Tandemový zoskok z výšky až 3000 m n. m. nad Bojnicami

Zoskok.sk, Prievidza - letisko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,5

Vynikajúce hodnotenie
(60 hodnotení)

Tandemový zoskok z výšky až 3000 m n. m. nad Bojnicami

LokalitaZoskok.sk, Prievidza - letisko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 27.11.2019 do 15.7.2020 podľa dostupnosti.

Absolútne adrenalínové vzrušenie! Skutočný pocit z voľného pádu! Prekročte aj vy svoje zábrany, odpútajte sa od pevnej zeme a pozrite sa na svet z nadhľadu. Teraz máte možnosť vyskúšať si jedinečný adrenalínový zážitok – tandemový zoskok s výhľadom na najkrajší zámok na Slovensku.

O skoku

Kto z nás občas nezatúži pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy? Čo sa vyrovná skvelému pocitu z ovládnutia „prázdneho priestoru“, výšok i prekonania svojho strachu?

Zoskok môže absolvovať každý, kto si chce vyskúšať skutočný pocit z voľného pádu, zažiť extrémne adrenalínové vzrušenie, či prekonať strach z výšok. Skočiť si môžete práve vy!

 

Tandemový zoskok

 • vhodné ako darček
 • po privítaní vás tandempilot ustrojí do špeciálneho postroja a oboznámi s celý priebehom
 • lietadlom vyletíte do stanovenej výšky, kde sa otvoria dvere a užijete si voľný pád
 • všetku prácu pri zoskoku vykonáva tandempilot (inštruktor)
 • odnesiete si jedinečný certifikát o absolvovaní
 • nepotrebujete žiadnu zdravotnú prehliadku ani výcvik
 • minimálny vek je 8 rokov, minimálna výška 120 cm, maximálna výška 195 cm, maximálna hmotnosť 100 kg
 • Oblečte si pohodlné športové oblečenie a obujte tenisky, tak aby ste sa počas zoskoku cítili príjemne. V chladnejších mesiacoch odporúčame termoprádlo, rukavice a čiapku.
 • ak máte dlhé vlasy, odporúčame, aby ste si zobrali gumičku, nie však štipce ani spony
 • My vám na zoskok požičiame kombinézu a okuliare. Nemajte strach, ak nosíte dioptrické okuliare, máme okuliare aj pre vás.
 • pred zoskokom je potrebné podpísať vyhlásenie žiadateľa o tandemový zoskok

 

Priebeh zoskoku nájdete na tomto odkaze.

Čo môžete zažiť?

 • zábavné privítanie pasažiera pred štartom
 • vyhliadkový let v lietadle
 • adrenalínový výskok z lietadla
 • šialený voľný pád
 • hladké otváranie padáka
 • bezpečné pristátie
 • gratuláciu


 
 
Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Skúsení inštruktori
  Skúsení inštruktori
 • Zoskok nad prekrásnymi Bojnicami
  Zoskok nad prekrásnymi Bojnicami
 • Šialený voľný pád
  Šialený voľný pád
 • Jedinečný certifikát o absolvovaní
  Jedinečný certifikát o absolvovaní
 • Nepotrebujete žiadnu zdravotnú prehliadku
  Nepotrebujete žiadnu zdravotnú prehliadku

Ukončené
139,00 €

Bežná cena: 160,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

60 hodnotení

45 zákazníkov odporúča

10

Paradny adrenalinovy zazitok, urcite odporucam!

Daniel, 20. januára 2020

Hodnotil ponuku Tandemový zoskok z lietadla z výšky 3000 m...


10

Super zazitok, uz sa tesim ked pojdeme znovu ????

Patrícia, 19. júna 2019

Hodnotil ponuku Tandemový zoskok z lietadla z výšky 3000 m...

