Intenzívny kurz nemčiny v Hainburgu

Verein Integration und SprachINSTITUT HAINBURG, Hainburg

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,7

Vynikajúce hodnotenie
(5 hodnotení)

Intenzívny kurz nemčiny v Hainburgu

LokalitaVerein Integration und SprachINSTITUT HAINBURG, Hainburg (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 24.4.2019 do 30.8.2019 podľa dostupnosti.

Jazyk sa učí najlepšie v jeho prirodzenom prostredí. A ešte lepšie vtedy, keď s ním prichádzate do kontaktu v konkrétnych praktických situáciách – na úrade, v obchode, v práci či škole. Vďaka intenzívnemu kurzu nemčiny priamo v Hainburgu počas 2 či 4 týždňov zvládnete všetky podstatné témy, s ktorými sa určite stretnete v bežnom živote.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Malé skupiny študentov a domáci lektori
  Malé skupiny študentov a domáci lektori
 • Hainburg je len 15 minút od Bratislavy
  Hainburg je len 15 minút od Bratislavy
 • Učenie priamo v teréne podľa témy (obchod, úrad, škola)
  Učenie priamo v teréne podľa témy (obchod, úrad, škola)
 • Zamerané na konverzácie a gramatiku
  Zamerané na konverzácie a gramatiku
 • Úroveň kurzu nemčiny je A1
  Úroveň kurzu nemčiny je A1

Ukončené
od 72,00 €

Bežná cena: 95 - 190,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,7

Vynikajúce hodnotenie

5 hodnotení

2 zákazníkov odporúča

9,7

Intenzívny kurz nemčiny pre začiatočníkov sa mi páčil. Mali sme výbornú lektorku, čo je asi najdôležitejšie. Tempo bolo dosť rýchle, keďže išlo o intenzívny, len dvojtýždňový kurz. Bolo potrebné mať už nejaké základy nemčiny.

Jana, 13. júla 2019

Hodnotil ponuku Letný dvojtýždňový intenzívny kurz nemčiny


8,7

Kurz by mal začať písomným a ústnym otestovaním účastníkov a rozdelenie do adekvátnych skupín, čo sa neudialo. Skupina hovoriacich po nemecky bola spolu bez ohľadu na úroveň. Požiadavka na úroveň B.2 nebola naplnená. Treba vytvoriť viac skupín, nielen dve - úplný začiatočníci, ktorý vôbec nehovoria...

Eva, 15. júla 2019

Hodnotil ponuku Letný dvojtýždňový intenzívny kurz nemčiny

Kontakt

Verein Integration und SprachINSTITUT HAINBURG

Landstraße 1
2410 Hainburg an der Donau

office@hainburgin.at
https://www.hainburgin.at/sk/k...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

4
km
Hrad Devín

Hrad Devín

Hrad stojí na mohutnom skalnom brale pri sútoku Moravy a Dunaja. Niektoré klenbové priestory tohto paláca sa dnes využívajú ako muzeálne expozície Múzea mesta Bratislavy. Počas... Viac sezóny sa na hrade viackrát konajú vystúpenia historických šermiarov. Návštevníci si tiež môžu vyskúšať hod oštepom, sekerou alebo streľbu z luku. Z prístavu pod hradom odchádzajú lode do Bratislavy a Hainburgu alebo na krátku plavbu po rieke Morave.

7
km
Sandberg

Sandberg

Významná paleontologická lokalita, ktorú nájdete v bratislavskej časti Devínska Nová Ves. Našlo sa tu okolo 300 druhov skamenelín ulitníkov, lastúrnikov, ježoviek, hubiek a... Viac rôznych morských a suchozemských živočíchov. Aj dnes tu ešte stále žije niekoľko chránených druhov.

10
km
Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

10
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

10
km
Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

11
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

12
km
Železná studnička

Železná studnička

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

12
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

12
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

12
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

12
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

12
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Mohlo by sa vám páčiť