Vyšné Ružbachy s bohatým balíčkom: wellness, procedúry, polpenzia a možnosť obedov zdarma

Penzión San André*** (I.), Vyšné Ružbachy

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

7,8

Veľmi dobré hodnotenie
(76 hodnotení)

Vyšné Ružbachy s bohatým balíčkom: wellness, procedúry, polpenzia a možnosť obedov zdarma

LokalitaPenzión San André*** (I.), Vyšné Ružbachy (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.10.2019 do 17.3.2020 podľa dostupnosti.

V spoločnosti najbližších, uprostred pokojnej prírody Zamaguria, je život hneď o toľko krajší! Penzión*** a dependance** San André vo Vyšných Ružbachoch sú na takéto chvíle plné relaxu ako stvorené. Hlavne keď vnútri vás čakajú vírivky, bazén, sauny, výborná masáž a kopec zábavy pre deti aj dospelých. Nehovoriac o polpenzii a množstve možností na turistiku či iné športové aktivity.

O lokalite

Komplex penziónov San André I. a II. je situovaný v oblasti Zamaguria, v obci Vyšné Ružbachy, neďaleko Kúpeľov Vyšné Ružbachy a lyžiarskeho strediska Skipark Vyšné Ružbachy. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov i firemné partie. 

Lokalita poskytuje mnoho možností ako zmysluplne využiť voľný čas. Okrem kúpeľných procedúr a lyžovačky v zime sa tu možno venovať turistike (v okolí je množstvo značených turistických chodníkov), kúpaniu v unikátnom prírodnom travertínovom kráteri a pre umeniachtivých návštevníkov je tu sochárske sympózium pod holým nebom.

Blízko je Chodník korunami stromov v Bachledke aj pôvabný Ľubovniansky hrad. Dunajec v Pieninách zas láka k splavovaniu na pltiach.

Ubytovanie

Penzión*** San André (I.)

Penzión San André (I.) je ideálny pre rodiny s deťmi. Má k dispozícii reštauráciu, bazén s vírivkami a protiprúdmi, saunu ( fínsku a infra ), multifunkčnú športovú halu (tenis, basketbal, volejbal, floorbal atď.), fitness, altánok s možnosťou opekania a grilovania, vonkajšie ihrisko a dva detské kútiky (veľký a pri reštaurácii).

 • 8x dvojposteľová izba
 • 1x jednoposteľová izba
 • Možnosť 13 prístelok
 • Kapacita spolu: 30 miest 

Dependance** San André (II.)

Dependance San André (II.) sa nachádza asi 5 minút od penziónu San André I., priamo na svahu Skiparku Vyšné Ružbachy. Je vhodný najmä pre milovníkov prírody a v zimnej sezóne pre lyžiarov. Hostia si môžu vychutnať pohľad na denné aj nočné zjazdovky Skiparku z pohodlia svojej izby.

Priamo v objekte sa nachádza bufet, ktorý je otvorený nielen cez deň, ale v zime aj počas večerného lyžovania.

Stravovanie

Stravovanie hostí je zabezpečené v penzióne*** San André (I.) v podobe polpenzie (raňajky a večere) vo forme bufetových stolov. Môžete si vybrať aj pobyt s All inclusive, kde máte okrem polpenzie aj denne neobmedzenú konzumáciu nápojov v Lobby bare v čase 12.00 -21.00 hod. z ponuky nápojového lístka pre túto službu.

Prečo sa sem oplatí prísť

Okrem kvalitného ubytovania poskytujú v San Adré aj tieto služby:

 • Reštaurácia s kaviarňou a kvalitnou kávou

 • Bazén vírivkami a protiprúdmi

 • Sauna (infra a fínska)

 • Detský kútik pri reštaurácii

 • Vonkajšie detské ihrisko (domček so šmýkačkou, pieskoviskom a hojdačkami)

 • Altánok s grilom a posedením

 • Vonkajšia terasa s posedením a výhľadom na svah

 • Multifunkčná športová hala s US povrchom (tenis, volejbal, basketbal, floorbal)

 • Fitness

 • Veľký detský kútik pri športovej hale

 • Kongresová miestnosť pre 50-70 osôb

 • Športovo-relaxačná časť haly (stolný futbal, stolný tenis, billiard)

Aktivity v okolí

Kúpele Vyšné Ružbachy (960 m)

Vyšné Ružbachy sú známe termálnymi prameňmi, ktoré majú liečebné využitie. V kúpeľoch sa dodnes využíva deväť minerálnych prameňov hydrouhličitanového a vápenatohorečnatého typu. 

Ružbašský kráter (850 m)

Kúpele sa preslávili aj svojím termálnym kúpaliskom či chráneným prírodným výtvorom – travertínovým jazierkom v tvare krátera (priemer 20 m, termálna voda s teplotou 23 °C). Nájdete tu nielen liečivú vodu a vynikajúce podmienky pre oddychové prechádzky, ale aj krásne sochy, ktoré obklopujú kúpeľný park. Prírodná galéria 104 sôch z travertínu pochádza od umelcov zo štrnástich krajín ako pozostatok medzinárodných sochárskych sympózií, ktoré sa tu konajú už od roku 1964.