Kontakt

Zoskok.sk

Zoskok.sk

Letisková 8
97103 Prievidza
+421 903 544 297

info@zoskok.sk
http://www.zoskok.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Bojnický zámok

Bojnický zámok

Klenot mesta Bojnice. Romantický zámok, s čiastočne ponechaným pôvodne gotickým a renesančným základom hradu. Prvé zmienky o hrade, resp. pôvodnom hradisku datujeme do ... Viac12. storočia. hrad počas svojej slávy patril napríklad Matúšovi Čákovi Trenčianskemu, často ho vraj navštevovl aj sám Matej Korvín. V súčasnosti je zámok súčasťou Slovenského národného múzea, od roku 1970 vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku a je prístupný verejnosti.

2
km
Bojnická zoologická záhrada

Bojnická zoologická záhrada

Bojnická ZOO sa rozkladá na ploche 41 ha a zo slovenských zoo je tu umiestnený najväčší počet zvierat – 390 druhov (2 630 jedincov). Medzi najzaujímavejšie patrí pavilón opíc,... Viac slonov, akvárium a terárium. Pre deti je k dispozícií detská zoo a špeciálna atrakcia - sedemmetrová vyhliadková veža, z ktorej sa deti po šmýkačke spustia medzi domáce krotké zvieratá.

5
km
Hornonitriansky banský skanzen

Hornonitriansky banský skanzen

Zažite rovnakú cestu, akú musia každý deň podstupovať baníci. Prehliadková trasa začína jazdou banským vláčikom do hnedouhoľnej bane a pokračuje pešou prehliadkou podzemnými... Viac banskými priestormi.

16
km
Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.

19
km
Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

22
km
Čičmany

Čičmany

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

22
km
Turčianske Teplice - kúpele

Turčianske Teplice - kúpele

Turčianske Teplice sú centrom južnej časti regiónu Turiec. Teplé pramene tu ľudia poznali už v 13. storočí. V roku 1532 miestne majetky získalo mesto Kremnica, ktoré pri teplých... Viac prameňoch vybudovalo kúpeľné budovy. V súčasnosti sa v kúpeľoch liečia choroby pohybového ústrojenstva, urologické, kožné a ženské choroby. Kúpeľný areál sa rozprestiera v južnej časti mesta a tvorí ho viacero liečebných domov. Veľký a pamiatkovo chránený kúpeľný park sa tiahne v dĺžke 2 km až k Dolnej Štubni. Verejnosti slúži novootvorený termálny areál Spa&Aquapark.

24
km
Kremnica, stred Európy

Kremnica, stred Európy

Pri Kremnických baniach na strednom Slovensku, vedľa starobylého Kostola sv. Jána Krstiteľa, je vztýčený kameň. Práve tu sa nachádza geografický stred Európy. Pri príležitosti... Viac vzniku Slovenskej republiky tu položili aj základný kameň Slovenskej štátnosti, nájdete tu aj pamätník Slovenského centra európskej integrácie. Stred Európy v Kremnických Baniach je ľahko dostupný autom.

24
km
Kľak

Kľak

Vrchol Kľaku je skvelý vyhliadkový bod s kruhovým výhľadom na všetky okolité pohoria. Nachádza sa vo výške 1 351,6 mn.m. na hlavnom hrebeni južnej časti Lúčanskej Malej Fat... Viacry. Najľahší výstup je po žltej značke z Fačkovského sedla.

24
km
Banské Múzeum Kremnica

Banské Múzeum Kremnica

Múzeum sa nachádza v banskej štôlni Andrej pri Kremnici. Návštevníci majú možnosť spoznať exponáty zo 17. až 20. storočia a históriu ťažby v tomto regióne. Prehliadka sa absolvuje... Viac v hĺbke asi 60 metrov pod povrchom, s čelovkami a sprievodcom.

25
km
Mestský Hrad v Kremnici

Mestský Hrad v Kremnici

Hrad je súčasťou Múzea mincí a medailí. Tvorí ho komplex budov zo 14. až 15. storočia a jedny z najzachovalejších hradieb na Slovensku. Najstaršou architektonickou pamiatkou... Viac areálu a zároveň aj mesta je karner zo začiatku 14. storočia. V suteréne má sprístupnenú kostnicu, hornú časť tvorí Kaplnka sv. Ondreja s gotickými nástennými maľbami. Návštevníkom ponúka počas celého roka rôzne expozície a prehliadky.

Mohlo by Vás zaujímať