Vyšné Ružbachy s bohatým balíčkom: wellness, procedúry, polpenzia a možnosť obedov zdarma

Penzión San André*** (I.), Vyšné Ružbachy

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Vyšné Ružbachy s bohatým balíčkom: wellness, procedúry, polpenzia a možnosť obedov zdarma

Penzión San André*** (I.), okres Stará Ľubovňa, Vyšné Ružbachy Penzión San André*** (I.), okres Stará Ľubovňa, Vyšné Ružbachy (mapa)

Ukončené od 99,00 €

od 99,00 €

Bežná cena: 95 - 318,00 €

V spoločnosti najbližších, uprostred pokojnej prírody Zamaguria, je život hneď o toľko krajší! Penzión*** a dependance** San André vo Vyšných Ružbachoch sú na takéto chvíle plné relaxu ako stvorené. Hlavne keď vnútri vás čakajú vírivky, bazén, sauny, výborná masáž a kopec zábavy pre deti aj dospelých. Nehovoriac o polpenzii a množstve možností na turistiku či iné športové aktivity.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 628 397 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Relax pre dvojice aj rodiny s deťmi Relax pre dvojice aj rodiny s deťmi

Pobyt v San André I. s polpenziou, v San Andre II. s plnou penziou Pobyt v San André I. s polpenziou, v San Andre II. s plnou penziou

Denne bazén, vírivky, sauny, fitness centrum Denne bazén, vírivky, sauny, fitness centrum

Klasická masáž a pleťová procedúra v cene Klasická masáž a pleťová procedúra v cene

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Penzión San André*** (I.)

 • sauna sauna
 • vírivka vírivka
 • vnútorný bazén vnútorný bazén
 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • detský kútik detský kútik
 • detské ihrisko detské ihrisko
 • fitness centrum fitness centrum
 • reštaurácia reštaurácia
 • polpenzia polpenzia
 • plná penzia plná penzia
 • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
 • 1 prístelka 1 prístelka
 • masáž masáž
 • neobmedzené wellness neobmedzené wellness

V spoločnosti najbližších, uprostred pokojnej prírody Zamaguria, je život hneď o toľko krajší! Penzión*** a dependance** San André vo Vyšných Ružbachoch sú na takéto chvíle plné relaxu ako stvorené. Hlavne keď vnútri vás čakajú vírivky, bazén, sauny, výborná masáž a kopec zábavy pre deti aj dospelých. Nehovoriac o polpenzii a množstve možností na turistiku či iné športové aktivity.

O lokalite

Komplex penziónov San André I. a II. je situovaný v oblasti Zamaguria, v obci Vyšné Ružbachy, neďaleko Kúpeľov Vyšné Ružbachy a lyžiarskeho strediska Skipark Vyšné Ružbachy. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov i firemné partie. 

Lokalita poskytuje mnoho možností ako zmysluplne využiť voľný čas. Okrem kúpeľných procedúr a lyžovačky v zime sa tu možno venovať turistike (v okolí je množstvo značených turistických chodníkov), kúpaniu v unikátnom prírodnom travertínovom kráteri a pre umeniachtivých návštevníkov je tu sochárske sympózium pod holým nebom.

Blízko je Chodník korunami stromov v Bachledke aj pôvabný Ľubovniansky hrad. Dunajec v Pieninách zas láka k splavovaniu na pltiach.

Ubytovanie

Penzión*** San André (I.)

Penzión San André (I.) je ideálny pre rodiny s deťmi. Má k dispozícii reštauráciu, bazén s vírivkami a protiprúdmi, saunu ( fínsku a infra ), multifunkčnú športovú halu (tenis, basketbal, volejbal, floorbal atď.), fitness, altánok s možnosťou opekania a grilovania, vonkajšie ihrisko a dva detské kútiky (veľký a pri reštaurácii).

 • 8x dvojposteľová izba
 • 1x jednoposteľová izba
 • Možnosť 13 prístelok
 • Kapacita spolu: 30 miest 

Dependance** San André (II.)

Dependance San André (II.) sa nachádza asi 5 minút od penziónu San André I., priamo na svahu Skiparku Vyšné Ružbachy. Je vhodný najmä pre milovníkov prírody a v zimnej sezóne pre lyžiarov. Hostia si môžu vychutnať pohľad na denné aj nočné zjazdovky Skiparku z pohodlia svojej izby.

