Chorvátsko autobusom pre 2 - 6 osôb v malebnom letovisko Srima s ubytovaním v apartmánoch alebo štúdiách len 20 - 250 m od pláže

MojaDovolenka.eu, Chorvátsko - letovisko Srima

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 365,00 €

Bežná cena
390 - 1 040,00 €
Ušetríte
až 65,00 €

Chorvátsko autobusom pre 2 - 6 osôb v malebnom letovisko Srima s ubytovaním v apartmánoch alebo štúdiách len 20 - 250 m od pláže

  MojaDovolenka.eu, Chorvátsko - letovisko Srima (mapa)
  Platnosť kupónu je od 11.3.2019 do 21.6.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ak hľadáte pokojnú dovolenku, ďaleko od hlučného letoviska, v typickom dalmatínskom prostredí, odporúčame ubytovanie v Srime. Je len 3 km vzdialená od známej turistickej destinácie Vodice. V cene pobytu máme obojstrannú autobusovú dopravu, ubytovanie v apartmánoch alebo štúdiách a poistenie CK. Navyše o vaše pohodlie sa počas pobytu postará aj delegát.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Hlavná pláž je ocenená modrou vlajkou za čistotu a kvalitu
 • Len 700 km od slovenských hraníc
 • Každé ubytovacie zariadenie má vlastnú kuchynku
 • Popri pláži nájdete kaviarne, obchody, reštaurácie a bufety
 • Centrum mesta Vodice je vzdialené len 20 minút pešo

V cene je zahrnuté

 • Zájazd v termíne 21.6. - 30.6.2019
 • 7x ubytovanie v apartmánoch alebo štúdiách len 20-250 m od pláže v letovisku Srima
 • Obojsmerná autobusová doprava (Nástupné miesta: Nitra - Trnava - Bratislava)
 • Miestenka v autobuse - priraďuje sa pri prihlásení na pobyt
 • Poistenie Insolventnosti CK, DPH
 • Delegát počas pobytu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 11.3.2019 do 21.6.2019.
 • V cene kupónu nie je zahrnutá pobytová taxa 1,4 €/osoba nad 18 rokov/deň, 0,70 €/osoba 12-18 rokov/deň, deti do 12 rokov taxu neplatia
 • Nástupné miesta: Nitra - Trnava - Bratislava
 • Minimálny počet osôb na jedno ubytovanie sú dve osoby

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutnosť rezervácie na tel: +421 948 958 555 alebo emailom na info@mojadovolenka.eu
 2. Pri rezervácii nahláste číslo vášho kupónu
 3. Pri uzatvorení Zmluvy o zájazde s cestovnou kanceláriou nahlásite heslo kupónu

Voliteľné príplatky

 • Polpenzia 12 €/osoba/deň
 • Plná penzia 19 €/osoba/deň
 • Výlety podľa aktuálnej ponuky delegáta

Doplňujúce informácie

 • Centrum mesta Vodice je vzdialené len 20 minút peši od apartmánov, pekáreň, obchody a reštaurácie len 150 m od každého domu.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 560 337 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  MojaDovolenka.eu

M.A.Beňovského 353/19
922 03 Vrbové
+421 948 948 555

info@mojadovolenka.eu
https://www.mojadovolenka.eu

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Šikmá veža vo Vrbovom

Šikmá veža vo Vrbovom (300 m)

Že šikmú vežu majú len v Pise? Omyl, priatelia. Kostolná veža vo Vrbovom je naklonená o celý jeden meter a vďaka tomu sa nazýva „slovenskou Pisou.“

Park miniatúr Podolie

Park miniatúr Podolie (7 km)

Pozrite si prehliadku hradov, zámkov, kostolíkov a ďalších historických objektov, ktoré sa nachádzajú na Slovensku - všetky na jednom mieste pekne pokope. V súčasnosti park... Viac obsahuje viac ako 50 modelov.

Vojenské historické múzeum - Piešťany

Vojenské historické múzeum - Piešťany (8 km)

Nachádza sa tu dobová výzbroj, výstroj čs. armády, ďalej ľahká obrnená technika a ťažká pásová technika používaná v období rokov 1945 – 1992.

Monza Indoor Kart

Monza Indoor Kart (8 km)

Monza Indoor Kart ponúkajú zábavu na motokárach v krytej hale. K dispozícii sú aj detské motokáry, takže na svoje si tu prídu okrem dospelých aj deti.

Sĺňava

Sĺňava (10 km)

Sĺňava je najznámejšia rekreačne využívaná vodná nádrž v okolí Piešťan. Za svoj názov vďačí vysokému počtu slnečných dní v roku. Pri vodnej ploche sa nachádzajú dva kempingy –... Viac Camping Pullmann a Camping Lodenica, niekoľko penziónov a hotelov, požičovne športových potrieb a celý rad doplnkových služieb.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (12 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.

Zoofarma Nový Zéland

Zoofarma Nový Zéland (14 km)

15-hektárový areál je viac ako iba obyčajná zoologická záhrada. Nájdete tu hospodárske zvieratá chované na Novom Zélande, klokany, bizóna, lamu, ťavu,... Môžete si ich pohladiť,... Viac odfotiť sa s nimi či pomôcť s kŕmením. Časť areálu je venovaná filmovej adaptácií fantasy ságy Pán Prsteňov, ktorá bola natáčaná práve na Novom Zélande.

Mohyla M.R.Štefánika

Mohyla M.R.Štefánika (14 km)

Mohyla stojí na vrchu Bradlo, nad obcou Brezová pod Bradlom. Slúži ako miesto posledného odpočinku slovenského generála Milana Rastislava Štefánika a v súčasnosti je cieľom... Viac mnohých celonárodných stretnutí.

Hrad Dobrá Voda

Hrad Dobrá Voda (15 km)

Nachádza sa nad peknou dedinkou Dobrá Voda v Malých Karpatoch. Postavili ho ako obrannú pevnosť pravdepodobne v 13. storočí. Od 18. storočia však postupne chátra. Dnes je... Viac obľúbeným cieľom turistov, dostanete sa sem po modrej alebo červenej značke.

Čertova pec

Čertova pec (15 km)

Malá krasová jaskyňa leží v pohorí Považský Inovec. Našli sa v nej najstaršie známky jaskynného osídlenia na Slovensku. Je verejnosti voľne prístupná. Je 27 m dlhá, priemerne 6 m... Viac široká a jej maximálna výška je 4,6 m. Dá sa sem dostať po vyznačenom chodníku od rovnomenného motorestu pri horskom prechode Havran, cesta trvá asi 3 minútky.

Katarínka

Katarínka (16 km)

Katarínka je zrúcanina kostola a kláštora uprostred lesov Malých Karpát, ktorý bol založený v roku 1618. Vedie sem niekoľko nenáročných turistických trás, napríklad z Dobrej Vody... Viac alebo z obce Naháč. Každoročne v lete ju obnovujú dobrovoľníci z radov mladých ľudí.

Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte

Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte (18 km)

Marhát je vrch v pohorí Považský Inovec. Najľahšie sa k nemu dostane z obce Nitrianska Blatnica po zelenej a žltej značke. Na vrchu je drevená rozhľadňa, z ktorej je výborný... Viac výhľad na široké okolie.