Horúca čokoláda značky Lyra v kaviarni Biely kocúr

Kaviareň Biely kocúr, Bratislava - Dúbravka

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 1,99 €

Bežná cena
2,50 - 5,50 €
Ušetríte
až 0,61 €

Horúca čokoláda značky Lyra v kaviarni Biely kocúr

  Kaviareň Biely kocúr, Bratislava - Dúbravka (mapa)
  Platnosť kupónu je od 15.11.2018 do 15.2.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Keď vás prepadne chuť na horúcu čokoládu, nemusíte hneď utekať do centra, stačí zájsť do Bieleho kocúra. To je prosím pekne, zašitá sídlisková kaviareň, ktorú sa určite oplatí nájsť. Útulné miesto s nádychom rodinnej atmosféry, kde si pokecáte s kamoškou, prečítate knihu či časopis alebo len tak si pokecáte s čašníčkou a budete sa cítiť ako doma.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

  • Lebo dobrá kaviareň nie je len v centre:)
  • Zaujimavé kultúrno-spoločenské sprievodné akcie
  • Chutné koláčiky (aj bezlepkové) a mňamózna káva
  • Domáci miláčikovia sú tu vítaní
  • Náájdete ich na sídlisku, na Žatevnej 10 v Dúbravke

V cene je zahrnuté

  • Horúca čokoláda podľa výberu

Neprehliadnite

  • Platnosť kupónu je od 15.11.2018 do 15.2.2019.

Ako využiť kupón

  1. Rezervácia nie je vopred potrebná
  2. Stačí sa preukázať platným kupónom v mobilnom telefóne, online alebo vo vytlačenej forme

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 544 518 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Kaviareň Biely kocúr

Žatevná 10
841 01 Bratislava - Dúbravka
+421 948 416 812

Pondelok Zatvorené
Utorok 8:30–11:30 14:00–20:00
Streda 8:30–11:30 14:00–20:00
Štvrtok 8:30–11:30 14:00–20:00
Piatok 8:30–11:30 14:00–20:00
Sobota 14:00–20:00
Nedeľa 14:00–20:00

bekafesro@gmail.com
www.facebook.com/KaviarenBiely...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Železná studnička

Železná studnička (4 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Hrad Devín

Hrad Devín (4 km)

Hrad stojí na mohutnom skalnom brale pri sútoku Moravy a Dunaja. Niektoré klenbové priestory tohto paláca sa dnes využívajú ako muzeálne expozície Múzea mesta Bratislavy. Počas... Viac sezóny sa na hrade viackrát konajú vystúpenia historických šermiarov. Návštevníci si tiež môžu vyskúšať hod oštepom, sekerou alebo streľbu z luku. Z prístavu pod hradom odchádzajú lode do Bratislavy a Hainburgu alebo na krátku plavbu po rieke Morave.

Sandberg

Sandberg (4 km)

Významná paleontologická lokalita, ktorú nájdete v bratislavskej časti Devínska Nová Ves. Našlo sa tu okolo 300 druhov skamenelín ulitníkov, lastúrnikov, ježoviek, hubiek a... Viac rôznych morských a suchozemských živočíchov. Aj dnes tu ešte stále žije niekoľko chránených druhov.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (5 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (5 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Lanoland

Lanoland (5 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (5 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (6 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Horský park

Horský park (6 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Slavín

Slavín (7 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (7 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (7 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.