Turistika a rekreácia

Oblasť Vyšných Ružbách ocenia hlavne milovníci turistiky a rekreácie v prírode. Spišská Magura a Pieninský národný park na to poskytujú ideálne podmienky.

Splav Dunajca

Najväčšou atrakciou pieninskej turistiky je plavba na typických goralských pltiach. Dunajec vyhĺbil v pohorí Pienin obrovskú úzku a kľukatú tiesňavu dlhú 9 km. Vydajte sa ho zdolať na pltiach a spoznajte kus krásnej prírody v Pieninskom Národnom Parku. Samotná plavba z Červeného Kláštora po ústie Lesnického potoka trvá asi 1 hod. a 45 minút. 

Ľubovniansky hrad (10 km)

Čiastočne zachovaný a zrekonštruovaný hrad na vápencovom kopci (548 m n. m.) nad ľavým brehom rieky Poprad, dominanta Ľubovnianskej kotliny. V zachovanej časti hradu sa nachádza múzeum, súčasťou ktorého sú: historická expozícia, expozícia dobového nábytku a chladných zbraní a expozícia zoznamujúca návštevníkov so životom a rodokmeňom posledných majiteľov hradu – rodu Zamoyských.

Na hrade je aj výstavná miestnosť, kde sú každoročne výstavy počas sezóny. v podzemí je zachovalá mučiareň. 

Chodník korunami stromov (19 km)

Iba 19 km od penziónov San André, v srdci Bachledovej doliny, nájdete nový unikátny Chodník korunami stromov. Len počas prvého víkendu po svojom septembrovom otvorení prilákala vyše 12-tisíc ľudí.

(ilustračné foto)

Na 600 metrov dlhej trase vo výšinách spoznáte prírodu z úplne iného uhla. Z 32-metrovej veže budete mať štíty Belianskych Tatier, Pieniny aj Zamagurie ako na dlani. Počas prechádzky sa taktiež niečo aj naučíte vďaka množstvu informačných tabúľ o miestnej faune a flóre. Vhodné pre všetky vekové skupiny.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Relax pre dvojice aj rodiny s deťmi
  Relax pre dvojice aj rodiny s deťmi
 • Pobyt v San André I. s polpenziou, v San Andre II. s plnou penziou
  Pobyt v San André I. s polpenziou, v San Andre II. s plnou penziou
 • Denne bazén, vírivky, sauny, fitness centrum
  Denne bazén, vírivky, sauny, fitness centrum
 • Klasická masáž a pleťová procedúra v cene
  Klasická masáž a pleťová procedúra v cene
 • Turistika a množstvo ďalších aktivít na výber
  Turistika a množstvo ďalších aktivít na výber

Ukončené
od 99,00 €

Bežná cena: 95 - 318,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

7,8

Veľmi dobré hodnotenie

76 hodnotení

28 zákazníkov odporúča

10

Pekné tiché prostredie cca 2km pešo od centra kúpeľov Vyšné Ružbachy Bývali sme v penzióne San André II s výhľadom na lyžiarsku zjazdovku a vlek čo je výhodou v zimnej sezóne pre tých čo lyžujú. Nevýhodou je že v Sán André Il sú len izby a všetky služby recepcia, reštaurácia, wellness a...

Adriana, 20. októbra 2019

Hodnotil ponuku JESEŇ: Pobyt pre 2 osoby na 2 noci v...


8,8

spokojnosť, oddýchli sme si

Gabriela, 11. októbra 2019

Hodnotil ponuku JESEŇ: Pobyt pre 2 osoby na 2 noci v...

Kontakt

Penzión San André*** (I.)

Penzión San André*** (I.)

Vyšné Ružbachy 334
06502 Vyšné Ružbachy

penzion.sanandre@gmail.com
http://www.sanandre.sk/

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Penzión San André*** (I.)

Depandance** San André (II.)

Vyšné Ružbachy 334
06502 Vyšné Ružbachy

penzion.sanandre@gmail.com
http://www.sanandre.sk/

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

500
m
Travertínový kráter

Travertínový kráter

Známu a navštevovanú turistickú atrakciu nájdete na okraji kúpeľného areálu vo Vyšných Ružbachoch. Priemer kráteru je 20 m a hlboký 3 m. Predstavuje tak najväčšie travertínové... Viac jazero na Slovensku, je totiž naplnený termálnou vodou s teplotou viac ako 20°C.

