Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 69,99 €

Bežná cena
132 - 450 €

Pobyt na Liptove v aktívnej pohode usadlosti Kristián

  Penzión Kristián, Liptov (mapa)
  Platnosť kupónu je od 2.6.2017 do 1.10.2017 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

0 x kúpené

Tri dni alebo celý týždeň nefalšovaného liptovského vzduchu v starej zemianskej usadlosti. Zaparkujte v Stodole Kristián v Liptovskom Jáne a spoznávajte okolie Nízkych a Vysokých Tatier. Stanišovská jaskyňa, oddych v termálnom kúpalisku, vo wellness či prieskum okolia na bicykloch. Na Liptove sa nudiť rozhodne nebudete!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jedinečné ubytovanie v pravej liptovskej chalupe so stodolou
 • Deti do 3 rokov zdarma
 • Bohaté turistické a športové možnosti
 • Bezplatné parkovanie a Wi-Fi v celom objekte
 • Možnosť pobytu s domácim zvieraťom

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 1 osobu v izbách s vlastnou kúpeľňou
 • Polpenzia pre 1 osobu
 • Na výber:
 • 1) vstup do štýlového wellness, s možnosťou ochladenia sa v horskom potoku Štiavnica, ktorý preteká v záhrade
 • 2) Vstup do termálneho krytého bazéna v Hoteli Máj, ... a ak bude v lete otvorené letné kúpalisko v Liptovskom Jáne, môžete si vybrať aj túto alternatívu (s doplatkom za celodenný vstup)
 • 50 % zľava na masáže
 • + odporúčanie resp. zorganizovanie spoločných horských túr (podľa záujmu, počasia a fyzickej kondície jednotlivých účastníkov pobytu), alebo vám navrhnú akýkoľvek iný program podľa vašich záujmov
 • Wi-Fi (na izbách a v celom areáli penziónu)
 • Parkovanie v areáli usadlosti

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 2.6.2017 do 1.10.2017.
 • Miestny poplatok: 1 €/osoba/noc
 • Termín je potrebné si zarezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujú možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne

Ako využiť kupón

 1. Pred zakúpením kupónu, si pre obmedzenú kapacitu, určite preverte dostupnosť termínov a zarezervujte si izbu na info@kristian.sk alebo na tel. čísle: +421 905 248 815
 2. Po zakúpení kupónu zašlite číslo kupónu na e-mail: info@kristian.sk pre potvrdenie vašej rezervácie
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Pre doplnenie detí do 3, 4-posteľovej izby doplatok ubytovania s polpenziou: 15 €/osoba/deň
 • V prípade obsadenia izby jednou osobou doplatok za neobsadené lôžko: 15 €/noc
 • V prípade požiadavky na izbu s kuchynkou (ak bude volná) doplatok: 10 €/noc
 • Domáce zviera: 7 €/noc

Doplňujúce informácie

 • Check in od 15.00 hod., check out 10.00 hod.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 466 654 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Penzión Kristián

ul. Starojánska 137
032 03 Liptovský Ján
044 5263 102, 0905 248 815

info@kristian.sk
http://www.kristian.sk/uvod

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kúpalisko Liptovský Ján

Kúpalisko Liptovský Ján (1 km)

Pramene v obci Liptovský Ján sú považované za najväčší zdroj minerálnej vody na Slovensku (35 litrov/sekundu). Kúpalisko využíva prameň Rudolf s teplotou vody 28.2 °C. V tomto... Viac termálnom kúpalisku si užijete napríklad plavecký, relaxačno-kľudový, detský bazén a bazén s fontánkou.

Hrádocké arborétum

Hrádocké arborétum (3 km)

Prvé pokusy o vytvorenie arboréta v Liptovskom Hrádku sa konali už v roku 1777. Arborétum okrem toho, že plní funkciu názorného objektu študentov na lesníckej škole, plní svoje... Viac poslanie aj ako prírodné múzeum so snahou zachrániť miznúce a vzácne dreviny. Rozdelené je na rôzne tematické časti.

Kaštieľ Liptovský Hrádok

Kaštieľ Liptovský Hrádok (4 km)

Kamenný hrad vybudoval zvolenský župan Donč na začiatku 14. storočia. Patril medzi vojenské objekty, ktoré strážili dôležitú obchodnú cestu. V 17. storočí bol k hradu pristavený... Viac renesančný kaštieľ, ktorý po nedávnej rekonštrukcii ponúka štýlové ubytovanie, stravovanie a netradičné konferenčné priestory.

Stanišovská jaskyňa

Stanišovská jaskyňa (4 km)

Jediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove otvorená každý deň. Dĺžka sprístupnenej časti je 177 m. Čelovú lampu dostanete pred vstupom, špeciálny odev ani obuv do nej... Viac nepotrebujete. Jaskyňa je národná prírodná pamiatka.

Areál vodného slalomu

Areál vodného slalomu (5 km)

Užite si adrenalín na rieke Belá, Váh alebo na umelom vodnom kanály. Maximálny zážitok vhodný aj pre neplavcov. O bezpečie a zábavu sa stará skúsený inštruktor.

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov (7 km)

Kart Centrum Liptov má najdlhšiu dĺžku trate na strednom Slovensku. Ponúka adrenalínové jazdy na motokárach v uzavretej hale, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových... Viac kategórii.

Ohnište

Ohnište (8 km)

Ohnište je známy horský masív na Liptove. Známy sa stal vďaka krásnym výhľadom na Nízke Tatry a Liptov ale najmä vďaka skalnému "oknu", ktoré je pre každého návšťevníka... Viac pozoruhodným a najmä fotografovaným miestom. Dostanete sa sem napríklad z malej obce Malužiná.

Demänovská ľadová jaskyňa

Demänovská ľadová jaskyňa (8 km)

Spolu s Dobšinskou ľadovou jaskyňou sú jedinými svojho druhu na Slovensku. Zároveň je jednou z prvých známych jaskýň na svete. Prvé zmienky sú už v roku 1299. Je vytvorená v... Viac štyroch poschodiach s celkovou dĺžkou takmer 2,5 km. Z jaskynných chodieb zaradili 850 m do prehliadkovej trasy (trvanie prehliadky 45 minút).

Demänovská jaskyňa slobody

Demänovská jaskyňa slobody (9 km)

Jaskyňa má jedinečnú kvapľovú výzdobu, ktorá ju radí medzi najkrajšie jaskyňe v Európe. Vchod do jaskyne leží v nadmorskej výške 870 m a je prístupný serpentínovým chodníkom z... Viac parkoviska. Návštevníci jaskyne majú k dispozícii dve prehliadkové trasy, dlhšia meria 2 150 m (trvanie prehliadky 100 minút), kratšia 1 150 m (trvanie prehliadky 60 minút). Nájdete tu množstvo rozšírených priestorov – siení a dómov s prekrásnou sintrovou výzdobou.

Funpark Žiarce

Funpark Žiarce (9 km)

Funpark Žiarce sa nachádza v obci Pavčina Lehota. V zime je obľúbeným lyžiarskym strediskom ale v lete tu nájdete najstrmšiu bobovú dráhu na Slovensku.

Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia (10 km)

Zažite let v tuneli vo vetre s rýchlosťou 270 km/h! V simulátore voľného pádu Hurricane Factory Tatralandia vás čaká skvelý adrenalínový zážitok. Pod dozorom profesionálnych... Viac inštruktorov si vyskúšate aké to je skočiť z lietadla vo výške 4 km.

ZOO Kontakt

ZOO Kontakt (10 km)

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.