Pobyt v Aqua Hoteli Termál*** len 40 km od Bratislavy s neobmedzeným kúpaním a wellness

AQUA Hotel Termál***, Maďarsko - Mosonmagyaróvár

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,1

Veľmi dobré hodnotenie
(124 hodnotení)

Pobyt v Aqua Hoteli Termál*** len 40 km od Bratislavy s neobmedzeným kúpaním a wellness

LokalitaAQUA Hotel Termál***, Maďarsko - Mosonmagyaróvár (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.4.2021 podľa dostupnosti.

Môcť tak na chvíľu vypnúť a užiť si jednu z TOP 5 liečebných vôd v Európe... Celoročné termálne bazény s rôznymi teplotami, vírivky, vyhriate sauny a neobmedzené kúpanie až do večera aj v deň odchodu. Maďarský Aqua Hotel Termál*** pritom leží len cca 40 km od Bratislavy. Máte tu pripravené komfortné ubytovanie, raňajky alebo polpenziu i bezplatné parkovanie.

O hoteli

Základným vytýčeným cieľom kúpeľov je rozširovanie liečebných služieb a maximálne plnenie požiadaviek pre široké vrstvy hostí, ktorí do AQUA Hotel Termál*** - Wellness AQUA Hotel Termál*** prichádzajú za odpočinkom.

AQUA Hotel Termál*** sa nachádza na území termálnych-liečebných kúpeľov, v strede mesta Mosonmagyaróvár (pri hlavnej bráne romantickej krajiny Žitného ostrova). Mesto je svojou polohou blízko ako rakúskych, tak slovenských hraníc, od Budapešti je vzdialený 160 km. 

Hotel sa skladá z hlavnej budovy (izby bez balkóna, cca 50 m od kúpaliska cez hotelovú záhradu), alebo vedľajšej budovy (novšia časť, izby s terasou alebo balkónom, cca 100 m od hotela).

K dosiahnutiu spokojnosti svojich hostí napomáhajú hotelu služby otvorených i krytých bazénov, denne napúšťaných vodou z vysokokvalitných liečebných termálnych prameňov s obsahom minerálnych solí a bez obsahu pridávaných chemických látok. Bazény s rôznymi teplotami a rozličné sauny ponúkajú možnosti liečenia, odpočinku a osvieženia.

Krytý bazén s termálnou vodou, fínska sauna a infrasauna, bazén pre deti, vonkajší i krytý bazén kúpaliska, zážitkové bazény pre dospelých či liečebný bazén zaisťujú hosťom pohodlie a dokonalý odpočinok.

Liečivá voda

Voda z termálnych prameňov je svetovo uznávaná liečivá voda, ktorá podľa účinkov na zdravie je zaradená medzi päť najlepších liečebných vôd v Európe. Na tom sú založené aj široké liečebné procedúry: odborné lekárske ordinácie, bazénové kúpele, vodoliečba - plávanie, uhličité kúpele, galvanizačné kúpele, hydromasáže vodným prúdom pod vodou, liečivé masáže, slatinové zábaly, elektroterapie, aquafitness, liečebný telocvik vo vode i na suchu.

Po celý rok je pre hostí na území kúpeľov k dispozícii niekoľko reštaurácií, zubná ordinácia, predajňa optiky, sauna, masáž, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, manikúra a mnoho drobných obchodíkov.