700
m
Kúpele Vyšné Ružbachy

Kúpele Vyšné Ružbachy

Kúpele sa preslávili najmä svojimi minerálnymi vodami. Ružbašské kúpele s obľubou navštevovala poľská a uhorská šľachta. V roku 1882 ich kúpil a zmodernizoval gróf Zamoys... Viacki. Najvýdatnejší je prameň Izabela, ktorý napĺňa letné kúpalisko. Uprostred bazéna je kruhový ostrov so zeleňou. Súčasťou kúpeľného areálu sú liečebné bazény s minerálnou vodou, vaňové kúpele, sauna, telocvičňa a masážne zariadenia.

900
m
Kúpalisko Vyšné Ružbachy

Kúpalisko Vyšné Ružbachy

Termálne kúpalisko Izabela vo Vyšných Ružbachoch pozostáva zo štyroch vonkajších bazénov. K dispozícii je aj vnútorný termálny bazén, ktorý je v prevádzke celý rok. V ponuke je aj... Viac balneo program, wellness program ako aj možnosti športového vyžitia.

5
km
Nestville Park

Nestville Park

V Starej Ľubovni sa nachádzal najstarší zachovaný liehovar na Slovensku, pôvodom z 18. storočia. Ohutnajte prvú slovenskú whisky a spoznajte historické liehovarnicke remeslá či... Viac sklady, kde whisky zreje. Uvidíte tu aj najväčší vyrezávaný drevený obraz v Európe.

8
km
Jarabinský prielom

Jarabinský prielom

Prielom patrí k turisticky najzaujímavejším miestam Ľubovnianskej vrchoviny. Nachádza sa pri obci Jarabina, vytvorila ho voda a miestami je široký len 3 metre. Vidieť tu môžete... Viac rôzne skalné útvary ale napríklad aj 20cm dlhý odtlačok rastliny priamo v skale. Prechádzka je vhodná aj pre rodiny s deťmi, tiesňava je dlhá približne jeden kilometer.

9
km
Skanzen Stará Ľubovňa

Skanzen Stará Ľubovňa

Skanzen predstavuje samostatnú muzeálnu expozíciu v podhradí Ľubovnianskeho hradu. Tvorí ho súbor ľudových stavieb, ktorý pripomína malebnú podhradskú osadu.

10
km
Hrad Stará Ľubovňa

Hrad Stará Ľubovňa

V minulosti sa hrad preslávil stretnutiami korunovaných hláv, ukrývaním poľských korunovačných klenotov a väznením Mórica Beňovského, šľachtica, cestovateľa a kráľa Madagaska... Viacru. Dnes hrad s krásnym výhľadom slúži najmä ako múzeum. Pre turistov sú pripravené pravidelné prehliadky so sprievodcom.

15
km
Červený kláštor

Červený kláštor

Svoje pomenovanie dostal podľa červenej farby striech kláštorných objektov. Jeho výstavba začala pravdepodobne po roku 1320. Kláštor v prvej polovici 15. storočia dobyli husitské... Viac vojská, ďalšie obliehanie začiatkom 16. storočia prinútilo mníchov kláśtor opustiť. Kláštor postupne upadal a dostal sa do rúk svetských majiteľov. Až začiatkom 18. storočia sa kláštor opäť dostal do cirkevných rúk. V súčasnosti v ňom nájdete múzeum, ktoré približuje históriu a kláštorný život rádov a vzácne umelecko-historické pamiatky.

15
km
Splav Dunajca

Splav Dunajca

Najväčšou atrakciou pieninskej turistiky je plavba na typických goralských pltiach. Dunajec vyhĺbil v pohorí Pienin obrovskú úzku a kľukatú tiesňavu dlhú 9 km. Vydajte sa ho... Viac zdolať na plntiach a spoznajte kus krásnej prírody v Pieninskom Národnom Parku. Samotná plavba z Červeného Kláštora po ústie Lesnického potoka trvá asi 1 hod. a 45 minút.

17
km
Kaštieľ Strážky

Kaštieľ Strážky

Kaštieľ je skvostom renesančnej architektúry na Slovensku. Postavený bol na základoch gotického hradu, ktorý údajne vznikol na rozvalinách kláštora templárov. V priestoroch... Viac kaštieľa sú stále expozície, konajú sa tu hudobno-dramatické a vzdelávacie programy.

20
km
Belianska jaskyňa

Belianska jaskyňa

Najväčšia a jediná sprístupnená vysokohorská kvapľová jaskyňa v Tatranskom národnom parku.

21
km
Kežmarský Hrad

Kežmarský Hrad

Do dejín sa tento hrad okrem iného zapísal aj ako východisko pre prvý oficiálny turistický výlet do Vysokých Tatier. hradný komplex mestského typu vznikol za účelom obrany mesta v... Viac roku 1463 na rozvalinách stredovekej osady Svätá Alžbeta. V roku 1931 v časti hradného komplexu otvorili prvé expozície regionálneho múzea. Po generálnej oprave hradu v rokoch 1962 až 1985 sa muzeálne zbierky rozšírili a v súčasnosti si návštevníci môžu prehliadnuť viaceré expozície a v letnej sezóne aj divadelné predstavenia počas nočných prehliadok hradu.

Mohlo by sa vám páčiť