekrásnô (kapacita 16 osôb) a Chata Preveľkô (kapacita 18 osôb), ktoré poskytujú celoročné ubytovanie a vďaka svojej ideálnej polohe prežijete v Rozprávkove úžasnú dovolenku.

Musíme si priniesť vlastné obliečky a uteráky?

Obliečky a uteráky zabezpečuje poskytovateľ, rovnako aj drevo do krbu, takže si nemusíte robiť starosti.

Chata pri rozprávkovom potoku

Útulná a teplá drevenička s vlastným krbom. Na poschodí nájdete 2 samostatné spálne s kapacitou 2×4 osoby a vlastným WC. K dispozícii je aj detská postieľka, 1 extra prístelka, detská stolička, hračky, šípky, varhany a spoločenské hry. Na prízemí k príjemnému posedeniu poslúži spoločenská miestnosť s krbom, TV a rozťahovacím gaučom, kde sa vyspí ďalšia osoba, krbom a TV, na prípravu chutného domáceho jedla plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolíkom a nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou a WC.

Chata Prekrásnô

Buďte v spojení s okolitou prírodou v tejto modernej, ale zároveň príjemnej chatke s krásnymi výhľadmi na tatranské štíty. Celkovo na chate nájdete 4 samostatné spálne s kapacitou 3×4 a 1×3 osoby, z toho jedna spálňa (1×4) je na prízemí, a teda vhodná pre seniorov. Ďalej sú tam 3 kúpeľne a 4 WC. K dispozícii je aj detská postieľka, detská stolička, hračky, šípky a spoločenské hry. Na prízemí k príjemnému posedeniu poslúži spoločenská miestnosť s krbom, TV a rozťahovacím gaučom, kde sa vyspí ďalšia osoba, na prípravu chutného domáceho jedla plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolíkom, nechýba ani detský kútik a práčka so sušičkou.

Chata Preveľkô

Priestranná chatka s čarovným detským kútikom vhodná najmä pre väčšie skupiny. Celkovo na chate nájdete 4 samostatné spálne s kapacitou 2×6, 1×4 a 1×2 osoby. Prístelky sú prenosné, a teda kapacita izieb sa dá prispôsobiť. Ďalej sú tam 2 kúpeľne a 2 WC. K dispozícii je aj detská postieľka, detská stolička, hračky, šípky, stolný tenis a spoločenské hry. Na prízemí k príjemnému posedeniu poslúži spoločenská miestnosť s krbom, TV, biliardovým stolom a rozťahovacím gaučom, kde sa vyspí ďalšia osoba, na prípravu chutného domáceho jedla plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolíkom, nechýba ani práčka so sušičkou.

Dokonalý relax

K dispozícii sú 2 tenisové kurty, basketbalové ihrisko, zahrať si môžete aj hokej, futbal, bedminton, stolný tenis, šach a zastrieľať z luku. To všetko je už zahrnuté v cene ubytovania!

Potrebujete auto v Rozprávkove?

Auto je určite výhoda, ak chcete spoznávať okolie, ale nie nevyhnutnosť, keďže sa v blízkosti nachádza vlaková zastávka.

Atrakcie v okolí

Tatranský národný park ponúka predovšetkým krásy prírody a hôr. Nájdete tu mnohé cyklotrasy (Bielovodskou dolinou, Cestou slobody) ako aj turistické chodníky (k vodopádom studeného potoka, na Jahňací štít, k Skalnatému plesu). História sa dá spoznávať návštevou kultúrnych pamiatok Spiša. Deti ocenia jedinečné zážitky v galérii trick-artu a optických ilúzií Tricklandii. V letných dňoch si zaplávate v bazénoch AquaCity Popradu alebo v Thermal parku vo Vrbove, prípadne sa môžete zrelaxovať v miestnych wellness centrách.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pohodlné ubytovanie vhodné pre rodiny
  Pohodlné ubytovanie vhodné pre rodiny
 • Len 15 km od Chodníka korunami stromov v Bachledke
  Len 15 km od Chodníka korunami stromov v Bachledke
 • 25 % zľava do do wellness Vitálneho sveta Hotela Kontakt v Starej Lesnej
  25 % zľava do do wellness Vitálneho sveta Hotela Kontakt v Starej Lesnej
 • Parkovanie v areáli zdarma
  Parkovanie v areáli zdarma
 • Viac než 600 km značených turistických chodníkov
  Viac než 600 km značených turistických chodníkov

