Dovolenka v hoteli Pod Wulkanem s polpenziou, SPA a množstvom bonusov

HOTEL POD WULKANEM, Poľsko - Kluszkowce

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Online rezervácia

Rodinný wellness pobyt pre 2-4 osoby v hoteli Pod Wulkanem len 15 min. od hraníc/Poľsko - Kluszkowce

Wellness pobyt v hoteli Pod Wulkanem pre 2-4 osoby

Poľsko - Kluszkowce, HOTEL POD WULKANEM

od 129,00 €

Zobraziť viac

od 239,00 €

Dovolenka v hoteli Pod Wulkanem s polpenziou, SPA a množstvom bonusov

  HOTEL POD WULKANEM, Poľsko - Kluszkowce (mapa)
  Platnosť kupónu je od 19.4.2019 do 5.5.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Čo tak spraviť si ešte začiatkom mája dovolenku za blízkymi hranicami? V hoteli Pod Wulkanem vás privítajú kávou či čajom a poľskú pohostinnosť si vychutnáte aj v podobe výbornej polpenzie. K pobytom dostanete ako bonus jazdu lanovkou i na bobovej dráhe. Nebude chýbať ani vstup do SPA, kde môžete príjemne zrelaxovať. A pekné počasie využite na rodinný piknik, ktorý máte v cene.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Veľmi blízko slovenských hraníc
 • Ideálne miesto pre rodiny s deťmi
 • Hneď pri svahu s bobovou dráhou
 • Vstup do krásneho hotelového SPA
 • Rodinný piknik v cene

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 2 osoby v komfortnej izbe Štandard
 • Deti do 2,99 rokov bez nároku na lôžko zdarma
 • Polpenzia: raňajky (8.00 - 11.00 hod.), polievka pre deti do 9 rokov v reštaurácii Lubań (13.00 - 14.00 hod.), obedo-večera á la card v reštaurácii Lubań (17.00 - 19.00 hod.). 
 • Vstup do hotelového SPA (otvorené medzi 16.00 - 21.00 hod.)
 • Sladké prekvapenie na privítanie. Voucher na kávu/čaj v reštaurácii Lubań
 • Rodinný piknik (vy sa rozhodnete kde, hotel sa postará o potraviny v košíku)
 • Obojsmerná jazda lanovkou a zjazd na bobovej dráhe
 • Mini gym
 • Wi-Fi a parkovanie pri hoteli

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 19.4.2019 do 5.5.2019.
 • Zľavy: 20 % na bicykle (dočasné) Czorsztyn-ski, 20 % Alpin Coaster  (500 m od hotela)
 • Atrakcie: turistické trasy, sedačková lanovka s panoramatickým výhľadom na jazero Czorstyn, Oravu a slovenské Tatry, sánkarská dráha, bike park, pláž pri jazere Czorstyn s požičovňou vodných bicyklov, kúpele Szczawnica...
 • Viac o bobovej dráhe TU
 • Pozrite si aj ďalšie akciové pobyty v tomto hoteli TU a TU

Ako využiť ponuku

 1. Pobyt si môžete stále rezervovať bez online rezervácie e-mailom na hotel@czorsztynski.com alebo na tel. +48 18 26 50 222
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu, heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení

Voliteľné príplatky

 • Deti do 2,99 rokov bez nároku na lôžko zdarma
 • Dieťa od 3 do 8,99 rokov: 68 €/3 noci, 86 €/4 noci, 99 €/5 nocí
 • Dieťa od 9 rokov: 119 €/3 noci, 154 €/4 noci, 189 €/5 nocí
 • Štvorlôžková izba: 50 €/pobyt na 3 noci/izba, 66 €/pobyt na 4 noci/izba, 83 €/pobyt na 5 nocí/izba
 • Pes do 15 kg: 20 PLN/noc (so zdravotnou knižkou, bez stravy)
 • Možnosť objednania masáže za príplatok (t. č.: 788-297-139)
 • Možnosť splavu Dunajca (info na recepcii)

Doplňujúce informácie

 • Požičanie kartových hier, turistickej literatúry, skrinky na športové vybavenie
 • Hotel si vyhradzuje právo na zmenu programu 

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 551 027 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  HOTEL POD WULKANEM

ul. Kamieniarska 30
34-440 Kluszkowce
+48 18 26 50 222

hotel@czorsztynski.com
https://www.podwulkanem.pl

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Pomnik Organy Władysława Hasiora

Pomnik Organy Władysława Hasiora (900 m)

Pamätník obetí bojov po druhej svetovej vojne. Navrhol ho Władysław Hasior a postavený bol v roku 1966. Pomínk sa týči do výšky 13 metrov.

Hrad Czorsztyn

Hrad Czorsztyn (3 km)

Kráľovksý hrad z prelomu 13. a 14. storočia leží na brehu Čorstínskej vodnej nádrže (Czorsztyńszkie Jezioro). Spočiatku hradisko slúžilo na ochranu obchodnej cesty z Uhorska do... Viac Krakova, neskôr sa jednalo už o kráľovský hrad. Bol niekoľkokrát dobitý, vyplienený a keď ho v roku 1790 zasiahol blesk, stala sa z neho ruina.

