144,00 €

Bežná cena
190,00 €
Ušetríte
46,00 €

Intenzívny kurz nemčiny v Hainburgu

  Verein Integration und SprachINSTITUT HAINBURG, Hainburg (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.8.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 144 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

18 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Jazyk sa učí najlepšie v jeho prirodzenom prostredí. A ešte lepšie vtedy, keď s ním prichádzate do kontaktu v konkrétnych praktických situáciách – na úrade, v obchode, v práci či škole. Vďaka intenzívnemu kurzu nemčiny priamo v Hainburgu počas 2 či 4 týždňov zvládnete všetky podstatné témy, s ktorými sa určite stretnete v bežnom živote.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Malé skupiny študentov a domáci lektori
 • Hainburg je len 15 minút od Bratislavy
 • Učenie priamo v teréne podľa témy (obchod, úrad, škola)
 • Zamerané na konverzácie a gramatiku
 • Úroveň kurzu nemčiny je A1

V cene je zahrnuté

 • Intenzívny kurz nemčiny pre dospelých a mládež od 15 rokov
 • Učebné materiály v cene
 • Zľava min. 5 % na nasledujúci kurz nemčiny

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.8.2019.

Vyberte si z nasledujúcich možností

Letný dvojtýždňový intenzívny kurz nemčiny

 • rozsah: 30 vyučovacích hodín (3x 45 min./denne)
 • termín: výučba prebieha denne (pondelok až piatok) od 8.30 do 11.30 hod.
 • trvanie: 10 dní v priebehu 2 týždňov
 • bonus: v priebehu kurzu jedna exkurzia v nemčine (napr. návšteva Viedenskej brány, prehiadka Hainburgu, exkurzia do Europlasmy, Coca-Coly a pod.)

144,00 €
- 24 % / 190 € 46 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1.  Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť objednávku na stránke poskytovateľa
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu v časti "Poznámka pre nás"
 3. Po úspešnej rezervácii vám príde potvrdzujúci e-mail z adresy @hainburin.at
 4. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití
   

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 561 743 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Hrad Devín

Hrad Devín (4 km)

Hrad stojí na mohutnom skalnom brale pri sútoku Moravy a Dunaja. Niektoré klenbové priestory tohto paláca sa dnes využívajú ako muzeálne expozície Múzea mesta Bratislavy. Počas... Viac sezóny sa na hrade viackrát konajú vystúpenia historických šermiarov. Návštevníci si tiež môžu vyskúšať hod oštepom, sekerou alebo streľbu z luku. Z prístavu pod hradom odchádzajú lode do Bratislavy a Hainburgu alebo na krátku plavbu po rieke Morave.

Sandberg

Sandberg (7 km)

Významná paleontologická lokalita, ktorú nájdete v bratislavskej časti Devínska Nová Ves. Našlo sa tu okolo 300 druhov skamenelín ulitníkov, lastúrnikov, ježoviek, hubiek a... Viac rôznych morských a suchozemských živočíchov. Aj dnes tu ešte stále žije niekoľko chránených druhov.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (10 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány (10 km)

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (10 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Horský park

Horský park (11 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Železná studnička

Železná studnička (12 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (12 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Slavín

Slavín (12 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (12 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (12 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (12 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.