Pobyt plný luxusu a histórie v kaštieli Gino Park Palace**** v izbách De Luxe platný až do konca roka 2017

Hotel Gino Park Palace****, Považská Bystrica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Pobyt plný luxusu a histórie v kaštieli Gino Park Palace**** v izbách De Luxe platný až do konca roka 2017

Hotel Gino Park Palace****, okres Považská Bystrica, Považská Bystrica Hotel Gino Park Palace****, okres Považská Bystrica, Považská Bystrica (mapa)

Ukončené od 113,00 €

od 113,00 €

Až 54 % zľava Bežná cena: 224 - 439,00 €

Prechádzka po nádvorí, po ktorom kedysi chodili šľachtici a noblesné dámy, vám pripomenie časy dávno minulé. Ubytovanie v izbách De Luxe, honosné raňajky a 3-chodová večera tak, ako sa na panstvo patrí. A k tomu neobmedzený kráľovský wellness so saunami, vírivkou, tepidáriom, Kneippovým kúpeľom či masážami. Jednoducho romantika ako žiadna iná!

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 631 483 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Rozprávkový kaštieľ Gino Park Palace**** Rozprávkový kaštieľ Gino Park Palace****

Vynikajúce hodnotenie od zákazníkov Vynikajúce hodnotenie od zákazníkov

Expozícia historického nábytku a kaplnka Expozícia historického nábytku a kaplnka

Ubytovanie v izbe najvyššieho ponúkaného štandardu Ubytovanie v izbe najvyššieho ponúkaného štandardu

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Hotel Gino Park Palace****

Vychutnajte si kráľovský oddych v hoteli Gino Park Palace**** v historickej budove barokového kaštieľa z roku 1612. Krásne sídlo kaštieľa, s veľkým citom prerobené na hotel Gino Park Palace**** ponúka ubytovanie, reštauráciu, príjemné salóniky, vlastnú vináreň, wellness centrum a letnú terasu. Pozornosť si určite zaslúži aj park, ktorý je ako stvorený na romantické prechádzky vo dvojici.

O hoteli

Hotel Gino Park Palace**** sídli v budove kaštieľa Orlové, ktorý dal v 17. storočí postaviť uhorský šľachtic Žigmund Balassa. Pôvodne išlo o renesančnú jednopodlažnú kúriu, ktorá mala byť pre šľachtickú rodinu Ballasovcov prísľubom nového moderného a pohodlného bývania.

Začiatkom 18. storočia sa kúria prestavbou zmenila na dvojpodlažný štvorkrídlový kaštieľ.​ Ďalším významným majiteľom, ktorý zásadne ovplyvnil vzhľad kaštieľa bol Pavol Balassa, pravnuk zakladateľa. Spolu so svojou manželkou Julianou Batthyány v prvej polovici 18. storočia kaštieľ veľkolepo prestavali v barokovom štýle. V tomto období pribudol tiež park a nádvorie s fontánou.

K najhodnotnejším častiam kaštieľa patrí neskorobaroková kaplnka Sv. Jána Nepomuckého s rokokovým interiérom, ktorá bola vybudovaná v rokoch 1770 až 1780. Kaplnka zaberá výšku dvoch podlaží v západnom krídle kaštieľa. Rodina Balassovcov vlastnila toto svoje veľkolepé rodinné sídlo dlhých 250 rokov. K zaujímavostiam patrí fakt, že začiatkom 20. storočia kaštieľ niekoľko rokov vlastnil svetoznámy český husľový virtuóz a skladateľ Jan Kubelík.

Dokonalá pohoda a oddych návštevníkov je zaručená aj vďaka romantickým prechádzkam v upravenom záhradnom parku, ktorý hotel obklopuje. V priestoroch kaštieľa sú taktiež expozície historických kusov nábytku a inventáru, preto je návšteva tohto hotela i kultúrnym zážitkom.

Izby

Ubytovaní budete v priestrannej a pohodlej izbe De Luxe Suite zariadenej v historickom štýle a pôvodnými klenbovými stropmi. Izba je vybavená minibarom, osobným trezorom, LCD TV, telefónom s priamou voľbou, vysokorýchlostným internetom, kuchynským kútom, rýchlovarným setom na čaj a kávu, kávovarom, kúpeľňou so sprchovým kútom a sušičom na vlasy, županom a hotelovými papučami.

