OPÄŤ V NAŠEJ PONUKE: Wellness rezort ELAND*** s polpenziou a neobmedzeným Vitálnym svetom

Penzión ELAND ***, Spiš - Pieniny

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,1

Veľmi dobré hodnotenie
(141 hodnotení)

OPÄŤ V NAŠEJ PONUKE: Wellness rezort ELAND*** s polpenziou a neobmedzeným Vitálnym svetom

LokalitaPenzión ELAND ***, Spiš - Pieniny (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 15.10.2019 do 22.12.2019 podľa dostupnosti.

Prospelo by vám trocha oddychu a rozmaznávania? Ničím nerušený relax v bazéne, uvoľňujúce teplo sauny po turistike... A ten výhľad na okolitú prírodu Pienin! Užijete si ho s ubytovaním v znovuotvorenom wellness rezorte ELAND***. Vylepšiť to môže už len polpenzia a množstvo aktivít, ktoré máte v cene.

O hoteli

Pozývame vás do znovuotvoreného wellness rezortu Eland*** v očarujúcom regióne Zamaguria. Nachádza sa v Spišskej Starej Vsi, vzdialenej iba 9 km od Červeného Kláštora. Nádherné prostredie v sebe snúbi neobyčajne krásnu prírodu, historické pamiatky či tradičnú slovenskú ľudovú architektúru. Služby poskytnú dokonalú rovnováhu pôžitkov na tele, ale ja na duši.

Ubytovanie

Vďaka rekonštrukcii sa hotelu ELAND*** rozšírila ubytovacia kapacita na 34 lôžok s možnosťou až 12 prísteliek.

 • 6x dvojlôžková izba a možnosťou jednej prístelky /2p+1/
 • 7x dvojlôžková izba /2p/ 2x jednolôžková izba 1p/
 • 3x dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek /2p+2/

Wellness

Bazén

V relaxačnom bazéne s rozmermi 11 x 6 m nechýbajú vodné atrakcie ako whirlpool či vodopád. Po kúpaní si môžete dopriať oddych na krytej terase nad bazénom s barovým sedením a kapacitou 16 miest. Výhľad na okolitú prírodu vám poskytne nezabudnuteľný zážitok a spríjemní váš pobyt v Pieninách.

 

 

Otváracie hodiny: 

Pondelok - Nedeľa: 8.00 - 21.00 hod.

Vitálny svet

Komplex vodných a parných kúpeľov s kapacitou 15 – 20 osôb. Rozmaznávajte svoje telo aj ducha v lone prírody.

Nájdete tu:

 • Fínska sauna
 • Infra sauna
 • Parná sauna – inhalácia
 • Masážna sauna – vodná smršť – trysky
 • Vodná cesta (teplá a studená voda s ľadopádom)
 • Vodný dážď
 • Box s fínskym vedrom
 • Tapidárium

Otváracie hodiny:

Pondelok - Nedeľa: 17.00 - 21.00 hod.

V cene pobytu máte aj termický či rašelinový zábal (20 min.) a očistu pleti s vyhladzovaním vrások (5-10 min.).

Reštaurácia

V spolupráci s penziónom Trattoria vám reštaurácia ponúka zdravé a chutné špeciality talianskej kuchyne. Pre návštevníkov penziónu je k dispozícii reštaurácia s kapacitou 18 miest, 10 miestny salónik a kaviareň s kapacitou 28 miest. V letných mesiacoch ponúka terasa kapacitu až 40 miest. Vaše detičky sa potešia detskému kútiku a vy sa zatiaľ môžete zabaviť pri hre biliardu alebo šípiek.

 

 

Koliba s grilom

Vychutnajte si dobré jedlo v kolibe s kapacitou 20 miest. Na otočnom grile s dreveným uhlím vám zručný šéfkuchár pripraví špeciality slovenskej a talianskej kuchyne. Vôňa čerstvo upečeného šťavnatého, stredne prepečeného steaka... Pečené zemiaky s omamnou vôňou nakrájaného rozmarínu s kúskom topiaceho sa masla na vrchu... Šťavnatá, chrumkavá a voňavá grilovaná zeleninka...

Fitness

S plochou 74 m2 ponúka toto fitness centrum výborné podmienky pre sústredenia športovcov.