Ubytovanie

K základnému vybaveniu každej izby patria župan, fén na vlasy, trezor, telefón a minibar. Všetky izby Štandard Plus sú vybavené nastaviteľnou klimatizáciou, LCD-TV, možnosťou pripojenia internetu. Pre pohodlie invalidných hostí s pohybovým obmedzením slúžia špeciálne vybavené izby na prízemí. Izby typu Štandard nemajú klimatizáciu.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jedna z TOP 5 liečebných vôd v Európe
  Jedna z TOP 5 liečebných vôd v Európe
 • Neobmedzený vstup do wellness
  Neobmedzený vstup do wellness
 • Viacnásobný vstup na celoročné termálne kúpalisko
  Viacnásobný vstup na celoročné termálne kúpalisko
 • Kúpanie možné aj v deň odchodu až do 20.00 hod.
  Kúpanie možné aj v deň odchodu až do 20.00 hod.
 • Platnosť kupónov až do 30.6.2020
  Platnosť kupónov až do 30.6.2020

Ukončené
od 72,00 €

Bežná cena: 129 - 387,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,1

Veľmi dobré hodnotenie

124 hodnotení

86 zákazníkov odporúča

9,8

Vynikajúci oddych. Všetko super, určite ešte prídeme, v tomto termíne málo ludí, pokoj a pohoda.

Lucia, 29. februára 2020

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 1 noc s raňajkami


9,2

Boli sme spokojný

Hubert, 4. januára 2021

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 1 noc s raňajkami

Kontakt

AQUA Hotel Termál***

AQUA Hotel Termál***

Kígyó č. 1.
9200 Mosonmagyaróvár
00 36 96 / 579 168

aquahotel@t-online.hu
http://www.tha.hu

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

15
km
X-BIONIC SPHERE

X-BIONIC SPHERE

Unikátny multifunkčný komplex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, ale aj športových nadšencov či rodiny. Na neuveriteľnej rozlohe 1 000 000 m2 nájdete... Viac profesionálne podminky pre výkon 27 olympijských športov.

18
km
Múzeum moderného umenia Danubiana

Múzeum moderného umenia Danubiana

Danubiana je jedno z najmladších európskych múzeí moderného umenia. Nachádza sa na cípe polostrova v strede toku Dunaja. Danubiana podporuje mladých umelcov prostredníctvom... Viac výstavy Dunajské bienále, kde sa prezentujú umelci zo 6 podunajských krajín vo veku do 35 rokov. Každý rok má zaujímavú fotografickú výstavu a minimálne jednu slovenskú výstavu. Primárnym cieľom Danubiany je prezentovať a podporovať stredoeurópske umenie.

20
km
Petržalská hrádza

Petržalská hrádza

Inak sa nazýva aj Dunajská hrádza a vedie cez celú Petržalku až po priehradné dielo v Gabčíkove. Hojne je využívaná najmä inline korčuliarmi a cyklistami.

21
km
Rusovský park

Rusovský park

Rosovský park sa nenachádza ďaleko od Bratislavy ale poskytuje želaný pokoj a ticho. Okrem krásnych zákutí tu nájdete aj známy Rusovský kaštieľ.

22
km
Kaštieľ Rusovce

Kaštieľ Rusovce

Leží v mestskej časti Bratislavy - Rusovce, postavený tu bol v roku 1840. Svoj príťažlivý vzhľad nadobudol uplatnením romantizujúceho slohu tzv. windsorského typu, ktorý... Viac napodobňoval anglickú gotiku. Pri kaštieli sa rozprestiera rozľahlý park.

27
km
Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších rekreačných stredísk na južnom Slovensku. Ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie. nachádza sa... Viac tu 10 interiérových a exteriérových bazénov s mineralizovanou liečivou a termálnou vodou s teplotou od 26 °C do 39 °C, ktorá má priaznivé účinky hlavne pri ťažkostiach pohybového ústrojenstva. Na svoje si tu prídu deti ale aj milovníci adrenalínu a zábavy.

29
km
Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého súčasťou je prvý národný automotodróm disponujúci homologizáciou medzinárodnej automobilovej federácie... Viac (FIA). Okrem pravidelných pretekov, ktoré sa tu konajú, môžu návštevníci na vlastnej koži zažiť rýchlu jazdu po okruhu, vďaka jazdám pre verejnosť.

31
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

31
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

32
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

32
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

32
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Mohlo by sa vám páčiť