Hrad Niedzica

Hrad Niedzica (4 km)

Pôvodne uhorský hrad Dunajec pri poľských hraniciach vznikol v 14. storočí na mieste hradiska. Dnes nesie názov Zamek Niedzica. Práve tu podľa legendy väznili a súdili zbojíka... Viac Juraja Jánošíka. Leží na západnom brehu Čorstínskej vodnej nádrže (Czorsztyńszkie Jezioro). Mimochodom, obec Niedzica (Nedeca) je rodiskom legendárneho Miška Dočolomanského. Hrad bol počas celej svojej histórie obývaný, práve preto zostal tak zachovalý. V roku 1997 na rieke Dunajec postavili 56-metrovú priehradu, a tak sa z orlieho hniezda stal vodný hrad.

Splav Dunajca

Splav Dunajca (10 km)

Najväčšou atrakciou pieninskej turistiky je plavba na typických goralských pltiach. Dunajec vyhĺbil v pohorí Pienin obrovskú úzku a kľukatú tiesňavu dlhú 9 km. Vydajte sa ho... Viac zdolať na plntiach a spoznajte kus krásnej prírody v Pieninskom Národnom Parku. Samotná plavba z Červeného Kláštora po ústie Lesnického potoka trvá asi 1 hod. a 45 minút.

Červený kláštor

Červený kláštor (10 km)

Svoje pomenovanie dostal podľa červenej farby striech kláštorných objektov. Jeho výstavba začala pravdepodobne po roku 1320. Kláštor v prvej polovici 15. storočia dobyli husitské... Viac vojská, ďalšie obliehanie začiatkom 16. storočia prinútilo mníchov kláśtor opustiť. Kláštor postupne upadal a dostal sa do rúk svetských majiteľov. Až začiatkom 18. storočia sa kláštor opäť dostal do cirkevných rúk. V súčasnosti v ňom nájdete múzeum, ktoré približuje históriu a kláštorný život rádov a vzácne umelecko-historické pamiatky.

Osturňa

Osturňa (15 km)

Rázovitá zamagurská obec na severe Slovenska. Leží na hranici s Poľskom. Domy sú tu zväčša zrubové, trojpriestorové so štvorcovou uzavretou zástavbou dvora. Ešte stále sa tu nosí... Viac goralský odev. V niektorých dreveniciach a domčekoch je možné prespať.

Kaplnka Bulandy

Kaplnka Bulandy (15 km)

Kaplnku Bulandy založil v roku 1904 najslávnejší gorčický pastier Tomasz Chlipała, nazývaný Bulanda, ktorý na tejto lúke pracoval viac ako 50 rokov. Okrem toho bol známym... Viac liečiteľom, uzdravoval ľudí a zvieratá, bol tiež považovaný za čarodejníka.

Národný park Gorce

Národný park Gorce (17 km)

Gorczański Park Narodowy je jedným z 23 národných parkov v Poľsku, založený v roku 1981. Leží severne od mesta Novy Targ. Rozprestiera sa na ploche 70,3 km².

Trhy v Nowom Targu

Trhy v Nowom Targu (20 km)

Prvá písomná zmienka pochadza z roku 1326 a mestské práva získal Nowy Targ v roku 1346, čo malo za následok jeho rýchly rozvoj. Nowy Targ je však známy predovšetkým svojimi... Viac legendárnymi trhmi. Nájdete tu množstvo produktov ako oblečenie, kožuchy, potraviny, ale aj rôzny tovar, ktorý sa u nás bežne nevyskytuje. Neviete po poľsky? Nevadí, na trhoch sa bez problémov dohovoríte po slovensky a navyše tu nie je problém platiť eurami.

Múzeum Ždiarsky dom

Múzeum Ždiarsky dom (21 km)

Zoznámiť sa v ňom môžete so spôsobom života Goralov žijúcich pod úpätím Belianskych Tatier. Predstavuje pôvodnú architektúru, interiér, kroje. To všetko je doplnené bohatým... Viac slovným výkladom.

Rozhľadňa Mogielica

Rozhľadňa Mogielica (22 km)

Turistická vyhliadková veža sa otvorila v roku 2008 na vrchole najvyššieho vrcholu Beskyd. Celková výška veže je 22 m a má 4 poschodia. Rozhľadňa ponúka široký výhľad na Beskid... Viac Wyspowy, Beskid Sądecki, Gorce a Tatry. Môžete tiež vidieť vzdialenejšie pohoria, ako napríklad Beskid Żywiecki, Beskid Śląski, Malú Fatru alebo Choczańskie hory.

Lovecký zámoček Hohenlohe

Lovecký zámoček Hohenlohe (24 km)

Tento zámoček je jednou z najkrajších historických stavieb na území TANAP-u. Je dokonca vyhlásaný za národnú kultúrnu pamiatku. V minulosti bol dejiskom niekoľkých poľovníckych... Viac udalostí, na ktorých sa zúčastňovala šľachta z celej Európy. Dnes slúži štátu na reprezentačné účely a niekedy je prístupný aj verejnosti.