od 133 €

Bežná cena
173,61 - 261,57 €
Ušetríte
až 61,57 €

Pobyt plný kúpania v čarovnom Kinga Hoteli Wellness**** pri jazere Czorsztyn s dvoma hradmi

  Kinga Hotel wellness, Czorsztyn - Poľsko (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 23.12.2018 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 266 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

9 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Videli ste už Pieniny aj z poľskej strany? Môžete ich objavovať z pohodlia Kinga Hotela Wellness****, len pár kilometrov od našich hraníc. Leží pri nádhernom jazere Czorsztyn, nad ktorým sa týčia dva historické hrady. Preskúmajte ich tajomné zákutia a preneste sa do rozprávky. Po dni plnom aktivít sa už len ponoríte do vírivky a vychutnáte si neobmedzené kúpanie v štýle Orientu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 4* hotel blízko krásneho jazera Czorsztyn
 • Voľný vstup do bazéna, vírivky a soľnej zóny
 • Polpenzia v cene
 • 2 historické hrady v okolí
 • 17 km od Terma Bania a Chodníka korunami stromov

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie v izbe Štandard pre 2 osoby
 • Raňajky formou bufetu
 • Večere formou bufetu alebo menu
 • Neobmedzený vstup do krytého bazéna, soľnej zóny a vírivky
 • Wi-Fi
 • Parkovisko

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 23.12.2018.
 • Kupón je možné využiť v dňoch nedeľa - štvrtok
 • Povinná miestna daň: 2 PLN/os/noc, cca 0,45 €/os/noc

Online rezervácia

Vyberte si z voľných termínov pri nákupe alebo kedykoľvek po kúpe kupónu.

Kalendár bol aktualizovaný dňa 17.11. o 17:55

  voľné        obsadené

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 2 noci
 • 2 osoby
 • polpenzia

133,00 €
173,61 € 40,61 €

0,00 €

 • 3 noci
 • 2 osoby
 • polpenzia

200,00 €
261,57 € 61,57 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Rezervujte si termín vášho pobytu priamo cez ZľavaDňa - počas nákupu alebo kedykoľvek po nákupe.
 2. Pobyt si môžete stále rezervovať bez online rezervácie na na  recepcja@kingahotel.com (anglicky, poľsky) alebo telefonicky na + 48 512 206 988 alebo + 48 18 265 0435
 3. Pri rezervácií je potrebné nahlásiť číslo kupónu, heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení
 4. Rezerváciu odporúčame riešiť v dostatočnom časovom predstihu

Voliteľné príplatky

 • Dieťa do 3 rokov (vrátane) na lôžku s rodičmi s polpenziou zdarma
 • Dieťa od 4 do 11,99 rokov na prístelke s polpenziou: 99 PLN/noc (cca 23 €/noc)
 • Dieťa od 12 rokov: 129 PLN/noc (cca 30 €/noc)
 • Pobyt s domácim miláčikom: 50 PLN/noc (cca 11,50 €/noc)
 • V izbe je možná max. 1 prístelka
 • Príplatky sa hradia priamo v hoteli

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 497 368 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Kinga Hotel wellness

ul. Zamkowa 6
34-436 Czorsztyn
+48 512 206 988

recepcja@kingahotel.com
https://kingahotel.com

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Hrad Czorsztyn

Hrad Czorsztyn (1 km)

Kráľovksý hrad z prelomu 13. a 14. storočia leží na brehu Čorstínskej vodnej nádrže (Czorsztyńszkie Jezioro). Spočiatku hradisko slúžilo na ochranu obchodnej cesty z Uhorska do... Viac Krakova, neskôr sa jednalo už o kráľovský hrad. Bol niekoľkokrát dobitý, vyplienený a keď ho v roku 1790 zasiahol blesk, stala sa z neho ruina.

Pomnik Organy Władysława Hasiora

Pomnik Organy Władysława Hasiora (2 km)

Pamätník obetí bojov po druhej svetovej vojne. Navrhol ho Władysław Hasior a postavený bol v roku 1966. Pomínk sa týči do výšky 13 metrov.

Hrad Niedzica

Hrad Niedzica (2 km)

Pôvodne uhorský hrad Dunajec pri poľských hraniciach vznikol v 14. storočí na mieste hradiska. Dnes nesie názov Zamek Niedzica. Práve tu podľa legendy väznili a súdili zbojíka... Viac Juraja Jánošíka. Leží na západnom brehu Čorstínskej vodnej nádrže (Czorsztyńszkie Jezioro). Mimochodom, obec Niedzica (Nedeca) je rodiskom legendárneho Miška Dočolomanského. Hrad bol počas celej svojej histórie obývaný, práve preto zostal tak zachovalý. V roku 1997 na rieke Dunajec postavili 56-metrovú priehradu, a tak sa z orlieho hniezda stal vodný hrad.