Priamo v objekte sa nachádza bufet, ktorý je otvorený nielen cez deň, ale v zime aj počas večerného lyžovania.

Stravovanie

Stravovanie hostí je zabezpečené v penzióne*** San André (I.) v podobe polpenzie (raňajky a večere) vo forme bufetových stolov. Môžete si vybrať aj pobyt s All inclusive, kde máte okrem polpenzie aj denne neobmedzenú konzumáciu nápojov v Lobby bare v čase 12.00 -21.00 hod. z ponuky nápojového lístka pre túto službu.

Prečo sa sem oplatí prísť

Okrem kvalitného ubytovania poskytujú v San Adré aj tieto služby:

 • Reštaurácia s kaviarňou a kvalitnou kávou

 • Bazén vírivkami a protiprúdmi

 • Sauna (infra a fínska)

 • Detský kútik pri reštaurácii

 • Vonkajšie detské ihrisko (domček so šmýkačkou, pieskoviskom a hojdačkami)

 • Altánok s grilom a posedením

 • Vonkajšia terasa s posedením a výhľadom na svah

 • Multifunkčná športová hala s US povrchom (tenis, volejbal, basketbal, floorbal)

 • Fitness

 • Veľký detský kútik pri športovej hale

 • Kongresová miestnosť pre 50-70 osôb

 • Športovo-relaxačná časť haly (stolný futbal, stolný tenis, billiard)

Aktivity v okolí

Kúpele Vyšné Ružbachy (960 m)

Vyšné Ružbachy sú známe termálnymi prameňmi, ktoré majú liečebné využitie. V kúpeľoch sa dodnes využíva deväť minerálnych prameňov hydrouhličitanového a vápenatohorečnatého typu. 

Ružbašský kráter (850 m)

Kúpele sa preslávili aj svojím termálnym kúpaliskom či chráneným prírodným výtvorom – travertínovým jazierkom v tvare krátera (priemer 20 m, termálna voda s teplotou 23 °C). Nájdete tu nielen liečivú vodu a vynikajúce podmienky pre oddychové prechádzky, ale aj krásne sochy, ktoré obklopujú kúpeľný park. Prírodná galéria 104 sôch z travertínu pochádza od umelcov zo štrnástich krajín ako pozostatok medzinárodných sochárskych sympózií, ktoré sa tu konajú už od roku 1964.

Turistika a rekreácia

Oblasť Vyšných Ružbách ocenia hlavne milovníci turistiky a rekreácie v prírode. Spišská Magura a Pieninský národný park na to poskytujú ideálne podmienky.

Splav Dunajca

Najväčšou atrakciou pieninskej turistiky je plavba na typických goralských pltiach. Dunajec vyhĺbil v pohorí Pienin obrovskú úzku a kľukatú tiesňavu dlhú 9 km. Vydajte sa ho zdolať na pltiach a spoznajte kus krásnej prírody v Pieninskom Národnom Parku. Samotná plavba z Červeného Kláštora po ústie Lesnického potoka trvá asi 1 hod. a 45 minút. 

Ľubovniansky hrad (10 km)

Čiastočne zachovaný a zrekonštruovaný hrad na vápencovom kopci (548 m n. m.) nad ľavým brehom rieky Poprad, dominanta Ľubovnianskej kotliny. V zachovanej časti hradu sa nachádza múzeum, súčasťou ktorého sú: historická expozícia, expozícia dobového nábytku a chladných zbraní a expozícia zoznamujúca návštevníkov so životom a rodokmeňom posledných majiteľov hradu – rodu Zamoyských.

Na hrade je aj výstavná miestnosť, kde sú každoročne výstavy počas sezóny. v podzemí je zachovalá mučiareň. 

Chodník korunami stromov (19 km)

Iba 19 km od penziónov San André, v srdci Bachledovej doliny, nájdete nový unikátny Chodník korunami stromov. Len počas prvého víkendu po svojom septembrovom otvorení prilákala vyše 12-tisíc ľudí.

(ilustračné foto)

Na 600 metrov dlhej trase vo výšinách spoznáte prírodu z úplne iného uhla. Z 32-metrovej veže budete mať štíty Belianskych Tatier, Pieniny aj Zamagurie ako na dlani. Počas prechádzky sa taktiež niečo aj naučíte vďaka množstvu informačných tabúľ o miestnej faune a flóre. Vhodné pre všetky vekové skupiny.