Ukončené
od 159,00 €

Bežná cena: 229 - 359,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 594 967 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Chaty Rozprávkovo

Tatranská Lomnica 14599
05960 Vysoké Tatry
0910 282 222

info@chatyrozpravkovo.sk
http://chatyrozpravkovo.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

3
km
Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica

Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica

Patrí medzi najnavštevovanejšie múzeá svojho druhu na Slovensku. Spoznáte tu charakter tatranskej prírody, oboznámite sa s jej ochranou a históriou spístupňovania Tatier. Výstavná... Viac časť je rozdelená na prírodovednú, prírodoochranársku, historickú a etnografickú.

4
km
Ski Museum

Ski Museum

Prvé súkromné múzeum zimných športov vo Vysokých Tatrách. Na ploche takmer 300 m² môžete vidieť históriu vzniku a vývoja tatranských zimných športov od počiatku tatranských osád,... Viac prevažne do roku 1945.

7
km
Tricklandia

Tricklandia

Tento zábavný park rodinného typu nájdete v Starom Smokovci. Môžete tu spoznať Slovensko netradičnou formou pomocou 3D a 2D ilúzií. Súčasťou je aj najkrajšie zrkadlové bludisko v... Viac strednej Európe.

7
km
Vodopády studeného potoka

Vodopády studeného potoka

Neďaleko Hrebienka sa nachádzajú naozaj výnimočné kaskádovité Vodopády Studeného potoka. Patria k najviac navštevovaným cieľom v Tatrách. Skladajú sa z viacerých kaskád, najväčšia... Viac je kaskáda Malého vodopádu.

8
km
Bilíkova chata

Bilíkova chata

Jedna z najľahšie prístupných chát v Tatrách. Z hrebienka k nej vediet jednoduchý turistický chodník vhodný aj pre malé deti alebo starších turistov. Slúži najmä na ubytovanie... Viac turistov.

8
km
Rainerova chata

Rainerova chata

Najstaršia horská chata vo Vysokých Tatrách, ktorú nájdete neďaleko Hrebienku. Natrafíte na ňu po asi 20 minútach chôdze po červenej značke.

8
km
Drevený artikulárny kostol Kežmarok

Drevený artikulárny kostol Kežmarok

Táto jedinečná drevená stavba z tisu a červeného smreka bola postavená bez použitia jediného kúska kovu. Barokový interiér kostola je tiež vyrobený z dreva. Umelecky veľmi cenný... Viac je najmä kostolný organ s drevenými píšťalami. Pochádza z roku 1717.

8
km
Obrovský vodopád

Obrovský vodopád

Nachádza sa v ústí Malej Studenej Doliny a so svojou výškou 20 metrov je skutočným obrom. Dostanete sa sem po červenej značke z Hrebienka.

8
km
Zamkovského chata

Zamkovského chata

Horská chata v Malej Studenej doline sa nachádza neďaleko Hrebienka, podobne ako Rainerova chata. Otvorená je celoročne a ponúka turistom 23 lôžok na prespatie. Dostanete sa k nej... Viac po červenej značke.

8
km
Kežmarský Hrad

Kežmarský Hrad

Do dejín sa tento hrad okrem iného zapísal aj ako východisko pre prvý oficiálny turistický výlet do Vysokých Tatier. hradný komplex mestského typu vznikol za účelom obrany mesta v... Viac roku 1463 na rozvalinách stredovekej osady Svätá Alžbeta. V roku 1931 v časti hradného komplexu otvorili prvé expozície regionálneho múzea. Po generálnej oprave hradu v rokoch 1962 až 1985 sa muzeálne zbierky rozšírili a v súčasnosti si návštevníci môžu prehliadnuť viaceré expozície a v letnej sezóne aj divadelné predstavenia počas nočných prehliadok hradu.

9
km
Belianska jaskyňa

Belianska jaskyňa

Najväčšia a jediná sprístupnená vysokohorská kvapľová jaskyňa v Tatranskom národnom parku.

9
km
Chata Plesnivec

Chata Plesnivec

Chata Plesnivec je jedinou chatou v Belianskych Tatrách. Ponúka príjemný relax na terase, ubytovanie, občerstvenie. Do roku 1997 slúžila ako výskumná stanica TANAP-u.

Mohlo by sa vám páčiť