Splav Dunajca

Splav Dunajca (8 km)

Najväčšou atrakciou pieninskej turistiky je plavba na typických goralských pltiach. Dunajec vyhĺbil v pohorí Pienin obrovskú úzku a kľukatú tiesňavu dlhú 9 km. Vydajte sa ho... Viac zdolať na plntiach a spoznajte kus krásnej prírody v Pieninskom Národnom Parku. Samotná plavba z Červeného Kláštora po ústie Lesnického potoka trvá asi 1 hod. a 45 minút.

Červený kláštor

Červený kláštor (8 km)

Svoje pomenovanie dostal podľa červenej farby striech kláštorných objektov. Jeho výstavba začala pravdepodobne po roku 1320. Kláštor v prvej polovici 15. storočia dobyli husitské... Viac vojská, ďalšie obliehanie začiatkom 16. storočia prinútilo mníchov kláśtor opustiť. Kláštor postupne upadal a dostal sa do rúk svetských majiteľov. Až začiatkom 18. storočia sa kláštor opäť dostal do cirkevných rúk. V súčasnosti v ňom nájdete múzeum, ktoré približuje históriu a kláštorný život rádov a vzácne umelecko-historické pamiatky.

Osturňa

Osturňa (13 km)

Rázovitá zamagurská obec na severe Slovenska. Leží na hranici s Poľskom. Domy sú tu zväčša zrubové, trojpriestorové so štvorcovou uzavretou zástavbou dvora. Ešte stále sa tu nosí... Viac goralský odev. V niektorých dreveniciach a domčekoch je možné prespať.

Kaplnka Bulandy

Kaplnka Bulandy (17 km)

Kaplnku Bulandy založil v roku 1904 najslávnejší gorčický pastier Tomasz Chlipała, nazývaný Bulanda, ktorý na tejto lúke pracoval viac ako 50 rokov. Okrem toho bol známym... Viac liečiteľom, uzdravoval ľudí a zvieratá, bol tiež považovaný za čarodejníka.

SPA komplex Terma bania

SPA komplex Terma bania (17 km)

Moderný aquapark leží len 14 km od slovenských hraníc. Kombinuje výhody aquaparku a termálnych kúpeľov. Vnútorné i vonkajšie bazény sú naplnené termálnou vodou, pričom teplota sa... Viac udržiava medzi 34 - 38 °C po celý rok. Nájdete tu 3 zóny, užijete si aj saunové rituály a coctail bar v saunárium. Otváracia doba je denne od 9:00 do 22:00.

Národný park Gorce

Národný park Gorce (19 km)

Gorczański Park Narodowy je jedným z 23 národných parkov v Poľsku, založený v roku 1981. Leží severne od mesta Novy Targ. Rozprestiera sa na ploche 70,3 km².

Múzeum Ždiarsky dom

Múzeum Ždiarsky dom (19 km)

Zoznámiť sa v ňom môžete so spôsobom života Goralov žijúcich pod úpätím Belianskych Tatier. Predstavuje pôvodnú architektúru, interiér, kroje. To všetko je doplnené bohatým... Viac slovným výkladom.

Trhy v Nowom Targu

Trhy v Nowom Targu (21 km)

Prvá písomná zmienka pochadza z roku 1326 a mestské práva získal Nowy Targ v roku 1346, čo malo za následok jeho rýchly rozvoj. Nowy Targ je však známy predovšetkým svojimi... Viac legendárnymi trhmi. Nájdete tu množstvo produktov ako oblečenie, kožuchy, potraviny, ale aj rôzny tovar, ktorý sa u nás bežne nevyskytuje. Neviete po poľsky? Nevadí, na trhoch sa bez problémov dohovoríte po slovensky a navyše tu nie je problém platiť eurami.

Terma Bukovina

Terma Bukovina (21 km)

Terma Bukowina je obľúbené miesto vodného relaxu. Nájdete tu celoročne otvorené termálne bazény (spolu až 20 bazénov s teplotou vody 30-36 °C) a až 8 druhov sáun. Otvorené majú... Viac denne od 9:00 do 22:00 hod.