Otváracie hodiny:

Pondelok - nedeľa: 8.00 - 21.00 hod.

Tenis

V čase od 8.00 do 20.00 hod. si môžete zahrať tenis v hale s US OPEN povrchom alebo na vonkajšom, antukovom tenisovom kurte.

Turistika, rekreácia, cykloturistika

Výborná poloha penziónu ponúka návštevníkom množstvo možností na športovanie, rekreáciu a turistiku.

Pieninský národný park s Troma Korunami, Spišskou Magurou a Ľubovnianskou vrchovinou, ale aj typické goralské dedinky poskytujú pre vnímavého turistu množstvo krás. Cyklotrasy poskytujú dokonalé podmienky pre cykloturistiku, rybárom sa naskytuje možnosť rybolovu v čistých vodách Dunajca. Ďalšími lovnými tokmi sú Rieka, Lipničanka, Osturniansky potok, ktoré ešte dopĺňajú rybníky v Červenom Kláštore a Spišskej Starej Vsi. Veľká výmera lesov a bohatstvo poľnej zvery v Zamagurí poskytuje možnosti poľovania.

Chodník korunami stromov - Bachledka

V srdci Bachledovej doliny nájdete nový unikátny Chodník korunami stromov. Len počas prvého víkendu po svojom otvorení prilákala vyše 12-tisíc ľudí.

(ilustračné foto)

Na 600 metrov dlhej trase vo výšinách spoznáte prírodu z úplne iného uhla. Z 32-metrovej veže budete mať štíty Belianskych Tatier, Pieniny aj Zamagurie ako na dlani. Počas prechádzky sa taktiež niečo aj naučíte vďaka množstvu informačných tabúľ o miestnej faune a flóre. Vhodné pre všetky vekové skupiny.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Neobmedzene bazén s atrakciami a saunový svet
  Neobmedzene bazén s atrakciami a saunový svet
 • Polpenzia zahrnutá v cene
  Polpenzia zahrnutá v cene
 • Hodina stolného futbalu a šípok zdarma
  Hodina stolného futbalu a šípok zdarma
 • 40 km od Chodníka korunami stromov v Bachledke
  40 km od Chodníka korunami stromov v Bachledke
 • Iba 9 km od Červeného Kláštora
  Iba 9 km od Červeného Kláštora

Ukončené
od 119,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,1

Veľmi dobré hodnotenie

141 hodnotení

84 zákazníkov odporúča

10

Super prostredie, personál, čistota, relax, pokoj. Vynikajúco sme si oddýchli. Ďakujeme. Držíme prsty. Nech sa im darí. ????

Zákazník ZľavaDňa, 15. novembra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci


10

Začínajú po zmene majiteľa 25.10.. Všetko OK. Presne podľa popisu. Akceptovali sme začiatok a neotvoreny bar.

Jozef, 31. októbra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Kontakt

Penzión ELAND ***

ul. SNP 219
061 01 Spišská Stará Ves
+421 904 547 697

info@penzioneland.sk
http://www.penzioneland.sk/sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

4
km
Červený kláštor

Červený kláštor

Svoje pomenovanie dostal podľa červenej farby striech kláštorných objektov. Jeho výstavba začala pravdepodobne po roku 1320. Kláštor v prvej polovici 15. storočia dobyli husitské... Viac vojská, ďalšie obliehanie začiatkom 16. storočia prinútilo mníchov kláśtor opustiť. Kláštor postupne upadal a dostal sa do rúk svetských majiteľov. Až začiatkom 18. storočia sa kláštor opäť dostal do cirkevných rúk. V súčasnosti v ňom nájdete múzeum, ktoré približuje históriu a kláštorný život rádov a vzácne umelecko-historické pamiatky.

4
km
Splav Dunajca

Splav Dunajca

Najväčšou atrakciou pieninskej turistiky je plavba na typických goralských pltiach. Dunajec vyhĺbil v pohorí Pienin obrovskú úzku a kľukatú tiesňavu dlhú 9 km. Vydajte sa ho... Viac zdolať na plntiach a spoznajte kus krásnej prírody v Pieninskom Národnom Parku. Samotná plavba z Červeného Kláštora po ústie Lesnického potoka trvá asi 1 hod. a 45 minút.