Izba Standard

Prezidentský apartmán

Apartmán ponúka obývaciu izbu, spálňu so šatníkom a priestrannú kúpeľňu s vaňou.

Wellness

Wellness centrum je miestom s príjemnou atmosférou pokoja a relaxu. Nájdete tu vírivku, fínsku saunu, parnú saunu, ochladzovacie vedro, tepidárium, Kneippov kúpeľ , prípadne masáže (za poplatok).

Reštaurácia

Reštaurácia ponúka tradičnú medzinárodnú a regionálnu kuchyňu obohatenú vlastnými originálnymi receptami s využitím prevažne lokálnych zdrojov kvalitných potravín. Stála ponuka je doplnená o sezónné jedlá a nápoje. V rešturácii sa podávajú raňajky bufetovou formou a 3-chodovú večeru si vychutnáte pri sviečkach. V príjemnom prostredí je možné si pri výbornom jedle a nápojoch vychutnať tóny klavíra, ktorý sa nachádza priamo pri reštaurácií.

Novinka

V kaštieli prebiehajú dobové večere, s ktorými si vychutnáte vynikajúce jedlo a doslova sa vrátite späť v čase.

Kaviareň

Kaviareň je miestom pre milovníkov vynikajúcej kávy Piacetto a domácich dezertov. V ponuke je veľký výber slovenských a zahraničných vín, prémiové pivo Erb a ďalšie alkoholické a nealkoholické nápoje.

Vo veľkolepej hotelovej hale s barokovými stĺpmi tvorí lobby bar s recepciou a letnou terasou jedinečné miesto. Na letnej terase pri fontáne v uzatvorenom nádvorí kaštieľa si môžete vychutnať grilované špeciality. Pre deti je v priestoroch terasy k dispozícii detské ihrisko.

Atrium ponúka priestor na usporiadanie eventov alebo svadobných obradov pod holým nebom. Svadobné fotografie pri fontáne sú originálne rovnako ako aj z iných miest interiéru alebo exteriéru kaštieľa. Romantické priestory kaštieľa sú zárukou toho, že váš veľký deň bude jedinečný.

Hotel ponúka niekoľko spoločenských priestorov vhodných pre usporiadanie konferencií, workshopov, školení a seminárov.

Kontakt

Hotel Gino Park Palace****

Hotel Gino Park Palace****

Orlové 116
01701 Považská Bystrica
Slovensko
+421 42 4459 600, +421 917 998 877

info@parkpalace.sk
www.parkpalace.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Považský hrad približne 3 km Manínska tiesňava približne 6 km Súľovské skaly približne 12 km Súľovský Hrad približne 13 km Kúpalisko Veronika približne 16 km

Hrad Lednica približne 16 km Betlehem v Rajeckej Lesnej približne 18 km Rajecké Teplice - kúpele približne 19 km Lietavský hrad približne 19 km Kúpalisko Laura približne 19 km Vršatské bradlá približne 20 km Čičmany približne 21 km Hrad Vršatec približne 21 km Rozhľadňa na Svederníckom vrchu približne 22 km Kľak približne 23 km Budatínsky zámok približne 25 km Aqua Eden približne 30 km Zelená žaba približne 30 km Kúpele Trenčianske Teplice približne 31 km Znievsky hrad približne 31 km Hrad Strečno približne 32 km Kaštieľ Radoľa približne 32 km Korňanský ropný prameň približne 33 km Rozhľadňa Marťákov kopec približne 35 km Slovenské národné literárne múzeum približne 37 km Múzeum slovenskej dediny v Martine približne 38 km Trenčiansky Hrad približne 38 km Sudopark približne 40 km Bojnická zoologická záhrada približne 40 km Bojnický zámok približne 41 km Kaštieľ Mošovce približne 42 km Zrúcanina Hradu Uhrovec približne 42 km Hrad Blatnica približne 43 km Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka približne 43 km Kysucké múzeum Čadca približne 43 km Turčianske Teplice - kúpele približne 44 km Orloj so slnečným časom približne 44 km Sklabinský hrad približne 44 km Rozhľadňa na vrchu Bobovec približne 45 km Gaderská dolina približne 45 km Ostrá približne 46 km Jánošíkove múzeum približne 46 km Kamenné gule približne 46 km Rozhľadňa Terchovské srdce približne 46 km Hornonitriansky banský skanzen približne 47 km Snowparadise Veľká Rača Oščadnica približne 48 km Jánošíkove diery približne 49 km

Mohlo by Vás zaujímať