Biftek divokého Tatára v reštaurácii Monarchia

Reštaurácia Monarchia, Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

6,90 €

Bežná cena
14,90 €
Ušetríte
8,00 €

Biftek divokého Tatára v reštaurácii Monarchia

  Reštaurácia Monarchia, Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely (mapa)
  Platnosť kupónu je od 29.11.2018 do 31.5.2019 podľa dostupnosti.

9,2

Vynikajúce hodnotenie
(21 hodnotení)

Spríjemnite si deň chutným tatárskym biftekom v reštaurácii, kde hlavný šéfkuchár Jaro Bučko je zároveň aj majiteľom. Skúsenosti naberal v zahraničí a varil aj s Jamie Olivierom, takže o kvalitu sa báť naozaj nemusíte. Tu, doma, sa špecializuje prevažne na slovenskú kuchyňu a podľa hodnotení zákazníkov mu to aj ide.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Varia len z čerstvých surovín, žiadne polotovary
 • Všetky jedlá s výborným hodnotením
 • Pre jedného naozaj veľká porcia
 • Odporúča aj známy gurmán Justin Topoľský
 • Zzaparkujete

V cene je zahrnuté

 • 250 g vymiešaný tatársky biftek
 • 10 ks hrianok
 • Cesnak, cibuľka, chilli
   

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 29.11.2018 do 31.5.2019.

Ako využiť ponuku

 1. Kupón je možné využiť v pondelok až sobotu od 14.00 do 22.00 hod. (v prípade záujmu je možné otvoriť reštauráciu aj v nedeľu pre minimálne 15 osôb)
 2. Nutná rezervácia vopred na tel. č. 0903 567 669
 3. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu, heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,2

Vynikajúce hodnotenie

21 hodnotení

14 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)15x
Veľmi dobré (7-8)4x
Dobré (5-6)2x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,4
Kvalita jedla9,5
Priestory prevádzky8,6
Kvalita nápojov9,2
Okolie prevádzky8,9
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,3

Zákazníkom sa najviac páčilo

Kvalita jedla:

Dostatočné veľká porcia

Spokojnosť s personálom:

Upravenosť personálu

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Pre rodinu s dieťaťom

10

Vynikajúce hodnotenie

Stefan, 25. mája 2019

Hodnotenie ponuky:
Hovädzí tatarák (250 g) s hriankami (10 ks)...

Perfektný personál. Mal som objednaný tatársky biftek 3x. Nakoľko bolo konečne pekné počasie, tak sme šli s rodinou na záhradu a ja som si pre bifteky "odskočil". Bifteky už boli pripravené, ja som si iba počkal na hrianky (aby boli čerstvé). Čakanie mi spríjemnilo jedno výborné presíčko so...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Jozef, 21. mája 2019

Hodnotenie ponuky:
Hovädzí tatarák (250 g) s hriankami (10 ks)...

Top, proste top.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Reštaurácia Monarchia

Pribišova 47
841 05 Bratislava - Karlova Ves
0903 567 669

Pondelok - Sobota : od 10:00 do 22:00
Nedeľa : Zatvorené


https://www.facebook.com/resta...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (2 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (2 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Horský park

Horský park (3 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány (4 km)

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

Slavín

Slavín (4 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (4 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (4 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (4 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (4 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Michalská brána

Michalská brána (4 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (5 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (5 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.