Kontakt

Penzión San André*** (I.)

Penzión San André*** (I.)

Vyšné Ružbachy 334
06502 Vyšné Ružbachy
Slovensko

penzion.sanandre@gmail.com
www.sanandre.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Depandance** San André (II.)

Vyšné Ružbachy 334
06502 Vyšné Ružbachy
Slovensko

penzion.sanandre@gmail.com
www.sanandre.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Travertínový kráter približne 500 m Kúpele Vyšné Ružbachy približne 700 m Kúpalisko Vyšné Ružbachy približne 900 m Nestville Park približne 5 km Jarabinský prielom približne 8 km

Skanzen Stará Ľubovňa približne 9 km Hrad Stará Ľubovňa približne 10 km Červený kláštor približne 15 km Splav Dunajca približne 15 km Kaštieľ Strážky približne 17 km Belianska jaskyňa približne 20 km Kežmarský Hrad približne 21 km Hrad Plaveč približne 21 km Drevený artikulárny kostol Kežmarok približne 21 km Múzeum Ždiarsky dom približne 22 km Hrad Niedzica približne 22 km Chata Plesnivec približne 23 km Hrad Czorsztyn približne 23 km Záhrady zmyslov približne 24 km Rekreačné stredisko Zapopradzie približne 24 km Zrúcanina hradu v Muszyne približne 24 km Osturňa približne 24 km Pomnik Organy Władysława Hasiora približne 25 km Krynica-Zdrój približne 25 km Biblické záhrady približne 25 km Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica približne 26 km Ski Museum približne 26 km Thermal Park Vrbov približne 27 km Chata pri Zelenom plese približne 27 km Zelené pleso približne 27 km Kostol sv. Jakuba mladšieho približne 29 km Zamkovského chata približne 29 km Obrovský vodopád približne 29 km Vodopády studeného potoka približne 29 km Téryho chata približne 29 km Rainerova chata približne 29 km Bilíkova chata približne 30 km Tricklandia približne 31 km Lovecký zámoček Hohenlohe približne 31 km Levoča približne 31 km Minčol (Čergov) približne 32 km Zbojnícka chata približne 32 km Aquacity Poprad približne 33 km Bielovodská dolina približne 33 km Termy Bukovina približne 34 km Travertínová kopa Sivá brada približne 35 km Aquaspa Gánovce približne 35 km Mickiewiczove vodopády približne 36 km Batizovské pleso približne 36 km Spišská Kapitula približne 36 km Spišský Hrad približne 37 km Skanzen Galicyjsky približne 37 km Sadecky etnografický park približne 37 km Jaskyňa Zlá diera približne 38 km Chata pod Rysmi približne 38 km Kaštieľ a park v Hodkovciach približne 38 km Pleso Morskie Oko približne 38 km Popradské pleso približne 39 km Symbolický cintorín pri Popradskom plese približne 39 km Veľké Hincovo pleso približne 40 km Múzeum Spiša približne 40 km Najvyššia kostolná veža Slovenska približne 40 km Suchá Belá približne 40 km Kaplnka Bulandy približne 40 km Tomášovský výhľad približne 41 km ZOO Spišská Nová Ves približne 41 km Kláštorisko približne 41 km Capie pleso približne 41 km Vodopád Skok približne 41 km Národný park Gorce približne 42 km Štrbské pleso približne 42 km Trhy v Nowom Targu približne 43 km Kaštieľ Markušovce a Letohrádok Dardanely približne 43 km Tatranský národný park približne 43 km Kaštieľ vo Fričovciach približne 43 km Snowlandia - Ľadové bludisko približne 44 km Kriváň približne 44 km Rozhľadňa Mogielica približne 44 km Kasprov vrch približne 44 km Ulica Krupówki približne 44 km Zakopané približne 45 km Múzeum Karola Szymanowskiego približne 45 km Jezioro Klimkowskie približne 45 km Sarnia Skała približne 45 km Stredoveká osada Šoldov približne 46 km Vodopád Siklawica približne 46 km Drevený artikulárny kostol Hervartov približne 47 km Gubałówka približne 47 km Kríž na vrchole Giewontu približne 47 km Národný park Slovenský raj približne 48 km Geravy približne 49 km

Mohlo by Vás zaujímať