4
km
Hrad Niedzica

Hrad Niedzica

Pôvodne uhorský hrad Dunajec pri poľských hraniciach vznikol v 14. storočí na mieste hradiska. Dnes nesie názov Zamek Niedzica. Práve tu podľa legendy väznili a súdili zbojíka... Viac Juraja Jánošíka. Leží na západnom brehu Čorstínskej vodnej nádrže (Czorsztyńszkie Jezioro). Mimochodom, obec Niedzica (Nedeca) je rodiskom legendárneho Miška Dočolomanského. Hrad bol počas celej svojej histórie obývaný, práve preto zostal tak zachovalý. V roku 1997 na rieke Dunajec postavili 56-metrovú priehradu, a tak sa z orlieho hniezda stal vodný hrad.

5
km
Hrad Czorsztyn

Hrad Czorsztyn

Kráľovksý hrad z prelomu 13. a 14. storočia leží na brehu Čorstínskej vodnej nádrže (Czorsztyńszkie Jezioro). Spočiatku hradisko slúžilo na ochranu obchodnej cesty z Uhorska do... Viac Krakova, neskôr sa jednalo už o kráľovský hrad. Bol niekoľkokrát dobitý, vyplienený a keď ho v roku 1790 zasiahol blesk, stala sa z neho ruina.

7
km
Pomnik Organy Władysława Hasiora

Pomnik Organy Władysława Hasiora

Pamätník obetí bojov po druhej svetovej vojne. Navrhol ho Władysław Hasior a postavený bol v roku 1966. Pomínk sa týči do výšky 13 metrov.

11
km
Osturňa

Osturňa

Rázovitá zamagurská obec na severe Slovenska. Leží na hranici s Poľskom. Domy sú tu zväčša zrubové, trojpriestorové so štvorcovou uzavretou zástavbou dvora. Ešte stále sa tu nosí... Viac goralský odev. V niektorých dreveniciach a domčekoch je možné prespať.

16
km
Múzeum Ždiarsky dom

Múzeum Ždiarsky dom

Zoznámiť sa v ňom môžete so spôsobom života Goralov žijúcich pod úpätím Belianskych Tatier. Predstavuje pôvodnú architektúru, interiér, kroje. To všetko je doplnené bohatým... Viac slovným výkladom.

17
km
Kúpalisko Vyšné Ružbachy

Kúpalisko Vyšné Ružbachy

Termálne kúpalisko Izabela vo Vyšných Ružbachoch pozostáva zo štyroch vonkajších bazénov. K dispozícii je aj vnútorný termálny bazén, ktorý je v prevádzke celý rok. V ponuke je aj... Viac balneo program, wellness program ako aj možnosti športového vyžitia.

17
km
Kúpele Vyšné Ružbachy

Kúpele Vyšné Ružbachy

Kúpele sa preslávili najmä svojimi minerálnymi vodami. Ružbašské kúpele s obľubou navštevovala poľská a uhorská šľachta. V roku 1882 ich kúpil a zmodernizoval gróf Zamoys... Viacki. Najvýdatnejší je prameň Izabela, ktorý napĺňa letné kúpalisko. Uprostred bazéna je kruhový ostrov so zeleňou. Súčasťou kúpeľného areálu sú liečebné bazény s minerálnou vodou, vaňové kúpele, sauna, telocvičňa a masážne zariadenia.

18
km
Travertínový kráter

Travertínový kráter

Známu a navštevovanú turistickú atrakciu nájdete na okraji kúpeľného areálu vo Vyšných Ružbachoch. Priemer kráteru je 20 m a hlboký 3 m. Predstavuje tak najväčšie travertínové... Viac jazero na Slovensku, je totiž naplnený termálnou vodou s teplotou viac ako 20°C.

19
km
Belianska jaskyňa

Belianska jaskyňa

Najväčšia a jediná sprístupnená vysokohorská kvapľová jaskyňa v Tatranskom národnom parku.

20
km
Chata Plesnivec

Chata Plesnivec

Chata Plesnivec je jedinou chatou v Belianskych Tatrách. Ponúka príjemný relax na terase, ubytovanie, občerstvenie. Do roku 1997 slúžila ako výskumná stanica TANAP-u.

Mohlo by sa vám páčiť